Chci otěhotnět bez jeho vědomí - jak na to?

ladysally
31. říj 2013

Ahoj holky, je mi skoro 40, mám vše-penize, dobrou praci apod...Chybí mi ale dítě. Když byl muž, nebyl čas a teď nemam partnera.Mám jen milence a dítě si vážně přeji. Chci otehotnet a mu nic neříct. Samozrejme po něm nic chtít nebudu, když on sám nebude chtít. Ale nevím, jak to udělat? Nic nebru, prerusujeme, takže to bych se nacekala, je opatrny.Po každm styku se jde umýt.
Slyšela jsem o střílečce, napadá vás ještě neco? Tvrdit, že něco beru a nic nebrat je příliš okate...

Díky za rady.A pro rejpalky po něm nebudu nic chtit a finančně to zvladnu.

littlejane
31. říj 2013

to zas bude výbušné téma, obávám se .... připrav se na pěknou palbu odsuzujících, obviňujících a útočících zpráv 😎 😀 😀

ivajaro
31. říj 2013

Upřímě? Tohle je fakt uhozený! ☹ Beru že chcete dítě, ale takto? 😕 .... Moje kamarádka, přesně takto otěhotněla. A šílený, on jí tak vyndal, tak se před ním zhodila že to dítě nakonec ani nechtěla donost.
Vážně, tohle mi příjde opravdu dost hnusný, jak vůči němu tak i nenarozenýmu dítěti. Co by jste mu řekla, až se jednou bude ptát na tátu? 😅
S tím, jste mi opravdu vyrazila dech!

alamo
31. říj 2013

Mam dojem, ze je to zase smysleny profil a pribeh 🙂 . Ale to s tou " strileckou" me zajima, co to jee? 😅

ivajaro
31. říj 2013

@alamo taky mě to po přečtení napadlo 😕

ladysally
autor
31. říj 2013

Moje kamarádka ma 30, nemá ani korunu, ani rodinu.S chlapem dítě chteli a za 5 měsíců zmizel a už ho neviděla.Vyjde to nastejno..těch případů je spousta. Myslim, že dítěti to vysvětlím a třeba se nekdo nejde.Diteti nic chybet nebude

ladysally
autor
31. říj 2013

@alamo dělají to tak bi páry. Darce to dá třeba do sklinky a pomoci stříkačky to zavedou dovnitř

ivajaro
31. říj 2013

@ladysally Pomocí stříkačky, cože ???? 😀 😀 To že jsem zdravotní sestra, ale tohle jsem v životě neslyšela 😅

berenika39
31. říj 2013

@ivajaro to je ale úplně normální, co je na tom divného? jeden ze způsobů, který se používá v repro medicíně. co myslíš, že je IUI?
k tématu nic nemám. 😝

uztotakbude
31. říj 2013

Ve čtyřiceti zajímavé uvažování. To bych čekala od puberťačky. Co třeba jít do spermabanky a normálně využít spermatu od dárce? Využít někoho geny bez jeho vědomí je prostě klasická krádež. Nic víc, nic míň. Navíc hnusná. Přece nemůžete tomu chlapovi udělat to, že bude žít s vědomím, že po světě běhá jeho potomek, když to nechtěl?

ivajaro
31. říj 2013

@berenika39 Jistě IUI.. ale tohle co ona dáma posala je tedy něco jiného... A o tom, že to "není normální" jsem nenapsala nic, a zda k tomu nemáš co říc, nevím co reaguješ na můj komentář (?) 😕

llluckaaa
31. říj 2013

Děláš si srandu??? Ano, dítě bude mít všechno, pokud ovšem za všechno považuješ matku a peníze. A co takhle otcovskou lásku, vědomí, že bylo počato z lásky,... To bych chtěla slyšet, jak to dítěti vysvětluješ... "Víš, já jsem tak moc chtěla dítě, že mi nebylo blbé lhát svému milenci, udělat na něj podvod, on tě od samého začátku nechtěl a tebe jsem zcela svobodně a jakýchkoliv skrupulí připravila o právo na otce."
Kdyby se jednalo jen o tvůj život, tak mi je to úplně jedno, ale že stavíš už od narození svoje dítě do pozice nechtěného a bez otce, to mi přijde hnusné 😝

