Červen - začátek snažení, kdo se přidá?

moncaka
18. kvě 2011

Ahoj, holky, od června bychom rádi s manželem začali "pracovat" na miminku a moc by mě potěšilo, kdybych našla vás, kdo jste na tom stejně tak........co dál, to se uvidí.....

maxi.smile
7. srp 2011

@malinka_02 myslela jsem pauzu třeba např. 5 dní (ale i partner sám o sobě)..prostě jsem někde vyčetla, že to taky zvyšuje pravděpodobnost a můžu říct, že u nás to tak prostě fakt bylo....Ale samozřejmě záleží na každym, někdo prostě volí snažílkování co nejčastější... 😉

baibies
7. srp 2011

@antana123 Krásné fotečky......

@michelina1 Taky děkuji... my ještě nevíme nějaký last minute... původně Egypt, ted už nekam, kde se dá jít omrknout kulturu, možná Řecko, každý den jiný názor :D

yesu
7. srp 2011

@antana123 nene my teprve druhý měsíc...vím, že je to brzo, nečekala sem, že to půjde tak rychle, ale stejně sem zklamaná...

antana123
7. srp 2011

@baibies díky
@yesu no já myslím že si všechny tady prostě přejeme at to výjde hned a ikdyž tady říkáme že s tím nepočítáme stejně když dojde MS jsme zklamané všechny

moncaka
autor
7. srp 2011

@antana123 já jsem zklamaná ale fakt nebyla 😀 ba naopak, byla jsem děsně nervní, kdy ta ms dorazí a přála jsem si, už aby...a byla jsem za ni fakt děsně šťastná. Myslím, že to takto budu mít pár měsíců, no a pak začnu být nervní z toho, že se nedaří....🙂 🙂

Jinak jsem teď do sebe natlačila zavařené okurky, mňááááááám, to jsem si pošmákla 🙂 a asi se půjdu už natáhnout, z té včerejší vody jsem jakási rozlámaná 🙂 🙂

yesu
7. srp 2011

@antana123 přesně tak...navíc když to vidím kolem sebe, jak je to někdy problém...trochu mě to děsí 😒

d.h.86
7. srp 2011

já fakt nevím,kdy budu testit,asi zatim nee,měla jsem to dostat včera,takže to je ještě ok a mrcha muže přijít,to jako den zpodění vuuuuubec nic neznamená

yesu
7. srp 2011

@d.h.86 já jsem taky pro vždycky počkat, sem 31DC, chtěla sem testovat zítra, ale MS se mi začíná rozjíždět, tak sem ráda, že sem počkala, držím palce!!

michelina1
7. srp 2011

@antana123 to je jasné 😉, ale stejně budu mít asi strach 🙂.. já bych hrozně chtěla holčičku 🙂
@baibies no Řecko má hlavně nádherný moře 🙂... a hlavně nehrozí žádné střevní potíže 😉

antana123
7. srp 2011

@moncaka tak ty si výjimka 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@yesu náštěstí se dneska dá všechno řešit pomůžou vám jako nám díky lékařům máme Šímu tak věřím že můžou pomoct všem 😉
@d.h.86 no jsem zvědavá jestli se přidáš k těhulkám 🙂

antana123
7. srp 2011

@michelina1 tak holčičku to by se mi líbilo taky 🙂

yesu
7. srp 2011

@d.h.86 asi neee, břicho bolí, do rána je to tady!

michelina1
7. srp 2011

@antana123 mám úplně jasné, jak by se jmenovala - Isabellka 🙂 a chlapeček po manželovi Míša 🙂

michelina1
7. srp 2011

@yesu moc mě to mrzí, ale tak ještě to nemusí být ztracené 🙂 bereš listovku, víš kvůli udržení??? 🙂 - spíš teda kvůli zdravému vývoji plodu... aby to třeba teď nebyl ranný potrat, jestli jsi měla příznaky a zpoždění... tak co nejvíc vitamínků 😉

moncaka
autor
7. srp 2011

@antana123 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

d.h.86
7. srp 2011

@antana123 jo,to se uvidí,fakt si nedělám naděje,ale od žaludku je mo šoufl dlouho a dnes fakt lítám pořád na malou,to jsem měla i s malým

@yesu no,já fakt nevím,4měsíce po sobě jsem to měla 6.,tak fakt nevím,dnes jsu 33DC

d.h.86
7. srp 2011

@michelina1 kyselina listová stačí začít brát,až je žena těhu,mám to potvrzené od paní z lékárny

antana123
7. srp 2011

@d.h.86 držím všecko co mám at to výjde byla by to naděje i pro mě že to jde samo 😉

yesu
7. srp 2011

@michelina1 jj listovku beru...jaké dávky berete?

ameliejulliette
7. srp 2011

@d.h.86 No my jsme neměli moc na výběr ani finančně, tak o to víc se musíme snažit 😀 S dalším mimi bude muset na mateřskou nastoupit manžel na ten týden a pak zvolíme tříletý rodičák, já bych měla nárok jen na čtyřletý (den předtím, než jsem zjistila, že jsem těhotná, jsem podala výpověď 😀 ).

d.h.86
7. srp 2011

@antana123 děkuji,děkuji,ale sama tomu moc nevěžím,vím,že to je chyba,ale prostě že by najednou?

d.h.86
7. srp 2011

@ameliejulliette jj,tak to je naprd,že?a jak je to s financema?kdybych ted byla těhu,brala bych dál 7600nebo jako to co se bralo před porodem?z práce?asi ne,že?

yesu
7. srp 2011

@d.h.86 tak ještě dva dny počkej a pak zkus testnout 🙂 mě to asi nedá a ráno zkusím taky test, pokud se ms nerozjede úplně...

ameliejulliette
7. srp 2011

@yesu No ale to břicho bolí jako na ms i na začátku těhotenství, takže ještě je možnost, že jste šance proměnili 😉 Uvidíš... Já jsem byla taky přesvědčená, že to už už dostanu, všechny příznaky, nakoupila jsem vložky... 😀

antana123
7. srp 2011

@d.h.86 třaba jo víš jak naděje umírá poslední 😉

ameliejulliette
7. srp 2011

@d.h.86 To přesně nevím, jak to je, když to takhle navazuje, asi abys měla mateřskou, tak musíš mezitím nastoupit do práce, ne? Takže asi bys znovu volila délku rodičáku a podle toho brala...

d.h.86
7. srp 2011

@yesu já mám v plánu testnout ve středu,skrz prodloužený víkend,abych věděla,jestli mužu pít 😀
@antana123 jasný,naděje je vždycky
no,já právě beru homeopatika a paní z lékárny mi říkala,že budu před MS asi špinit a MS bude asi silnější,když cysty popraskají,tak nevíma to jsme ještě i včera ráno "proštouchávali" 😀

d.h.86
7. srp 2011

@ameliejulliette aha,tak to fakt teda nevím

ameliejulliette
7. srp 2011

@maxi.smile Jůůů, dočítám, tak kulím očiii 🙂 Gratulujuuuu! 😉 😵

yesu
7. srp 2011

@ameliejulliette břicho bych ani neřešila, ale když sem šla teď večer do sprchy,měla už sem růžovej výtok, tak sem si dala malej tampon a uvidím...ale asi mi to nedá a ráno ještě testnu...na jiné diskuzi sem četla, že to měly holky třeba až do čtvrtýho měsíce....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru