Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

baterka
5. srp 2011

@mataharyy díky za uvítání 🙂. koukám, že dítko baští jak má, to Marek taky fakt nemá s jídlem problém, "ham" bylo jeho první slovo 🙂!
@andelka taky gratuluju! můžu se zeptat, za jak dlouho jsi podruhé otěhotněla?

andelka
5. srp 2011

@baterka děkuji 🙂 opět napoprvé 🙂

baterka
5. srp 2011

@andelka jej, tak to jsi holka štěstiny! Měla jsi aspoň jednu MS nebo jsi do toho vlítla ani nevíš jak??? A kolik je klučinovi? Já jen abych tušila jak jsou na tom ostatní. Já kojila malého do 13 m, po odstavu jsem to dostala tak za 3 týdny (1.7.) a teď čekám a nic, ale těhotná nejsem.... Jó, to se někdo má 🙂 , ale přeju Ti to!!!

andelka
5. srp 2011

@baterka měla jsme první MS v dubnu, pak v květnu a v červnu a pak už ne 🙂 Malému je 15měsíců za 5dní. Kojila jsem též do 13m, ale to už jsem dvě MS za sebou měla. Jinak ono to může chvíli haprovat, že budou delší cykly nebo tak, vždyť je teprve 5.8.
No já jsem byla trochu zaskočená, ale jsem ráda 🙂

mataharyy
5. srp 2011

@nlenka Ještě nezoufej, třeba se umoudří, nebo čeká na poslední chvíli, aby jsi si to pořádně užila 😀
@baterka Ben je velmi vděčné dítě 😀

nlenka
5. srp 2011

@vendulka
@wjerushka ,jak se vám daří?
@mataharyy ,při představě,že bych se s tím panděrem mohla tahat ještě tři týdny je mi šoufl.Prý se může přenášet i dva týdny,blééé 😠

nlenka
5. srp 2011

třetí riciňák vypitej 😝

wjerushka
5. srp 2011

@nlenka tak snad se dítko pohne. Se nedivím, že se Ti s ním nechce tahat. Já si ted apotřebuju během příštího týdne pár věcí dochystat a pak už by to snad taky mohlo přijít.

Dneska jsme byli s kamarádkou a její holčičkou na výletě a já přemýšlím, jeslti to přežiju

vendulka
5. srp 2011

@nlenka děkuji za optání. Od včera je mi blbě, všechno mě bolí, zvracím, hlavně záda bolí jako čert...tak polehávám a už to vypadá celekm dobře...včera sem se musela nadopovat i práškama bo sem myslela, že se mi rozkočí hlava...koukám, že ty toho máš tak akorát, tak snad se prcek umoudří a půjde za chvilku ven 😉

nlenka
6. srp 2011

Ahoj holky.
To je dneska vedro co?DOpoledne jsme byli u nás na Ventilku,to je amaterská soutěž místních nadšenců babet a jiných pojízdných strojů.Docela jsme se pobavili,ale díky horku jsme to brzo zabalili.Mimísek pořád stávkuje,po včerejším třetím koktejlu mě trápili nějací poslíčci,ale nic z toho,prostě to přešlo.
Na tý soutěži jsem samozdřejmě potkala spoustu kamarádů a všichni byli děsně vtipný,každý měl nějakou narážku 😖 .
Tak budu hold doufat v tu dnešní bouřku,mějte se 😉

mataharyy
6. srp 2011

@nlenka Tak to máš dobré, alespoň poslíčci já neměla ani to 😠 No to v čechách nechají přenášet až dva týdny, jináč co bych za to dala, tady mě přijali do nemocnice tři dny po termínu 😠

