Červnové snažilky, tento měsíc to vyjde

carolineg1
14. čer 2022

Já dnes 21 DC a ovuntesty takto, nasadíme ten conceive gel a snad se už zadaři ale je lepší když nás je víc 🤗

spygy
14. čer 2022

@carolineg1 tak to vypadá skvěle 🙂 já začnu s OT v pátek, to budu 10 DC

carolineg1
autor
14. čer 2022

@spygy jop tento měsíc je náš 😂

janulejean
14. čer 2022

@carolineg1 Ahoj, já jsem 4DPO a doufám..Kéž by to klaplo! V únoru jsem byla na potratu kvůli VV ve 23 týdnu 😒. Tento měsíc jsme se začali znovu opět snažit a já se modlím aby se brzo zadařilo a bylo tentokrát vše ok. Jinak doma už máme skoro 3r starou holčičku, to je naše sluníčko 🙂.

carolineg1
autor
15. čer 2022

@janulejean já mám holky (8 a 6 let) z prvního manželství, můj muž dítko nemá tak jsme si řekli že to zkusíme je mi 31 teprve

janulejean
15. čer 2022

@carolineg1 Mě je 32, tak jsme na tom podobně 🙂. A třetí dítko je supr! Já bych si přála mít 3, ale manžel chce 2. No každopádně pokud vyjde další zdravé dítě, tak budu šťastná.

renat23
15. čer 2022

Ahoj, já jsem dneska 7DPO . A uz sem strašně nedockava s testy. Píchá me obcas v podbřišku tak uvidime. Minuli měsíc biochemko. Snažíme se teprve 2 měsíc nebo spis necháváme tomu volny průběh. Mam doma 18m syna a z předchozího manželství 13 holku a 8 kluka. Je mi 36 a za měsíc se vdávám, tak by to byl super svatebni dar . Přeji všem at se daří, je super to s někým sdílet. 🍀🍀🍀

carolineg1
autor
15. čer 2022

@renat23 já dnes ráno takto večer byl sex, a dneska ještě pojistime 🤗

renat23
15. čer 2022

@carolineg1 krasne pozitivní tak to držím palečky at to vyjde. Ja zachvili budu zkoušet tehu testy a uz se nemuzu dočkat, je to strasne porad jen čekat 😁

carolineg1
autor
15. čer 2022

@renat23 já doufám že jsem chlapa včera nevystavila a dnes tam budou nějaké schopné 😂

carolineg1
autor
15. čer 2022

@renat23 tak můžeme být ve spojení 🤗 tak ať to vyjde ❤️❤️❤️

janulejean
15. čer 2022

@carolineg1 pěkně pozitivní testy, takhle jsem je nikdy nechytila😅. Ale naštěstí to vždycky na sobě poznám, protože mě píchá dost vždycky v podbřišku.

renat23
15. čer 2022

@carolineg1 no jasný budeme at v tom nejsme sami. Neboj chlap to zvládne a ty mrsky přežijí docela dlouho takze šance je veliká i ze včera

carolineg1
autor
15. čer 2022

@renat23 ju kdyby tak to hod jsem 🤗 držím pěsti

renat23
15. čer 2022

@carolineg1 zítra budu 8dpo a zrovna jdu do laboratoře s moči tak tam jen ze zvědavosti ponorim i test ale nepočítám s tím, je fakt brzy ale zvědavost je silnější 😁

carolineg1
autor
15. čer 2022

@renat23 já mám už druhý den večer ten ovu test pozitivní myslela.jsem že to trvá jen pár hodin

renat23
15. čer 2022

@carolineg1 s tím já nemám zkušenosti, beru to tak nějak podle kalendáře a většinou máme sexik ob den a tento měsíc me teda dost bolelo bricho a pichalo takze jsem ovu tak nějak odpadla a uvidime. Minule tehu me ovu test vyšel pozitivní dřív než jsem zkusila tehu test. No držím fakt palečky

renat23
15. čer 2022

@carolineg1 a ono prý když vyjde ovu pozitivni tak je ovulace během 24 hodin takze je možné že proto je pozitivní 2 dny, uvidíš zítra jestli bude slabnout

carolineg1
autor
15. čer 2022

@renat23 já už mám doma jen těhotenské testy 😂😂

renat23
15. čer 2022

@carolineg1 tak na ty ještě počkej ale uz aby to bylo co? Já vím že až se tam ukáží // tak budu na nervy jak to zvládnu s malým, je hodně aktivní a porad po mě skáče kdyz není doma tatínek takze sranda. Chtěla jsem se začít snažit až mu budou 2 roky a tak jsme si od porodu dávali pozor žádná antik. A pritel najednou minuli měsíc to neřešil a ze kdyby byli líný spermie tak to můžeme zkoušet uz ted. Docela mě překvapil tak uvidme jak dlouho to potrvá. Syn byl za 6 měsících snažení a to jsem brala před tim anti.

janulejean
15. čer 2022

@renat23 taky jedeme schéma ob den 😅. Zatím se vždycky vyplatilo rychle.
@carolineg1 ono to je u každého jinak co jsem vypozorovala. Někdo má déle dálnice a někdo sotva chytne. Asi toho LH máme každá jinak.
Jak dlouho se holky snažíte?

carolineg1
autor
15. čer 2022

@janulejean já sem do teď nevěřila že mám ovulku vždy jsem zkoušela do 20 TT a nic tak sem si řekla že ji prostě nemám, a minulý cyklus ze srandy 25 dc a bylo to tam a teď 22 DC

renat23
15. čer 2022

@janulejean no někdy to moc nejde kdyz ma odpoledni ale přez ty plodné dny to držíme což bylo ted kdyz měl ranní. My se snažíme 2 měsíc ale spíš tomu necháváme volny průběh malému je 18m takze do jeho 3 let času dost 😁

renat23
15. čer 2022

@carolineg1 a není to už tehu 22dc?

spygy
15. čer 2022

Tak jsem zkusila, i když si říkala, že je brzy, ale bolel pravý podbrisek, tak mi to nedalo a zkusila

carolineg1
autor
15. čer 2022

@renat23 to se asi pozná až jestli to nebude klesat

carolineg1
autor
15. čer 2022

@renat23 ale minuly měsíc byla ovulka 25 dc

renat23
15. čer 2022

@carolineg1 a jak dlouhý máš cyklus?

carolineg1
autor
15. čer 2022

@renat23 normálně 28-31 ale teď dva měsíce až 35-37

renat23
15. čer 2022

@carolineg1 aha to je zajímavé jak se ti to protáhlo ale hlavní je že ta ovulace tam probíhá

carolineg1
autor
15. čer 2022

@renat23 tak já byla 9 DC u Dr a říkal že t dozrává folikul akorát už je divné že to trvalo doteď 😂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru