Clostilbegyt a pcos. Komu se povedlo?

popelkaa23
9. kvě 2022

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat rok nemám MS dříve cykly po 98dnech. V srpnu 15 jsem měla poslední menstruaci. Hormonální profil v pořádku, až na trošku zvýšený testosteron. Mám pcos.,pan doktor mi na MS předepsal utrogestan a na ovulaci clostilbegyt. Myslíte že by se mohlo zadarit? Povedlo se někomu otěhotnět? Po clsotiku? Začínám stracet naději snažíme se 2 roky. Děkuji

junykessy
9. kvě 2022

@popelkaa23 ahoj, ja jsem brala duphaston a clostik. 5cyklus a nic. Dochazim kvuli nedareni do CAR. Ted jsem vysadila oba leky a uvidime, rikam si kdyz se zadarilo bez leku treba se zadari. Mam taky problem s nepravidelnou menstruaci, loni v cervenci jsme prisli o mimi v 17tt a od te doby porad nic. Drzim palecky, at se brzy zadari

renisch
14. kvě 2022

@popelkaa23 měla jsem přesně to samé. Dlooooouhe cykly, klidně půl roku nic. Když jsme se rozhodli, že by jsme chtěli miminko, objednala jsem se ke gynekologovi, ten mi udělal hormonální profil, který byl naprosto v pořádku a doporučil mi užívat fertipronu. Po te se vůbec nic nezměnilo. Takže jsem se sama na blint objednala do Gennetu, kde byla DG. Polycysticke vaječníky. Začala jsem tam chodit v červnu, probíhaly testy moje, manžela takové to klasické kolečko. Každý měsíc mi paní doktorka napsala clostibegyt a spočítala mi ovulační dny. Ale žádný měsíc se to nepovedlo. A říjnu jsme se uchýlili k inseminaci a srpnu se nám narodila zdravá, krásná holčička. Takže hlavu vzhůru, určitě to dopadne dobře. 😉🙏 Držím palce.

popelkaa23
autor
19. kvě 2022

@renisch a mohu se zeptat scim tě stimulovali? Jinak gratuluji moc 💕

tasimia
19. kvě 2022

@popelkaa23 bohužel mi nepomohl.

renisch
20. kvě 2022

@popelkaa23 už si to přesně nepamatuju kolik dní předem jsem si píchala jednu dávku Ovitrelle.

bambulilka
21. kvě 2022

@popelkaa23 měli jsme podobnou cestu, pco, nepravidelná menstruace odjakživa. Dítě jsme si přáli delší dobu, clostil by pro nás byl poslední naděje. Nicméně jsem začala chodit k fyzioterapeutce (leden 2021), cvičit mojzisovou a vyprdla jsem se na duphaston. Otěhotněla jsem přirozeně a každym dnem čekáme na narození naší holčičky🙏💕
Upřímně mi nejvíc pomohlo věřit sama sobě. Moc držím palce.