anushka111
31. říj 2013

Pokud je příspěvek pravý, pak mi to přijde děsně nefér vůči tomu miminku (nemluvě o chlapovi, který bude vlastně jen inseminátor). Fakt toto chcete pro své mimčo? (Nemyslím to ve zlém a chápu že po miminku toužíte, ale biologický otec, pokud je fajn člověk, je jeden ze dvou nejdůležitějších lidí, co by mimčo mělo mít, a už takhle na začátku mu tu šanci vzít ... )

berenika39
31. říj 2013

@ivajaro abys ses něco nového dozvěděla🙂. nemusela bys pak opovrhovat příspěvkem v úvodu. jde to psát i slušně a v klidu. napíšeš první reakci a hned je autorka smetena do koše.
jsme mimo, už nepíšu.

katcha21
31. říj 2013

Doporučuji podívat se na Soukromé pasti, díl: Ukradená spermie (nedávno běželo v TV). Dosti podobné tomuto tématu. 😕

ivajaro
31. říj 2013

@berenika39 A proč bych nemohla napsat, to co si myslím? Koukám, že jsi zase jedna s těch co se velice ráda obouvá do dalších co? .... 😅 No že vás jich tu tedy je ....

ivajaro
31. říj 2013

@katcha21 No jasný, já si říkala že mi to něco říká ... 😀

p_avlina
31. říj 2013

Já bych asi nezasahovala až do takových extrémů, jak vysvětlíte dítěti, že bylo počato z lásky a plánovaně a po svatbě 😀 Těch tady moc běhat nebude a myslím, že i ostatní děti jsou šťastné a neřeší to, pokud to neřeší ostatní!

Jinak pani teda ani neodsuzuju, ani nechválím ...

leni78
31. říj 2013

@ladysally Tak mu to takhle řekni. A nebo si sedni na něj a řekni ze to nešlo jinak. Kdyz nechce oplodnovat, ať si to dělá s nafukovací panou. Jako bohužel. 🙂 Až otehotnis, tak mu nic nereknes. 🙂

evitaa
31. říj 2013

Naprosto tě chápu. Mateřský pud je pud velice silný, zvlášť když biologické hodiny bijou na poplach. Myslím, že negativní komentáře pocházejí od mladších žen a většina z nich dítě má. Držím ti palce, udělala bych to samé. Jak to udělat, nevím. Napadají mě dvě věci - promluvit si s ním. Jestli je rozumný, pochopí, že je to tvá téměř poslední šance. Třeba bude souhlasit. Nebo si ho jednoduše "přidržet". Znám holčiny, které takto otěhotněly.

stavba
31. říj 2013

@ladysally když už máš potřebu mít dítě bez partnera, tak to raději sbal někoho na jednu noc a vyhneš se tomu, že tě bude do konce života nenávidět. Já bych na to teda neměla povahu ani žaludek. Ale pokud jsi už rozhodnutá, obávám se, že ti naše protesty stejně oči neotevřou. 😒

kamino
31. říj 2013

@llluckaaa doporucuji si precist diskuze Partner me opustil pred porodem a podobne....takovych tu je dost..

