Chci otěhotnět bez jeho vědomí - jak na to?

ladysally
31. říj 2013

Ahoj holky, je mi skoro 40, mám vše-penize, dobrou praci apod...Chybí mi ale dítě. Když byl muž, nebyl čas a teď nemam partnera.Mám jen milence a dítě si vážně přeji. Chci otehotnet a mu nic neříct. Samozrejme po něm nic chtít nebudu, když on sám nebude chtít. Ale nevím, jak to udělat? Nic nebru, prerusujeme, takže to bych se nacekala, je opatrny.Po každm styku se jde umýt.
Slyšela jsem o střílečce, napadá vás ještě neco? Tvrdit, že něco beru a nic nebrat je příliš okate...

Díky za rady.A pro rejpalky po něm nebudu nic chtit a finančně to zvladnu.

veronikanel
1. lis 2013

@llluckaaa Četla jsem jen pár příspěvků,ale na tohle reagovat musím...Otcovská láska?Co to v dnešní době je?!
Věřím tomu a vím,že někteří chlapi jsou skvělí taťkové,ale není to nutně to,co je potřeba k životu dítěte(nebavím se o spermatu,ale o "lásce" chlapa k dítěti)...Já osobně jsem počala dítě normálně,on byl fajn...Ale to,co následovalo po otěhotnění,bych nepřála žádné z vás!Mě to jen ukázalo fakt,že bez otce malé je nám tisíckrát lépe.Ostatně,která matka by toužila po lásce otce k dceři,která až bolí,že 😉
Dodnes jsme s malou samy a rozhodně v ničem nestrádá!

Jinak k tématu,pokud se nejedná o nejapný žertík.Sama rozhodně nejsem pro,spermabanka je sice řešení,ale co jsem slyšela od snažilek,pokud je žena sama,umělé oplodnění neprovedou,bůh ví proč...
Přesto,tohle je čistě vaše věc,s počátkem této debaty jste musela počítat s velmi negativními názory,ale co skutečně uděláte nebo ne,záleží jen na vás.Zkusila jste milenci navrhnout,že by se mohl stát "dárcem" vědomě?
Pokud by ale přišel na to,že jste se rozhodla záměrně otěhotnět i když on o to nestál různými triky,mohlo by vás pak čekat nemilé tahání po soudech.Jak už tu bylo zmíněno,jedná se o krádež.Nevím,zda to soudy posuzují přímo takhle,ale jen tak by to asi nezůstalo.

llluckaaa
1. lis 2013

@veronikanel Mrzí mě, jestli máš špatnou zkušenost, ale já znám plno skvělých tatínků, kteří svoje děti milují nade vše, a proto mi přijde jako velká škoda dítě hned od počátku o tuto možnost připravit ☹

veronikanel
1. lis 2013

@llluckaaa Jasně,pokud je to fajn chlap,pak to samozřejmě beru 🙂 Jen jsem chtěla říct,že otec není životně důležitý 🙂 Úplně v klidu může dítě fungovat jen s maminkou 🙂
Já sama jich také znám spousty,přesto moje zkušenost ze mě bude mluvit už asi do smrti...I když,když vidím venku tatínka s kočárkem,tiše závidím 🙂

diviska
1. lis 2013

@ladysally blbá otázka..a ptala si se ho jestli by ti to miminko neudělal? 🙂

laska.nezna.hranic
1. lis 2013

tady je ale moralistek. podraz by to byl, kdyby ho nafetovala či opila a sperma mu ukradla "znásilněním" nebo to z něj třeba vysála stříkačkou 😅 ale pokud s ní chlap souloží dobrovolně, tak s možností početí musí počítat. pokud ne, je to nezodpovědný blb a takového bych se na názor neptala. nechceš dítě - nesoulož. osobně bych tedy raději dítě s milencem, ke kterému něco cítím nebo o něm alespoň trochu vím, než s někým náhodným z baru nebo na inzerát. z té představy se zase dělá nedobře mně 🙂 každému vyhovuje něco jiného.
ale v případě, že na milencových genech netrváš a brala bys mimi s kýmkoli, vzhledem k tvé finanční situaci bych si zajela pro "suvenýr" na nějakou pěknou dovolenou 😎