nlenka
6. srp 2011

@mataharyy ,prý jo,pokud nemáš žádné komplikace. A je pravda,že když sem byla v nemocnici v poradně a natáčeli monitor,tak tam přijali další maminku a tý se ptali kolik je.A ona že 41 plus 3,což je nářez.
Ale třeba na Ukrajině nechali kamarádčinu sestru přenášet 17 dní!!!!!Měla termín 10.7. a holka se narodila až 27.7. a to ještě císařem.Jenže se u toho nalokala plodovky a od tý doby je je JIPU.Ona ta voda taky už nebyla nejčistší a takhle chuděra skončila 😢

wjerushka
6. srp 2011

@nlenka no já myslím, že záleží na porodnici. Někde nechávaj týden, někde 14 dní. Myslím, že zrovna tady nechávají fakt těch 14 dní. Ale tak jsi 39tt, tak ještě chvíli si tammůžemimo pobýt, ale přeju Ti, ať je brzy venku. Na kočárekuž čekat nemusí 🙂
Tady žádný vedro nebylo, bylo dusno, pod mrakem 24. My byli u dědy na návštěvě. Děda vzal Kryštofa na zahradu a na procházku a já odpočívala. Včera jsem to svýletováním asi lehce přepískla a dneska celý den zvracím 😒

nlenka
8. srp 2011

Nazdárek,
@wjerushka ,tak jak je?
Já to mám dneska za 6,ale stále nic.I manža řikal,že by to dneska šlo.I když vlastně nešlo,moje tchýně má dneska narozky,tak to bych docela nerada aby je měl i Jakoubek 😝 .

wjerushka
8. srp 2011

@nlenka no vidíš a my se na tchýniny narozeniny brali a je možný, že s emalý narodí. termín mám 8.9 a bralijsme se 1.9 🙂 Takže se budeš snažit vydržet do zítra, jo??? 😀
Jinak se mi vrátilo celodenní zvracení a tohle počasí, jak furt přechází nějaká fronta nic pro mě. Motá s emi hlava a jak blindím, tak nemám moc sílu. Dneska jsem byla v lékárně pro serepetičky do porodnice a ještě jsem koupila deku a peřinku do postýlky a 1500 v pytli 😅

mataharyy
8. srp 2011

U nás zase leje, to je děs běs 😖

nlenka
9. srp 2011

Ahojky,
tak tchýniny narozky jsem přežila a vypadá to,že přežiju i taťkovi narozky,ty má 18.8.!!!!
Ale včera mi psala meil sestra mojí babičky(ta už je bohužel 12 let mrtvá ale pro mě to byla druhá máma).A tetka mi napsala,že se jí zdál sen,ve kterém se s babčou potkaly v nějakém bytě,seděly u stolu a na tom stole byl položený kalendář.A na kalendáři byla 18 a babička byla hrozně šťastná.Ona teta má takové sny, každou noc a většinou jsou to takový "věštecký".V každým snu vidí,co se druhý den stane a na 90% to vychází.Nejprve mě napadlo,že babička byla šťastná,že ten den má narozky taťka,ale spíš že se Jakub narodí právě v tento den.
Vím,že si řeknete že na takový blbosti nevěříte,ale já když sem ten meil četla,tak jako by na mě sáhla smrt.Samozdřejmě jsem to obrečela,jen si na babičku vzpomenu.
My jsme taky dneska byli něco málo nakoupit,Jurku už pomalu chystáme do školky.Ono je to lepší,než pak lítat pro všechno v září.Taky už mi přišly chůvičky,sehnala jsem je až ve třetím obchodě!!!! 😠 Většinou je nabízeli,ale pak mi napsali,že je nemají. Teť už se může dítko vážně narodit

nlenka
11. srp 2011

Ahojky holky,
tak dnešní poradnu mám zasebou.Ale je to k pos...í!!! Všechno dopadlo dobře,jen monitor byl blbej.Měla sem sebou Jurana,který mě neustále zlobil. Sestřičky z něj byly sice paf,ale já na nervy.A dotoho Kuba sebou nechtěl hýbat,jen chvíli,ale mizerně.Takže tam musim kolem třetí jet znova. Jindy doma někdo bývá a dneska jsou samozdřejmě všichni v práci,takže musim dítě ńechat mýmu dědovi 😖 .Z toho se vážně odvařená
Začal mě ze všech nervů bolet zub a hlava. A jelikož mám v neděli termín,tak budu muset na monitor znovu v neděli nebo pondělí,fakt bezva 😢

silente
11. srp 2011

@nlenka - tak jak dopadl druhý pokus?

