Cítíte po braní Nosifolu nežádoucí účinky?

chrisula
25. únor 2013

Citite po brani nosifolu nežadoucí učinky??

rezinka9
7. bře 2013

Ne. Žádné vedlejší nepozoruji. Pouze minulý cyklus vím, že byl anovulační a tento cyklus byla ovulka dle BT. Takže spíše ty pozitiva 😉

grafia
31. bře 2013

Já možná jen těžkopádnější průběh MS, jinak nic 🙂 Jen samá pozitiva 😎 Ani chřipka se ke mě neodváží 😀 Doufám, že ovulka bude předčívat lékařké tabulky a že se nám prdísek konečně povede 🙂

nebudka
12. dub 2013

já nevím jestli je to po něm, ale mám zažívací potíže, beru ho od včerejška

bibianca
16. dub 2013

@nebudka Bereš ho ráno nebo večer? Jestliže ho bereš ráno může se stát, že budeš mít průjem. Proto je lepší odpoledne nebo večer ;)

rozaruska
16. dub 2013

Taktéž zažívací potíže,beru ho měsíc...

nebudka
17. dub 2013

@bibianca beru ho večer a jen jednou sem se po něm pěkně po...

chrisula
autor
24. dub 2013

tak snad se nam zadarii holky,dejte mi vedet 🙂

grafia
25. dub 2013

Ahoj kočky !! Tak Nosiffol jsem vysadila neb problém se objevil u partnera. První spermio dopadl špatně - AZOO ☹ , takže běháme po doktorech, nicméně, zatím všechny vyšetření po spermio má v pořádku. Takže další spermio v červenci 😨 Nakoupila jsem mraky vitamínů, změnili jsme stravu a hýbeme se, tak snad se tam nějaké potvůrky ukážou 🙂) Tak držte palce ! Jakmile budete mít nějakou pozitivní zprávičku s Nosifolem i vy, určo písněte 🙂

lucik2005
20. čer 2014

Ahojte holky , začala jsem užívat už 3 balení, jsem 47 den cyklu a pořád mi nedošla menstruace? máte s tím někdo zkušenosti 😉

lucik2005
20. čer 2014

@grafia Ahoj moc ti držím palečky, protože vím o čem mluvíš.
🙂 🙂 🙂

bebinko1
3. led 2016

Žádné ,jen před menstruací bolest prsou na dotek a chodím skoro 2x denně na velkou jinak nic