Co užívat před početím? Babské rady, vitamíny

petrala
12. dub 2011

Ahoj,pojdme si spolu vyměnit zkušenosti s tím,co jste užívali nebo užíváte před plánováním miminka.Poradte nějaké babské rady čajíky,vitamínky jak pro nás ženy tak pro naše partnery...Napište co vám pomohlo nebo naopak nepomohlo?A jak dlouho jste se snažily otěhotnět?

sunysara
12. dub 2011

Ahojky, my jsme se snažili asi 3 měsíce takže super. a brala jsem asi 4 mesíce před otehotnením jen kyselinu listovou. a pak jak sjem otehotnela tak calibrum mami. a hlavne když jsme moc snažili tak to nešlo. proste byl okamžik, kdy jsme nemysleli na to , že chceme miminko a hups bylo to. 😀
a fakt věřím, že ikdyž se na to člověk moc soustředí tak to nevyjde.

hodně štěstíčka. 🙂

petrala
autor
12. dub 2011

@sunysara moc děkuji... 🙂

sunysara
12. dub 2011

@petrala 😀

petrala
autor
12. dub 2011

holky mate nektera zkusenost s tabletkama Saparis?cetla jsem o nem a premyslim zda ho koupit.

petrala
autor
12. dub 2011

sarapis

michaela28
12. dub 2011

ahoj, doporučuje se kyselina listová, na podporu sliznice kontryhelový čaj a vitamín E. Dobrá je i metoda cviků a čajů od Ludmily Mojžíšové 🙂 .

vendulka
12. dub 2011

já brala jen kyselinu listovou

petrala
autor
12. dub 2011

@vendulka
@michaela28 moc dekuji snad to pomuze🙂

slunickosedmitecn
15. dub 2011

@petrala ahojky, mě byl porazen femibion. Sarapis jsem kdysi brala a nepomohl, jen mi teda upravil cyklus, to je pravda. 😉 Ale moje kamarádky nikdy nebraly nic, žádnou kyselinu listovou ani těhu vitamínky, ani nepily žádný čaje a dnes mají většina už dvě a tři děti. Zajímavý no, a pořád mi jen říkaj, že na to moc myslím. Na tuto větu jsem ale už dost alergická.... 😉