Chci miminko, ale mám "dívčí postavu", jsem velmi drobná

kkacenkkast
23. bře 2015

Zdravím vás všechny dámy 🙂 🙂 S přítelem plánujeme miminko. Bohužel mám ale velmi drobnou postavu.
Měřím cca 156cm a váhu mám 42kg 😒
Už jsem zkoušela snad vše abych přibrala, nemám problémy s přijmem potravy 😎
I kdyžsi často ríkám, že i Asiatky rodí, ráda bych poznala tímto prostřednictvím někoho,
Kdo už má tu zkušenos a otehotněl🙂 předem děkuji za vaše přispěvky 😵

renap
23. bře 2015

Když jsem otěhotněla poprvé,měla jsem 158cm a taky 42kg,bylo mi 19 a vypadala jsem na 14 😀 Těhotenství bylo úplně bez problémů,rodila jsem v termínu,malá měla 2600g

renap
23. bře 2015

Oprava,měla 2800g 🙂

paaavca
23. bře 2015

Jsem také drobná, mám 158 cm a 46 kg, úplně stejně stejně jako před prvním těhotenstvím. Otěhotněla jsem naprosto bez problému, na první pokus, při druhém těhotenství na čtvrtý pokus. Já jsem se spíš obávala porodu, jak dítě přes moji úzkou pánev projde. Ale přesně jak píšeš, Asiatky jsou taky drobné a rodí normálně. První porod jsem měla přirozený, druhý císařem, ale ne kvůli postavě, syn byl zamotaný do pupeční šňůry, takže bych ho přirozeně neporodila.
Přibírání se mi taky nedaří, poruchy s příjmem potravy taky nemám. Právě jediné období, kdy jsem přibírala, bylo těhotenství, takže doporučuji 🙂

smardik
23. bře 2015

taky jsem drobná, před porodem jsem měla 163 cm a 48 kg, u obou synů jsem otěhotněla rychle-starší syn do 2měsíců, mladší byl jeden pokus a pokus už má 5let 🙂, oba se narodili naprosto bez problémů v termínů, jen trošku drobnější 49 cm a 2850 g a 50 cm a 2900 g

z porodnice jsem šla šla z původní váhou, až ted ve 30 se mi podařilo přibrat, nevím jak ale jo a mám 55 kg a cítím se dobře 🙂 je to lepší než těch 48 ale to jsem se nesnažila přibrat nějak to šlo samo

kkacenkkast
autor
23. bře 2015

No tak to velice rada slysim, ze jste vsichni zdravi🙂 ja z toho pomalu ale jiste zacinam mit mindrak, jelikoz se na to tesim ale me okoli ma akorat pripominky jako: kam to das? Budes vic siroka nez vysoka, nebo ze to nepujde jen tak...pritel mi dokonce rika ze budu jak kulicka 😠 😀 . Takze ted se mi ulevilo budu myslet diky vam opimisticky 🙂

simonceli
23. bře 2015

@kkacenkkast ja mam 162cm a 45kg. Pred prvnim tehu jsrm nela 46kg a pred druhym 47kg. Prvni tehu prislo po pul roce snazeni nesnazeni a druhe 3 mesice. U obou deti jsem pribrala 13kg. Slo to do bricha, trochu zadecek a stehna. Deti jsem porodila zdrave. Obe mely 50cm a 3000g. Vubec bych se toho nebala. Reci lidi jsou pitomosti. Odpalkuj je slov, ze to neni jejich starost. Tehotna budes ty ne oni.

ivi88
23. bře 2015

Se mnou v porodnici lezela vietnamka asi o hlavu menší jak ja (ja mám 166 cm) a uplne stihlounka a drobna a prirozene porodila skoro 4kiloveho kluka. Takže no stres 🙂

kkacenkkast
autor
23. bře 2015

No muj pritel meri tak 187cm, takze je skoro o pul metru, ja kdyz jsem se narodila byla jsem malicka a merila jsem 49cm a vazila 2,5kg ale ON? Vazil skoro 4,5kg takovej mišelin 😃 takze doufam ze mimi nebude po tatinkovi jelikoz to bych opravdu nemela kam dat 😃😃😃

