Čím se dá posunout menstruace?

srdickova
3. dub 2013

Ahoj holky, jsem tady nová nebo vlastně sem tam sem zablodím ale ted řeším jednu věc a nevím si rady. Za 24 dní se vdávám a vychází mi to tak blbě,že týden před svatbou má přijít MS. V září 2012 jsem vysadila antikoncepci po 11 letech a mám to teď dost nepravidelné. Jednou 28 dní,pak 32,39,43atd. Podle doktora jsem úplně v pořádku jen to není ustálené. Od září se pokoušíme o miminko ale bohužel. Tak jsem Vás chtěla poprosit,jestli neznáte něco,čím se dá MS oddálit abych se ji vyhla na svatbu. Moc děkuji a jestli Vám přijde že se ptám dost blbě,předem se omlouvám 🙂 Lenča

fifina86
3. dub 2013

@srdickova dojdi ke gynekologovi, předepíše Ti prášky (hormony), které oddálí MS...ty co jsem mám já se berou 4 dny před očekávanou MS 2x denně...

terezkax
3. dub 2013

Doktor ti může předepsat Norethisteron - bere se 2x denně 1 tableta, začíná se nejméně 3 dny před
očekávaným začátkem menstruace a s užíváním se pokračuje během celé doby žádaného
odsunu menstruace. Menstruace začne obvykle krátce po přerušení podávání (2. - 4. den).

evitaa
3. dub 2013

Norethisteron. Používá se i na oddálení ms při slazení cyklů dárkyně.

srdickova
autor
3. dub 2013

moc dekuji holky, tak mu budu muset zavolat pristi tyden. Skoda ze mi to tak blbe vyslo ☹

stavba
3. dub 2013

Ahoj, chápu, že ms na svatbu není zrovna nic příjemného, ale osobně bych do žádných hormonů nešla, když píšeš, že se snažíte o miminko. Já si kdysi nechala předepsat zmiňovaný norethisteron kvůli dovolené a rozhodilo mi to neuvěřitelně cyklus. Je to na tobě, ale osobně bych to raději vydržela a nezatěžovala tělo kvůli jednomu dni hormony.

fifina86
3. dub 2013

@srdickova a ještě jedna informace, ač pro mě není potřeba, tobě se bude hodit...lékař mě upozorňoval, že není vůbec vhodné přijít do jiného stavu a uživat Norethisteron.

@stavba může se zeptat jak a na jak dlouho Ti to rozhodilo cyklus?

stavba
3. dub 2013

@fifina86 to už si bohužel nepamatuji, už je to pár let, ale vím, že jsem si za to tenkrát pěkně nadávala, že jsem to raději nenechala být. Měla jsem s nepravidelností problémy už před tím, pak se to trochu ustálilo a po těchto prášcích opět rozhozený.

timbouctou
3. dub 2013

@srdickova páni, já bych teda taky nešla do hormonů, když zkoušíte mimčo. Kamarádce fungoval vitamin c, jakože snědla 4 citrony a posunula si ms o 4 dny. V každém případě, slabší je lepší, a na to spolehlivě zabere Celaskon. Možná, že mírné předávkování taky způsobí posunutí. ale nevím, jak se to snese s alkoholem. Mimochodem, ty hormony se s alkoholem nesnesou naprosto určitě.

blahova_andrea
3. dub 2013

no když to míváš tak nepravidelný, tak to nakonec tu svatbu třeba i mine bez prášků, když to holky tak nedoporučují...já to kdysi udělat párkrát výjimečně, ale s antikoncepcí. od té doby si to obvykle vždy vyžeru právě třeba na dovolené ☹

rozzaarka
16. dub 2013

@stavba Naprosto s tebou souhlasím... Jedeme se brát v červenci na MAuricius a taky mi to vychází na tam - den před svatbou - jsem fakt nadsena🙂 Ale do hormonu nejdu ani za nic... Taky pak chceme miminko a uz pres dva roky nezobu ani antinu, tak si ted kvuli par dnum nezaneradim zase cely organismus...

rozzaarka
16. dub 2013

@srdickova na ustaleni menstruace zkus pupalkovy olej. A na oddaleni menstruace budu zkouset citrony🙂 nasla jsem diskuzi, ze to holkam oddalilo menstruaci i o dny🙂 nekdo piuse, ze to jen zmirni krvaceni, ale za pokus to stoji. taky mi to vychazi na svatbu, ale bereme se na Mauriciu, takze tim spis bych to chtela oddalit, ale kdyz se to nepovede, holt to tam zvladnu🙂 Do hormonu bych nesla, ale je to jen a jen tvoje volba🙂 drzim palce🙂