Chtěla bych druhé miminko

janik8774
9. čer 2009

Ahoj všem co jste na tom stejně jako já.
Mám doma malého raubíře (po IVF) a chtěla bych nějakou malou princeznu.
Mám za sebou neuspěšný KET (včera jsem byla na krevních testech a negativní) a odpočítávám dny do dalšího pokusu.Mám někdo nějaký" recept " jak sladit klidový režim a malého prcka?
Já jsem ted s psychykou docela na dně.Těšila jsem na mimíška.Tak snad příště. 🙂

savanah111
6. srp 2012

@maximka33 dakujem za uvitanie, som rada, ze si mozem o tom popisat s niekym kto je na tom rovnako ako ja. Ja mam 26rokov, manzel 28, tak si myslim, ze sme este neni taky "stary" aby mohol byt problem vo veku neviem...
Len sa bojim, ze ked pojdem k doktorovi posle ma kade lahsie, kedze to este nieje rok od zaciatku snazenia, neviem ako to chodi, aky je postup pri zistovani pricin neuspesneho snazenia, plati sa za to? dufam, ze sa ti podari coskoro dat syncekovi surodenca, aj ta moja by ho potrebovala... ☹

maximka33
6. srp 2012

@savanah111 já jsem zatím neplatila nic, prohlíželi mě na utz, pak krevní cesty i vnitřní. vše zatím zdarma.

savanah111
6. srp 2012

@maximka33 co sa tyka toho testu...
Napisem ti polopate aby si presne vedela, je mozne ze som sa niekde sekla s tymi plodnymi dnami....
Tak menzes som naposledy mala 15.7. nasledne plodne dni mi vysli okolo 25.7. menzes trval 5dni. Tak dnes by som mala byt 23.DC, ale neviem presne ako sa to rata. 😒

maximka33
6. srp 2012

@savanah111 to bys tedy měla ovulaci od 10. dne cyklu, cyklus by měl trvat 24 dní. je to možné? vychází to dost brzy. jak dlouhý je tvůj obvyklý cyklus? podle čeho zjišťuješ plodné dny?

savanah111
6. srp 2012

@maximka33 Priznam sa, ja som sa doteraz nezamyslala nad tym, aky je cyklus, ja som si vzdy na nete pozrela tehotensku kalkulacku a tam mi automaticky vyratalo plodne dni, ale asi som robila chybu, a moj cyklus je tak 29-30dni, ako kedy. A podla toho, ako som ti napisala, ze som naposledy mala ms 15.7. myslis, ze by to uz test 10-tka mohol vidiet?
Dakujem za rady!!! 🙂

maximka33
6. srp 2012

@savanah111 na tvém místě bych netestovala dřív, než je termín ms. může se stát, že je vajíčko oplodněné, ale neuchytí se, takže pak už čárky být nemusejí. z toho se hodně holek hroutí, že těhotné byly a už zase nejsou... no a ty kalkulačky na netu jsou jen orientační, lepší je to zjistit si to přímo na sobě.

savanah111
6. srp 2012

@maximka33 ako zistim priamo na sebe, ze mam ovulaciu, viem,ze sa meria bazalna teplota, ale neviem ako, a tiez nemam skusenosti s ovu testami, mam sa este vela co ucit 😀

maximka33
6. srp 2012

@savanah111 tak já to zkoušela s testy. měření bazální teploty má být pokaždé ve stejnou hodinu, než vstaneš z postele a přímo tam. takže s malým svištěm to fakt nepřichází v úvahu, nezvládala bych měřit každý den ve stejnou hodinu i o víkendu.

lindda
6. srp 2012

Cafte, tak mam po mreche opet a ide sa nato dufam, ze uz tokonecne pojde !

lindda
6. srp 2012

Cafte, tak mam po mrche opet a ide sa nato dufam, ze uz tokonecne pojde !

radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
radkakros
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
maximka33
6. zář 2012

ahoj holky, tak jak jste na tom?
my to už tak trochu vzdali. ale jen trochu, nenecháme to na přírodě. od tohoto cyklu beru hormony a bude inseminace. uvidíme, zda se dočkáme 🙂

kinka555
15. zář 2012

@maximka33 silno silno drzim palce aby vam to vyslo!!!! 🙂

maximka33
1. pro 2012

ahoj holky, tak se nám konečně zadařilo!!! asi díky kapičkám gynex, které jsem brala ani ne tři týdny. tak i ostatním držím palečky.

rena1410
5. pro 2012

@maximka33 Ahoj, muzu se zeptat, kde se daji ty kapicky gynex sehnat? diky a blahopreju...

maximka33
5. pro 2012

@rena1410 ahoj, díky moc. já je sehnala na internetu. stačí si na seznamu zadat gynex. v Praze se dají koupit na SMíchově, jela jsem si tam osobně, tak jsem ušetřila poštovné. v centru Prahy jsem našla toto: http://www.001shop.cz/Gynex-koncentrat
kdybys chtěla, můžu ti prodat to, co mi zbylo - asi 3/4 za 250 kč.

maximka33
4. črc 2013

jak se vám tady daří? už brzy se nám narodí druhý klučík, tak se těším... břicho už je velké 🙂