Clostilbegyt nebo Gynex?

90bobisek90
5. lis 2017

Dobrý den,
beru utrogestan a koupila jsem si gynex, ale po ani ne dvou týdnech už je skoro prázdný, koupila jsem si tedy další, ale není to teda žádná levná záležitost. Proto jsem se chtěla zeptat, jestli mám setrvat, anebo se doktorky zeptat na clostík. Četla jsem různé diskuze, ale jsem na vážkách. Děkuji

giorgia_
7. lis 2017

Děkuji😃, no brala jsem ho krátce, asi 10dni a hned mi nahodil ovulaci a zadařilo se, možná to byla náhoda, ale já věřím tomu, že mi pomohl. Před tím cykly 35 i 40 dní, pokaždé jinak a ovulaci vůbec nevím, jestli jsem měla. Minimálně si myslím, že dokáže upravit cyklus přírodní cestou. Moc ti přeju, aby ti taky pomohl!!

luj89
7. lis 2017

Ahoj, ja uzivala zenske kapky od Gresika, coz je mnohonasobne levnejsi obdoba gynexu 🙂

90bobisek90
autor
8. lis 2017

@giorgia_ dekuji,ja ho zacala brat v polovine cyklu,takze zatim uvidim. Ale stale se citim tehotne a testy jsou negativni :D takze gynex bastim dal a uz si davam pozor,kolik toho kapu :D

90bobisek90
autor
8. lis 2017

@luj89 a diky tem kapkam jsi otehotnela? Cim to,ze jsou levnejsi?Nejsou tam nejske nezadouci ucinky?

luj89
8. lis 2017

@90bobisek90 ja ho mela na srovnani cyklu 🙂. A proc je o tolik levnejsi netusim. Mona proto, ze je z ČR a neni to takova ,,znacka,,.

90bobisek90
autor
8. lis 2017

@luj89 aha,no tak super,az dojde gynex,vyzkousim 🙂