Chci otěhotnět bez jeho vědomí - jak na to?

ladysally
31. říj 2013

Ahoj holky, je mi skoro 40, mám vše-penize, dobrou praci apod...Chybí mi ale dítě. Když byl muž, nebyl čas a teď nemam partnera.Mám jen milence a dítě si vážně přeji. Chci otehotnet a mu nic neříct. Samozrejme po něm nic chtít nebudu, když on sám nebude chtít. Ale nevím, jak to udělat? Nic nebru, prerusujeme, takže to bych se nacekala, je opatrny.Po každm styku se jde umýt.
Slyšela jsem o střílečce, napadá vás ještě neco? Tvrdit, že něco beru a nic nebrat je příliš okate...

Díky za rady.A pro rejpalky po něm nebudu nic chtit a finančně to zvladnu.

takarazestinusakur
3. čer 2014

Já tě docela chápu ve 40 už je fakt na dítě nejvyšší čas a taky chápu, že sehnat kvalitního partnera je problém (záleží samozřejmě na nárocích). Ano chápu jsi zajištěná a máš dobrou práci (v tuhle chvíli). Jak ji budeš zvládat s dítětem? Kdo se o dítě postará, když ty budeš v práci? (nevím, zda jde tvoje práce skloubit s matkou samoživitelkou) Pokud ne, kdo se o dítě bude starat místo tebe? Chůva? To by byla škoda...Určitě tě nechci odrazovat nebo snad moralizovat. To mi nepřísluší! Jen mám pocit, že to nemáš úplně domyšlené. Myslím, si že by tvůj přítel-milenec měl vědět v každém případě, že mu po světě bude běhat jeho krev....

misanka22
11. říj 2014

Asi bych o svých pocitech tomu dotyčnému řekla, že toužím po dítěti, po JEHO dítěti a čekala bych jak se k tomu postaví ... třeba budete překvapená a kromě dítěte budete mít třeba i tatínka 🙂
Vy ostatní neodsuzujte .... nemáte na to právo!

karlos12
11. říj 2014

Ahoj, nevím jestli není už pozdě, ale ptala ses partnera ? Jestli by jen souhlasil s " dárcovstvím "?Třeba by mu to nevadilo.Nebo by Tě mile překvapilTak nebo tak, víc naštvaný, nebo uražený, než kdyby po čase zjistil že byl jen dárce by stejně nebyl.Držím pěsti 🙂

sulemina
11. říj 2014

nevidím to tak horké, on si dává sakra pozor, jak mu chce ty spermie ukrást, jak má přerušovanou soulož, četla jsem příběh B.Beckera-německého tenisty, on se ohrazoval, když ho nařkla jedna černoška z toho, že s ním čeká dítě, že neměl pohlavní styk, neměl, dělala mu orální sex na schodech a pak si zavedla prstama semeno dovnitř, bral to jako velký podvod, ani se mu nedivím. v tvém věku není reálné, že se ti podaří otěhotnět po jednom podvodném pokusu, to by byl zázrak

sammaelka
11. říj 2014

Promin,jedine,co mam k tomuto tematu je,ze ve 40 je na dite pozde. A klidne mne ukamenujte. Uvedomujes si,ze az to dite budr dospele,tak tobe bude 60??

misula29
12. říj 2014

Takto bych to neřešila.Pokud si tak mocpřeješ dítě,tak si zajdi na specializovaný pracoviště a vyber si dárce . Sice si za to nejspíš zaplatíš,ale psala jsi ,že s financema problém nemáš. 😉

terinda
12. říj 2014

... 😉

123snazivka
28. únor 2016

jak to dopadlo ladysally?

jolima
13. bře 2016

Taky me to moc zajima, jak to s ladysally dopadlo! 😉

klara.t
13. bře 2016
lenjii
13. bře 2016

Škoda, je neaktivní.

inspektor88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz