Clostilbegyt - jak jste dávkovaly?

maice
31. pro 2013

S.O.S holky. Prosím, jak jste brali, resp. dávkovali clostilbegyt? Vysazoval někdo z Vás druhý cykls? Přijde Vám to rozumné?

golla
31. pro 2013

@maice já ho brala jen jeden cyklus a to tuším 5.-9. den cyklu. Otěhotněla jsem, takže další měsíc už jsem řešit nemusela. Ale říkala jsem si, že pokud se to nepodaří, další měsíc ho brát nebudu.

dehors
31. pro 2013

@maice ahoj, já mám clostilbegyt 5. - 9. den cyklu 1-0-1. mám ho na 3 měsíce. maximální doba braní v kuse je 6 m. a co jsem četla, tak vysadily jenom ty, které otěhotněly 😀 .

maice
autor
31. pro 2013

@dehors A beres l tomu jeste neco dalsiho?

dehors
31. pro 2013

@maice jj. mám to takhle: clostilbegyt 5.-9. den (1-0-1), estrofem 11.-13. den (1-0-1) a pak utrogestan 15.-25. den (1-0-1).

maice
autor
31. pro 2013

@dehors A sakra 🙂)))

dehors
31. pro 2013

@maice Co? 😀 Zdá se ti to divný? Jsou to moje první hormony... po 13 měsících snažení mi doktorka hned nasadila tohle.

maice
autor
31. pro 2013

@dehors Prave naopak...ma doktorka neni moc pecliva a nasadila mi clostil,ale nic na druhou pulku cyklu ☹

doko
31. pro 2013

@maice ahojky buď v klidu já taky měla jen clostík a jinak nic a otěhotněla jsem úplně v klidu 🙂 stimulovat jsem měla 3 měsíce, déle se to prý nesmí, jinak se začnou vytvářet cysty na vaječnících ☹ zadařilo se hned druhý měsíc, tak doufám, že dopadneš stejně 🙂

dehors
31. pro 2013

@maice Tak ono to nebude tak horký.... mě to nasadila bez jakýhokoli zjišťování stavu hormonů v těle (všechny krevní testy mám před sebou) a bez utz kontrol. takže za ty tři měsíce (pokud neotěhotním), nebude ani vědět, jestli to fungovalo, byla ovulace atp...

evca2311
31. pro 2013

@maice Já ho beru od 2DC do 6DC 1-0-1. Už třetí balení a zatím bez úspěchu.

maice
autor
31. pro 2013

@doko No ja mam prave nizkou hladinu progesteronu,ale nic na to ☹

doko
31. pro 2013

@maice no já mám celkově málo ženských hormonů a víc mužských 😉 ale prostě tím jak mi ten clostík přivodil ovulaci, tak tam nějakým zázrakem narostla i sliznice. tak třeba u Tebe to bude stejné, jinak by Ti doktorka něco dala 🙂 snad 😀

maice
autor
1. led 2014

@doko Taky mi dorostla,ms prisla ale az 37 den cyklu.

kocka5
1. led 2014

@maice Ahoj, mi ho předepsala jen jeden cyklus od 5 do 10 dne ....... 2tablety najednou. Bylo jich tam 10 ks. Nedělala mi žádné testy nic...... ms jsem měla pravidelně co 31 a trvání 5 dnů.
Jen mě pobavilo, že jsem měla dle měření ovu vždy 17DC...... náhodou jsme se začali snažit hned po dobraní léků a ještě že tak 😉 otěhotněla jsem 13DC...... podle mě to udělaly ty léky.

medvide30
1. led 2014

@dehors a k čemu je dobrý ten estrofem?

dehors
1. led 2014

@medvide30 nooo. to je otázka. přesně nevím 😒, vysvětlení od mudr jsemzapoměla. v příbalovém letáku je, že je to na léčbu příznaků po menopauze 😒 (ničeho jinýho). je v tom estradiol, ten by asi měl podporovat růst plodu, kdyby se to po tom clostilu chytlo.

nina89
1. led 2014

Ahoj všem, předem se omlouvám, ale opravdu netuším co že jste to brali? k čemu to je?

nina89
1. led 2014

aaa uz jsem to pochopila... :D