odvarkova
1. lis 2013

chápu @ladysally, ale přece jen, jestli je milenec fajn, asi bych jen tak nadhodila téma co by na to řekl. Jinak si myslím, že někoho jen na jednu noc, v této době je sice normální, ale taky je normální, že spousta takových jsou různě nemocní atd... s nikým koho aspoň trošku neznám, bych nikdy nešla. Pak mít nemocné mimi, nebo z toho být sama nemocná je aspoň pro mě fuj představa.
A asi bych zkusila uprostřed noci na něj prostě vlítnout 😅 a přidržet si ho 😀

misullka20
1. lis 2013

nebylo by lepší jít do spermobanky než takhle zneužít muže ?

kstablova
1. lis 2013

podle mě tím že provozujete přerušovanou, tak s tím musí počítat, že se to může stát, tak směle do toho....

diviska
1. lis 2013

Dámy, předpokládám, že všechny moralistky jste se svými muži, děti máte s tím s kým žijete a jste dokonalé šťastné - přeji vám to, nicméně, bohužel, každá to štěstí neměla. Já mám děťátko naprosto plánované, otec dostával do čaje kořen maca, já měla vypočítané plodné dny a taky to vyšlo na první dobrou. Nicméně - to že jsem těhotná jsem mu oznamovala když byl zrovna u své nové přítelkyně. Co se dělo celé těhotenství a první dva roky života naší dcery bylo šílené a dodnes lituju, že jsem mu o ní řekla. Teď se začíná srovnávat a dcera ho miluje, ale kdybyho neznala vůbec, byla by taky spokojená. Já žila taky jen s mámou a traumata z toho fakt nemám, takže vy co tu píšete, že je to sobecké vůči dítěti, tak toho laskavě nechte, není to pravda!!

crawler
1. lis 2013

@ladysally šmankote proč takové drama?proč to narovinu muži neřeknete? myslím si,že to pro něj nebude problém - splní si to příjemné a žádné závazky -to by bralo víc chlapů ;.)

kstablova
1. lis 2013

@diviska jo, naše malá byla taky chtěná oběma (celkem máme společných 12let)....... a on si pak když jsem byla těhotná našel přítelkyni a na adresu naší dcery mi oznámil, že to bylo špatné rozhodnutí mít ji.......... no ještě je to velice čerstvé, ale jsem ráda, že dceru mám a on ať si žije jak umí..... (a co z toho, že jsme ji původně chtěli oba, když teď oba rodiče mít stejně nebude, takže souhlas s Tebou)

ladysally
autor
2. lis 2013

Zdravim...až teď jsem se sem dostala.Zkoušela jsem už je to pár měsíců zpět, zjistit nenápadně jeho nazor a opravdu by mi nepomohl.Má svůj život...A někde někoho sehnat na jednu noc? Je mi 40 a pochybujuj, že by se hned povedo a každej měsíc někoho lovit, to neee..
A nemám partnera, takže tim padá i další možnost spermobanky apod.
Zkoušela jsem i takovej inzerat, jenomže jsem hetero a pomocníci maji strach, že bych jim do života zasáhla jakymkoliv způsobem. Proto jsem zkousela i lesbické stránky, kde se píše o střílečce. ALE upřímně, v mém věku a ještě ztíženo strikackou? Nemuselo by se vůbec povést. Proto pro mě vyhrála tahle varianta
Mam bratry, jsme velká rodina, mám přátele, dítě mit otcovskej vzor mit bude...

