Clostilbegyt - komu se po něm zadařilo?

elenes
25. črc 2019

Ahoj holky, 😊
dnes jsem si v lékárně vyzvedla klostík v prascich, na 3 měsíce.. Dávkování 1-0-1 od 5.dne od začátku menstruace. O dite se snažíme již dlouho a mam mnoho vajíček, které spatne dozrávají, ale menstruaci mam vesměs pravidelnou, asi jsou i horší případy PCO. Gynekologa mám 150 km, takže dojíždění nějak často nepřipadá v úvahu, takže si musím hlídat ovulaci testama a doufat. Prosím, dodejte mi optimismu.. Komu se povedlo miminko po klostíku? 😔🥰

terry1512
31. črc 2019

@elenes ona po prvním synovi si nechala pichat Dělo proveru. Dle testu to zní udělalo hormonal e chlapa, žádná MS, žádná ovulace .
Nevím jak dlouho se snažily před nasazením clostiku. Ale bylo to chvilku.
Po nasazení clostiku byla další měsíc těhotná.

elenes
autor
31. črc 2019

@broskvicka21 To je super. 😊 Byla bych nejšťastnější. Moc vám všem děkuji. 😊

obla
31. črc 2019

Já tenhle měsíc prvně clostil 1-0-1 5.-9.den cyklu.
14 DC dva folikuly, jeden 22 mm, druhý 19mm a dnes 16DC ovulace. Tak uvidíme.

elenes
autor
31. črc 2019

@terry1512 Tak to je krásný. 😊 Uvidíme..snad už. 😔

elenes
autor
31. črc 2019

@obla Stejně jak já, ale já ten klostík začnu brát až v září. Srpen teď bude velice hektický a psychicky náročný.

mendy84
1. srp 2019

@elenes Já ho mám brát tet jestli dostanu ms snad to pomůže

mendy84
1. srp 2019

Doktor mi říkal že mám malou sliznizi

mendy84
1. srp 2019

Doufám že otěhotnět nebude problém ešte do toho jeden vejcovod pravej

elenes
autor
1. srp 2019

@mendy84 Držím palce.. No, já od září..tak doufám, že to bude ok.

danca94
5. srp 2019

Zdravim 🙂 mě clostik nepomohl.. užívala jsem ho hoooooodne dlouho... pomohla až femara.. druhy cyklus hned těhu 😊

mendy84
5. srp 2019

@danca94 gratuluju

mendy84
17. srp 2019

Sem zase dostala otrivel tak sem zvědavá

obla
17. srp 2019

První cyklus clostilu a na testu mám //

mendy84
17. srp 2019

Taky sem brala před ovitrel clostik tak uvidím no

mendy84
17. srp 2019

@obla po jaki dobe si testovala

mendy84
25. srp 2019

@obla já mněla folikuli na každý straně 4 a pichla sem si otrivele před tím sem mněla clostik tak uvidím jestli to vide

mendy84
2. zář 2019

Zejtra znovu začnu užívat clostik tak uvidíme

kmarie81
18. zář 2019

Tak sem 31 den cyklu (po clostíku 3-7 den ráno a večer a duphastonu taky dvakrát denně -16 den až příchozí menstruace - se to docela ustálilo na tech 28 dnů), celý minulý týden sem slabě špinila (během dne se mi na toaletáku objevilo poprvé růžové a pak už hnědé špinění), od neděle jako když utne a menstruace nikde, TT negativní a dnes to vypadá jako bych začínala ovulovat (vlhko a jakoby ovulační hlen), ale pořád beru ten duphaston. Doktorce zavolám zítra, dnes tam není. Jen jestli se to některé z vás třeba už taky nestalo...

mendy84
18. zář 2019

@kmarie81 jo to semi taky stalo

mendy84
18. zář 2019

@kmarie81 pak napište jak ste dopadla

kmarie81
19. zář 2019

@mendy84 večer ten hlen zčervenal, takže se asi rozjíždí menstruace, je teda pořád taková "hlenová", ale asi je to menstruace, než zítra nasadím další clostík, udělám ještě jeden tt.