smardik
23. bře 2015

@kkacenkkast no kde bys to dala, do bříška 🙂

terezapetrova
27. bře 2015

@kkacenkkast myslím, ze si pridelavas zbytečně starosti, pokud jsi zdravá a mas menstruaci není důvod proč by jsi nemohla plánovat díte, věř, ze Tve telo unese jak 2kg tak 4,5kg dite, jediné jestli mas holt užší pánev tak by jsi třeba. Rodila císařem tak s chuti do snažení nu jestli už na to mate chuť, koukala jsem jak jsi mladá 🙂

achjonetusim
27. bře 2015

Kdyby nemohly drobny zeny otehotnet a rodit tak by trebas Cina nevypadala tak jak vypada 😀 Vubec se tim netrap a uzij si vyrobu miminka 😵

pajuska252
27. bře 2015

Ahoj, já mám sice 170cm, ale váhu jsem před otěhotněním měla 46 kilo a přibrat mi taky nešlo, problém s příjmem potravy taky nemám. Otěhotněla jsem na první pokus, teď jsem v pátém měsící těhotenství, a už vážím skoro 52 kilo 🙂

me79
27. bře 2015

I ja mela obavy jako ty. 163cm, 42kg. Přibrala jsem v tehotenstvi 7,5kg, jen bříško a prsa. Dite na prvni pokus :D Mala se narodila přirozeně do 1,5 h po prasknutí vody bez problému, vsichni si mysleli, ze je to uz moje druhé dite, jak hladce vyplula. Mela skoro 3kg a 46cm. Jen do mesice po porodu jsem se dostala nevyspanim na 39kg, ale uz to opět doháním. Ženské tělo je neskutečně přizpůsobivé. Mne manžel jeste ted stáje opakuje, jak sexy jsem vypadala s bříškem. Takze se vubec neboj a nestresuj!!!

kkacenkkast
autor
27. bře 2015

Noo🙂 jsem mlada🙂 a chci byt mlada maminka, spritelem mame vse zaopatreno, zadny najem zadna hypoteka...praci oba taky mame, tak je se rozhodli ze s budem rozvijet 😅
Jinak problemy nemam, jen ted poprve v zivote jsem dostala zanet, doufam ze to neni z toho snazeni. A taky mi gynekolog rekl, ze mam moc dlouhy cyklus cca -35- dni a ze se pokusi mi to upravit 🙂 🙄

veraakubik
27. bře 2015

¨Taky ti prispeju-ja teda mam 165cm a před prvním synem jsem mela 50kg,ano-je to preci jen vic nez ty,ale ještě dnes o 9let později mi rikaji slecno-mam za sebou 3 porody a v brisku další mrne..Co se tyce prvního tehu-podarilo se da se rict hned,nabrala jsem 15kg,rodila po terminu,pupik -co pupik-velikej,nejdriv pupek,pak dlouho nic a pak ja-vsichni mi rikaly,ze cekam dve..Porod byl rychlej,malej se narodil s 54cm a 4kg..Tehotenstvi ti muze postavu zmenit-kamaradce slo hodne kg do zadku,stehen a hodne i do obliceje a po porudu ji nejake to kilco zustalo,ale sluší ji to..Byt tebou tak si s timhle nelamu hlavu-drzim palecky!

jhoki
27. bře 2015

@kkacenkkast Zbytečně bych si nepřidělávala starosti. Taky jsem vážila 45 kg 🙂 Zánět? Možná, že už si těhu. 🙂

pajuska252
27. bře 2015

Jo a narostly mi i prsa a zadek. 😀

edeltraut
27. bře 2015

Já měla při otěhotnění cca 50kg a měřím 160 a zvládla jsem v pohodě porodit dvě velké děti 🙂 (4280 a 4250). Já bych se tím nestresovala 🙂. Jsou mnohem menší ženy, co bez problémů otěhotněly a porodily... např. moje babička s "celými" 150cm hned pětkrát 😀

zmrz_lina
27. bře 2015

Ja mela před tehotenstvim 49 kg na 159 cm. Otehotnela jsem přibližně 2-3mesic aktivního snažení. Porod byl ale bohuzel zakoncen akutní sekci - jednak kvůli špatnému narotovani malého (obličej vzhůru), ale také kvůli kefalopelvickemu nepomeru - mel 3180 g a v kombinaci velikost + špatná rotace bych ho prostě nezvladla porodit. Kdyby byl ale natočený normálně, tak by problem s velikosti nebyl.