Jen se mi nabízí otázka, JAK TO UDĚLAL. ?.???sperma z břicha rukou je asi blbost, co

ladysally
autor
2. lis 2013

@kstablova to mě mrzí, jak jsem psala, kamarádka řeší to stejné, teď bydli u mě, nikoho jiného nemá a je na tom dost zle psychicky.Tak posilam hodně sil

diviska
2. lis 2013

@ladysally a co pěstounská péče či adopce. já nechci být zlá, ale jak si psala -asi si to prostě prošvihla. Jestli jsi z velké rodiny a věděla jsi že bys to chtěla taky, tak proč si dala přednost kariéře? :( Na světě je spousty dětí, které touží po mamince, třeba je někde jedno i pro tebe...

xpila
2. lis 2013

@diviska To přece hned neznamená, že dala přednost kariéře! Třeba se na to dřív necítila nebo prostě nebylo s kým!

apacheee
AMBASADORKA
2. lis 2013

Já bych tak strašně neodsuzovala...jasně, vůči chlapovi je to blbé, o tom žádná, ale někdy člověk prostě musí být i trochu sobecký🙂 Na druhou stranu radit někomu, kdo touží po dítěti, ať si pořídí psa, je taky dost ujeté. Zpět k diskusi, pokud s tímto člověkem opravdu chceš mít natajno dítě, asi bys mohla předstírat používání antikoncepce, pokud ale od tebe tuší nějakou zradu, mohl by to taky prokouknout. Popř. nevím, jak fungují ty spermobanky, ale třeba by s tebou mohl jen chvíli předstírat, že vám nejde miminko a chcete ho spolu mít...nevím, jestli to takhle funguje, ale s tím by třeba i mohl souhlasit:( Nebo zalovit v jiných vodách, sehnat si takového přítele, kterému by taková dohoda nevadila:(

cabalkova
2. lis 2013

@uztotakbude Problém je v to, ze u nas spermabanky funguji pouze pro pary, když prijde samotna zena, tak ma smulu.
@ladysally Byla jsem v podobne situaci, nez jsem potkala svého muze, byt mi bylo o něco min, a proste jsem to dite poridit "sama" nedokazala... asi bych spis volila variantu anonymního darce na inzerat, nez se pokouset s milencem, pokude je ti dopředu jasne, ze by dite nechtel. Kazdopadne drzim palce, aby miminko bylo, uz si neumim život bez deti představit, a to nejsem zadna "profesionalni matka", která krome dítěte nic jiného nevidi.

olivazelena
2. lis 2013

a nechceš se poohlídnout po mladším? Kluci kolem 30 let mají většinou i zájem založit rodinu a nemusíš je k tomu dlouho přemlouvat. Taky na ně působí sociální tlak a většina normálních chlapů po dětech touží.

Já bych to neodsuzovala, kdyby vám bylo 40 tak by vás to třeba mnohé taky napadlo. Neříkám, že to každý realizuje, ale mně to jako jedna z možností napadalo dřív taky. Jak to udělám? Budu mít vůbec děti? S kým? Není to sice ideální, ale radši mít dítě bez tatínka než nemít ho vůbec a tak...
Navíc toto dělá i hodně ženských s partnerem. Je to pro ně jen dělník, trubec, vhodný na oplodnění (a v lepším případě zajištění rodiny), nic víc. Tak to udělala třeba ta hrozná pani, co uvádí "Jste to, co jíte", teď si nevzpomenu na jméno. Byl s ní nějaký rozhovor, ten byl taky zahrnutý do tématu geniálních lidí, co mají vysoké IQ. Ona tam říkala, jak vystudovala s červeným diplomem a jak jí celoživotně dělá potíže komunikovat s těmi debilními lidmi okolo... manžel byl v jejím podání taky takový nebohý trubeček, kterého si vzala jen, aby měla děti, jinak ji nezajímal - to tam přímo takhle psala - chtěla jsem jen děti. A to se oháněla svým nadprůměrným IQ...