wjerushka
11. srp 2011

@nlenka třeba na ten monitor v neděli už nebudeš muset 😉

mataharyy
11. srp 2011

@nlenka koukám "pohodový" den 😒 Tak třeba má wjerushka pravdu a v neděli už nebudeš muset, nebo pokud měl pravdu sen tak si ještě pár dní počkáš 🙂

baterka
12. srp 2011

@andelka no tak nakonec se taky zadařilo, byl to sice nějaký divně dlouhý cyklus, ale zjevně ovulační, dnes jsem našla na testu dvě čárky a to úplně hned, žádné čekání. Jen je sranda, že jsem se přestěhovala, dneska jsem tu obvolala všechny gynekologie (oprabdu všechny!) a nevezmou mě... Buď mají plno, nebo neberou moji pojišťovnu (207) nebo nemají ultrazvuk... ☹ Tak nevím, asi samovyšetření ??? 😅

andelka
12. srp 2011

@baterka jé, tak to moc gratuluju 😵 s tou gyndou to je teda pech 😒

baterka
12. srp 2011

@andelka děkuju a to jsem se děsila, jak dlouho to bude trvat 🙂, takže jsme na tom jako vy - taky na první dobrou 😀!

andelka
12. srp 2011

@baterka tak to je skvělý 😵 já taky čekala že to bude trvat dýl 😅 dobrou a krásný víkend 🙂

silente
15. srp 2011

@baterka - super a gratuluji! Koukej být na sebe opatrná 😉 A 207 mám taky a teď, co bydlím u MB je to taky mazec 😀 ale měnit nebudůůůů 😝 😝 😝

vendulka
15. srp 2011

@nlenka tak jak?Předpokládám, že miminko je už na světě 😵

baterka
15. srp 2011

@silente díky!!! Jojo, zkusím to, ale asi víš sama, jak je člověk v jednom kole když už jednoho prcka má... 🙂! Třeba rady doktorů nezvedat nic těžkého 🙂. Ok, s nákupem mi pomůže manžel, ale prcka stejně pořád zvedám já 😝 . No s pojišťovnou jsem se nikdy nesektala s problémem, u Prahy ji všeichni mají nasmlouvanou..., asi budu dál jezdit do Říčan, ale jak na konci těhotenství, kdy se chodí co 14 dnů, to fakt netuším. No, zatím je na tyhle vahy ještě brzy, hlavně, aby bylo mimino v pořádku

baterka
15. srp 2011

@silente a co Ty, chcete taky druhé když jsi v téhle diskusi? Nebo tomu dáváte ještě čas?

nlenka
15. srp 2011

Ahoj holky,dky za zájem.Jakub se nám narodil v pátek,měřil 49 cm a 2530 gramů.
Druhý monitor dopadl špatně a navíc zjistili málo plodové vody.Takže jsem ještě ten večer nastupovala do nemocnice.Sestra mě důkladně prohlédla a "spustila" bolesti.Druhý den ráno jsem po šesté šla na monitor,ihned na přípravu.Následoval klistýr,spracha a v 7:50 píchli vodu a za tři minutky byl na světě.
Momentálně bojujeme se žlotenkou a má zvýšené hodnoty bilirubinu. Spadl se na 2400 gramů,takže čekám až přibere. Kojení se nějak nekoná,nemám mlíko.Takže je dokrmovanej nutrilonem.No snad začneme brzo zase nabírat váhu a půjdeme brzo domů