chroustinka
27. bře 2015

@kkacenkkast ja mam divci postavu stale po dvou detech 🙂 druhe dite bylo skoro ctyrkilove a zadny problem jak s tehotenstvim tak s porodem, pohoda jazz 🙂 navic jsem mela otocenou delohu takze u prvniho tehotenstvi brisko vylezlo az v sestem mesici 🙂 O postave to faaakt neni 🙂 spis o vnitrnich rozmerech panve - co se porodu tyce.

kkacenkkast
autor
27. bře 2015

@jhoki- bohuzel nejsem ani test ani ultrazvuk nic neukazal. Zato me dooost bolelo bricho takze antibiotika na 14 dni

mogwaika
27. bře 2015

@kkacenkkast Já mám 164cm a 50kg po dvou dětech, obě jsem porodila přirozeně. Před prvním otěhotněním jsem měla 47kg a taky jsem se strašně bála, že neporodím 🙂

jhoki
27. bře 2015

@kkacenkkast Neboj, to se spraví. Hlavně pořádně vyléčit, aby se to nevracelo. A nejdůležitější je psychická pohoda, před i v těhu. Taky jsem měla delší cyklus a otěhotněla jsem první měsíc a dá se to upravit utrogestanem, ten teď beru. Někam si s přítelem zajděte, dělejte spolu hezké věci, nemysli na to, co by, kdyby...a kašli na blbé řeči okolí, ju? Mě taky pořád říkali, jak jsem hubená, kolegyně v práci, atd, byla to závist, když ony byly širší, jak delší. 🙂)

zuza01
27. bře 2015

Taky jsem malá, i když o proti tobě větší 🙂 Mám 165 cm a aktuálně 48 kilo, ale mívala jsem i 43 🙂 Řekli mi, že dítě větší jak 3 kg nemůžu rodit přirozeně a druhá dcera měla 3400g, takže to jde 😉

mogwaika
27. bře 2015

@kkacenkkast jo a taky mi říkali, že s takhle malýma prsama určitě nebudu kojit 😀 Taky hloupost na entou, nenech se znepokojit 🙂

kkacenkkast
autor
27. bře 2015

Vy jste vsichni tak skvele!🙂 mam uplne jinou naladu, kdyz to tady čtu 🙂

console
27. bře 2015

Já otěhotněla v 25, napoprvé, 167 cm, 49kg před otěhotněním. Měla jsem problémy, pořád mi hrozil předčasný porod, ležela jsem skoro měsíc v nemocnici, pak doma, malá se narodila 37+2, 3450g. Přibrala jsem 13kg...Takže myslím, nemáš se čeho bát. Pánev mám hodně úzkou, ale rodila jsem normálně a bylo to i celkem rychlé. Takže neboj...

pavlinpaj
27. bře 2015

moje mamka když otěhotněla semnou tak měla 152cm a 38Kg. Vše bylo v pořádku a narodila jsem se týden před termínem. Díky tomu ji zustali prsa a nějaké kilčo navíc. Dnes má tři děti a má 52Kg a je spokojená 🙂

mojeuzivatelskejmeno
27. bře 2015

Ahoj, vůbec se toho neboj. Já jsem ještě vyšší než ty (160 cm) a taky je má běžná váha 42 kg. Zítra už začínám 30.tt 🙂 Kvůli stresu v práci jsem v 16.tt měla 38-39 kg, tak mě pak lékař poslal na neschopenku. Nyní je vše v pořádku.

martinahost
27. bře 2015

Merím 156 cm a u prvního tehotenství jsem mela 46 kg a otehotnela jsem na první pokus, dcerka se narodila a mela 3920 g ale cisárskym rezem, mela jsem hrozne velké bríško a i hodne jsem pribrala, šla jsem rodit s 24 kg nahore 🙂... A ted u druhého tehotenství jsem otehotnela na druhý pokus, vážila jsem 48-49 kg a do ted jsem pribrala 8 kg a mám menší bríško než u prvního, tak uvidím kolik ješte priberu do konce, jen doufám že to zase nebude 24 kg 😉