selverin
2. lis 2013

@llluckaaa já si myslím, že to výjde na stejno jako v polovině dnešních rodinách... já otěhotněla, chlap se v 5. měsící najednou rozhodl, že vlastně žádné dítě nechce a šel..... taky moje dítě bude bez otcovské lásky, jen s matkou a penězi... měla bych se snad kvůli toho bít do břicha???? a fakt jsem ještě neslyšela, aby matka dítěti vysvětlovala, víš já udělala na tvého tatínka podvod a otěhotněla... vy kdyby jste vyrůstala bez tatínka, tak by jste měla takové divné otázky na matku? prostě otec šel a hotovo

diviska
2. lis 2013

@xpila vždyť to píše v úvodu!

xpila
2. lis 2013

@diviska Já to tam teda nikde nevidím. Rozhodně ne to, že by dala přednost kariéře. A to, že předtím měla stálého partnera, přece neznamená, že on děti chtěl. A už vůbec ne, že ona na to byla připravená.

diviska
2. lis 2013

@xpila můžeš mi vysvětlit, proč se semnou hádáš?! Píšu to zakladatelce tématu, pokud se chce ona o to přít ok, ale ty?! Sorry, ale běž radši vařit oběd, na tohle fakt nemám náladu

xpila
2. lis 2013

@diviska Proč bych měla jít vařit oběd? Vážně jsi mě pobavila 😀 A já se s tebou nehádám, to opravdu nemám zapotřebí. Jen že jsi to napsala dost útočně, že neměla dávat přednost kariéře a místo toho měla rodit děti.

kocicinka
2. lis 2013

@diviska ty jo, nezlob se, ale tohle škatulkování naprosto nesnáším 😠 Přeci neznamená, že každá žena, která ve 40 nemá dítě je automaticky kariéristka! To je spíš takové často propírané klišé v médiích, ale opak je často pravdou.
Ve většině případů, prostě jen nenatrefí na toho správného chlapa a prošvihne ten správný čas.
Třeba můj případ- dítě jsem chtěla odjakživa, klidně bych ho brala už v 18. letech, o partnery jsem nouzi nikdy neměla, ale cítila jsem, že žádný není ten správný jako otec mého dítěte. Třeba jsem 8 let svého nejplodnějšího života strávila s chlapem, se kterým jsme se sice měli rádi,byl fajn, ale jednak byl o 30 let starší a druhak dítě nechtěl a já jsem si to zase nechtěla vydupávat násilím, chtěla jsem, abychom to s partnerem chtěli oba. Takže kdybych nenatrefila na svého současného, úžasného manžela, mohla jsem klidně dopadnout jako slečna zakladatelka, byť nejsem a nikdy jsem nebyla žádná kariéristka.

diviska
2. lis 2013

@kocicinka holky přečtěte si znova moje příspěvky a hlavně ten hlavní, do té doby mi dejte pokoj prosím!

olivazelena
2. lis 2013

@kamino to je přesně to, co mě napadá, když to tady čtu - kolik chlapů, kteří využívají ženské, se chová fér?...
záleží jak se zakladatelka diskuse s milencem dohodli. Jestli mají společný jenom sex, za předpokladu, že ona to tak bude brát taky, nebo jestli s ní udržuje vztah. Protože, jestli s ní udržuje vztah, je snad od něho fér, při vědomí kolik je jí let, jí brát životní čas, je protože on si chce "povyrazit"?... Na to ať si najde nějakou dvacítku.