mendy84
19. zář 2019

@kmarie81 tak jak to dopadlo

mendy84
21. zář 2019

@kmarie81 ahoj mám prosbu mám už po ovulaci ale ovulacni test je pozitivní co to znamená

mendy84
13. říj 2019

Ahoj holky tak včera sem si pichla otrivele tak sem zvědavá jak to dopadne co je u vás nového

kmarie81
14. říj 2019

Ahoj, promin že sem ti neodpověděla na minulý dotaz, sem ho nějak přehlídla. No tenhle měsíc se mi zatím opakuje to špinění před MS (měla bych to dostat ve čtvrtek), tak k tý doktorce přece jen budu muset zajít, na kontrole ke klostíku sem byla jen jednou a od tý doby jen zvyšujeme dávky a já víc špiním a mam pořád pocit horečky, zřejmě ty umělý hormony. Asi se na to už vykašlu a poprosím o sepsání zprávy do centra - hold mi přirozeně není dopřáno. Navíc si myslím, že mě v centru budou víc kontrolovat tu ovulaci...

danca94
14. říj 2019

@kmarie81 nevěšte hlavu 😊 Já byla taky celá špatná z toho, ze se nam nedaří. Snažili jsme se víc jak dva roky, poté jsme se rozhodli podstoupit IVF a ani to nevyšlo.. Byla jsem z toho neskutečné šťastná a dokonce jsem si rikala, ze proste asi miminko mít nemám, ze mi není souzeno :(... Poté jsme s protelem koupili být a začlo stěhování, tudíž starosti nad hlavu a plno zařizování.. a protože se člověk trochu víc soustředí na něco jiného, tak hned měsíc po IVF jsem otěhotněla spontánně 😊 dneska nam tu v postýlce spinka nase 8denni Valerie 😊😍 věřím, ze to vyjde i vám děvčata 🙂 Tak přeji hodně štěstí a hlavně trpělivost, ono to přijde až bude čas 😊 Miminko nejspíš ví kdy se přihlásit 😁🥴 hlavně žádný stres, ta psychika děla strasne moooooc.. 🤦🏻‍♀️✊ držím pěsti

danca94
14. říj 2019

@danca94 neskutečné nestastna* tam mělo být 😖😖

mendy84
20. říj 2019

Ahoj buď se zadaří nebo ne budem zkoušet dál a dál

elka88
19. dub 2020

Ahoj holky 😊 my se snažíme už rok, manžel byl na vyšetření a je úplně v pořádku, já jsem brala 10let ant. Nyní 13měs. Bez.. Men. Žádná tak mi loni v červnu byl nasazen Duphaston. Ten beru 17 den od 1vního dne men. 2× deně po dobu 10 dní.. A mimi furt nikde Tak mi doktor dal Clostilbegyt ten jsem brala 3 den men. na 5 dní 2× za den, a 11 den od 1dne men jsem si pichla Otrivelle což bylo středa 15.4. V 11h dopoledne a už večer mě hrozně bolelo břicho.. Dneska je neděle a podbřišek mě pobolivá a celkově jsem nafouknutá, za poslední 3dny mám postel plnou vlasů, jsem unavená, všechno mi smrdí i některé jídlo, je mi lehce navrácení a když udělám rychle pohyb tak se mi zamotá hlava na což jsem ne trpěla. Bylo někomu taky tak? Spíš mě děsí to pobolívání břicha a podbřišku Dělala jsem si těhu test v sobotu jestli Otrivell působí a měla jsem tam ducha takže působí. Mazleničko si myslím že bylo dost v tu středu 2× čtvrtek 2× pátek 1× sobotu 2× tak snad se nám mimi už zadaří.. před chvilkou nám letěl asi 30cm před oknem čáp 😁

danca94
19. dub 2020

@elka88 také jsme se snažili dloooouho 😊 také jsem si píchala injekce a brala clostik.. Pak doktor nasadil femaru a miminko se zadarilo 😊 clostik jsem brala cca 7 měsíců 🙂
Každopádně dejte tomu ještě čas, když Vám pak doktor nasadil léky a když se nebude dařit.. zkuste mu říct o Femaře 🙂 jsou to léky, sice si připlatíte cca 500,- ale nam se zadarilo hned druhy cyklus 🙂 tak drzim pesticky 🙂