Ted k tematu. Ve 40 uz je to fakt na hrane,myslis,ze bys partnera nepresvedcila s tim,ze od nej opravdu nic nebudes pozadovat?
Ke strikacce..kamaradka lesbicka takto opravdu otehotnela,kamarad gay poskytl sperma. Dale se da chodit do CAR,ale je to na dlouhe lokte...

zuzka_b2
31. říj 2013

Také bych neodsuzovala, samozrejme to ale znamena, ze nejen ze po milenci nebude nic chtit, ale ze se to milenec ani nikdy nedozvi, jinak je to opravdu nefer. Je mozne s nim prerusit kontakty po otehotneni? Nejste ze stejného okoli, nemate spolecne zname apod.? Pokud to nikdy nezjisti, asi bych klidne tvrdila, ze něco beru a nebrala. Pokud by ale mel zit s vedomim, ze ma dite, tak je lepsi najit si jiného milence, nekoho na jednu noc apod.

arrowka
31. říj 2013

@kamino No ale do CAR by museli oba, ne? Aspoň myslím, že naše legislativa neumožňuje umělé oplodnění samotné ženě. Takže i doporučení navštívit spermabanku je na nic.

kamino
31. říj 2013

@arrowka Jak jsem psala, je to na dlouhé lokte.. musela by mít dobrého kamaráda..

pincola
31. říj 2013

A nechceš si dát raději inzerát na dárce? Podle mne by se ti ozvali studenti, kteří chodí darovat do banky, tak by někdo daroval přímo tobě. Pěníze máš, zaplatila bys mu jako v bance, možná i lépe a bylo by to fér i vůči němu. Mohla bys mu zaplatit testy na pohlavní choroby, abys měla jistotu a pak už byste se nemuseli vidět. Podle mne porušuješ práva toho svého přítele pokud to uděláš natajnačku, má právo rozhodnout se, jestli chce být otcem. Já to neodsuzuju i ti rozumím, ale osobně bych si asi dala inzerát na dárce. Dítěti bych asi pak řekla, jsem otěhotněla na dovolené. Nebo bych možná s nějakým psychologem probrala, jak to děcku říct.

lusyy
31. říj 2013

Toto se deje docela casto,je spoustu zen,ktere to takto resi,kdyz tikaji hodiny. Rozhodne neodsuzuji,ja bych to takhle nechtela,ale ne kazdy ma vsechno. Zkuste se domluvit,paklize do toho nepujde,mozna bude lepsi "poprosit" dobreho kamarada.

zuzka_b2
31. říj 2013

Souhlasim s @lusyy, ono je dost lehke odsoudit, když je clovek mlady, ma partnera, dite... Ale když touzi po dítěti, nemá partnera a citi ze ma mozna poslední sanci, tak je tezky se toho vzdat navždy.. ale resila bych co mozna nejohleduplněji k tomu muzi, proste aby to nikdy nezjistil a mohl mit klidne spani.. něco na jednu noc by bylo idealni..

sisi137
31. říj 2013

@ladysally i když nebudeš po otci dítěte nic chtít tak je to teda sobecké a hnusné...podvod, krádež....když už teda nemyslíš na chlapa tak na to děťátko bys mohla.....

sisi137
31. říj 2013

@ladysally jinak chápu, že roky běží a biologické hodiny tikají.....ale zkusit to vyřešit jinak-přes dobrého kamaráda a centrum reprodukční medicíny třeba.

kocicinka
31. říj 2013

@sisi137 náhodou, to děťátko může být šťastnější, nežli mnoho jiných....
Já jsem přišla na svět podobným způsobem, otec o mě věděl ale nehlásil se, viděla jsem ho v životě jen jednou... a rozhodně můžu na 100% říct, že jsem měla šťastné dětství. Štastnější, nežli mnoho mých spolužáků a kamarádů, jejichž rodiče se podváděli a neustále doma hádali...
Netřeba zde moralizovat, takových případů je více než dosti. Jen se o nich nemluví.
Každý by si měl hlavně zamést před vlastním prahem, neboť nikdo neví, co by dělal, kdyby se ocitl v podobné situaci, 40 na krku a nezměrná touha po dítěti... čímž neříkám, že to schvaluji.
@ladysally normálně si s ním o tom popovídat nemůžeš? Třeba by se dítěti až tak nebránil a pochopil tě. Kdybys mu vyložila karty na stůl.