Ale když s ním o tom mluvila, zná určitě její stanovisko, touhu po dítěti, tak asi to moc fér od něho nebude. Ona tím, že chce dítě asi chce udržovat vztah. I když je pro to dítě ochotná riskovat i to, že ho bude mít bez vztahu. Takže z tohoto hlediska to na něho podraz není. Akorát to děcko no... Ale zase muže si může najít kdykoliv v průběhu života, dítě mít kdykoliv nemůže, takže pořád tam je ještě možnost, že partnera najde a děcko tím nijak neutrpí, že nemá biologického tatínka.

llluckaaa
2. lis 2013

@selverin Svůj názor jsem tu už několikrát vysvětlovala, nechápu, proč na mě pořád někdo opakovaně útočí. Reagovala jsem na úvodní příspěvek, kde zakladatelka psala, že dítě otce nepotřebuje a že bude mít všechno (=peníze). A že to dítěti nějak vysvětlí. Tak jsem si představila, jak mu to vysvětluje (pokud mu řekne, že otec odešel, tak je to lež, protože neodešel, protože on nikdy rodinu zakládat nehodlal a milenka ho podvedla 😒 )
A znovu opakuji, pokud do život zařídí tak, že dítě bude vyrůstat bez otce, protože se k němu otec nehlásí, tak je to sice smutné, ale neznamená to, že by se matka měla dítěte zbavovat, že dítě bude nešťastné a že z něj nevyroste plnohodnotný jedinec. Matky samoživitelky (bez otce dítěte v rodině) mají můj obdiv, co všechno jsou schopny dítěti dávat.
Něco jiného ovšem je, pokud je život dítěte PLÁNOVANĚ A PROMYŠLENĚ založen na lži a podvodu, pokud už matka před narozením hlásá, že dítě otce nepotřebuje. Myslím si, že to je pro dítě do života handicap. Život ve funkční rodině dvou parnerů ho naučí, jak by měly vypadat vztahy mezi partnery, jak se řeší spory, atd. A samozřejmě, lásky není nikdy dost, v tomto případě bude nejspíš už od začátku plánovaně ochuzené o otcovskou lásku a případně i přízeň dvou prarodičů. Mě by teda coby dítě zajímalo, proč s námi otec nebydlí, proč mě nechce a proč mi ho máma z vlastní vůle nedopřála 😒
A už končím a přestávám reagovat, mám prostě svůj názor a ten se nezmění, ať už mě tu budete označovat za moralistku nebo dokola na mě útočit. Tak ho prostě tolerujte a radši raďte zakladatelce, jak nejlépe obelhat svého milence 😅

laurital
2. lis 2013

@llluckaaa Naprosto souhlasím.
Nechápu, proč jsou neustále napadány a označovány za moralistky ženy, které si dovolí vyjádřit slušně svůj nesouhlas.
A už vůbec nechápu ty hloupé řeči typu ať jdou vařit oběd.. 😒 Když dochází argumenty, přijdou na řadu invektivy.Diskutovat se snad dá slušně i bez vzájemného napadání.

saminomimino
2. lis 2013

@evitaa no jo ale ona i paní si jistě dítě mohla pořídit když byla mladá,a ne teď ve 40tce uhánět spermie aby přišla k dítěti,je to nefér vůči partnerovi,nefér vůči dítěti,ano jsme tu kupa mladších žen ,které máme krásné zdravé děti a děkuji za to svému rozumu,děti mají mít mladí lidé,je to ale asi trestuhodné dnes je fajn zaskočit na IVF 50 a ještě jim tleskáme jak jsou dobré a co děti,myslí někdo na ně,že třeba vyrostou a budou rodiče potřebovat?když má hold někdo napřed kariéru a na prahu 40tky mu dojde že jaksi zapoměl počit potomka,pač ať mi netvrdí že bilogické jí nětikali dříve,já za to chce udělat soudím negativně a myslím že pokud stejně dítě mít nemá,nebude ho mít,někdo to hold už tak v karmě má

kocicinka
2. lis 2013

@diviska v hlavním příspěvku píše pouze, že má dobrou práci. Což ale neznemaná, že "dala přednost kariéře", jak jsi psala. Mít dobrou práci a dát přednost kariéře před dítětem není to samé!
Kariéra, znamená, že vědomě odsunu mateřství a dám přednost něčemu jinému, tedy budování pracovních úspěchů. Což tedy v úvodním příspěvku rozhodně nepsala.