Co vám pomohlo k otěhotnění?

jirinkavavruskova
28. čer 2017

Dobrý den maminky, chtěla bych vas poprosit o radu. Už dva roky se snažíme s přítelem o miminko a zatím bez úspěchu. Skousela jsem kyselinu listovou,femibion na podporu otehotneni. Podle Dr je vše v pořádku. Chtěla bych se zeptat co pomohlo vám k otěhotnění jsem uz opravdu zoufalá☹ děkuji moc za odpovědi

jirinkavavruskova
autor
10. črc 2017

@biedronca ja bohužel před dvěma lety prodělala potrat v 7.týdnu a od te doby se nám nedaří. Ano to mate pravdu bohužel je to v hlavě a není to moc lehké to z te hlavy vytěsnit po miminko toužíme oba uz dlouho kontryhel jsem také pila a beru kyselinu listovou zatím bez výsledků. Držím vám moc palce at vám co nejdříve vyjde vytoužené miminko!🙂

jirinkavavruskova
autor
10. črc 2017

Jeste jsem se chtěla zeptat četla jsem o kapickach Gynex. Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti pomohlo vám to k otěhotnění?? Děkuji moc

biedronca
11. črc 2017

@jirinkavavruskova Taky jsem o nich tady v hodně diskuzích četla. K čemu je konkretně dobrý, a v čem vam VŠEM (ne)pomohl? 🙂

volfici
11. črc 2017

@jirinkavavruskova mě před dvěma lety potkalo také ZT a od té doby taky nic. Absolvovali jsme všechna možná vyšetření, oba jsme vlastně v pořádku, ani vzájemný immunologický problém, nic. V červnu jsem byla poprvé na IUI, dnes 17. den po je test stále negativní, takže se nezadařilo. Příští týden máme výsledky z genetiky a v srpnu by mě měla čekat první IVF. Je těžké na to nemyslet a nemyslet na to proč to nejde.... Tak držím palce u nového pana doktora, uvidíš, že to dobře dopadne! 🙏✊😉

majkylove
11. črc 2017

Ahoj holky, omlouvám se že se vám sem tak vmesuju,ale zkoušely jste inofolic a pro partnera tablety selzink plus?když nic tak jsou to aspoň dobrý vitamíny 😉

kristynaa_23
11. črc 2017

@majkylove ahojky, inofolic jsem brala já, prý že mi to srovná cyklus a ovulaci, prdlajs, nic to se mnou neudělalo.

majkylove
11. črc 2017

@kristynaa_23 zkouselas to i v kombinaci s kontryhelem?já nasadila inofolic a partner jedl druhý měsíc ten selzink a hned se podařilo,vím že to mohla být nahoda,ale minimálně ten selzink má skvalitnovat sperma tak to na škodu určitě není.ted se začínáme snažit o druhé tak když to dýl nepůjde zkusím to zas

kristynaa_23
11. črc 2017

@majkylove já jsem inofolic přestala brát. ted mám fertipronu a k tomu jsem si přidala rybí tuk a vitamín E. přítel má selzink, tak uvidíme.

kristynaa_23
11. črc 2017

@majkylove kontryhel jsem nikdy neměla.

lorakv
11. črc 2017

Holky, ja myslim, ze kontryhel mi loni pomohl (bohuzel to nedopadlo), tak jsem ho zkousela dal...ale po pulroce jsem prestala. Vcera jsem zase zacala, tak uvidime. Jinak uz cca mesic uzivame s manzelem Fertility blend.

kachiiina
12. črc 2017

Kontryhel piju už dva roky s přestávkami a nikaj nič :D Je to dost individuální no... přemýšlela jsem třeba ještě o Wojnarovi - léčitel a bylinkář. Má moc dobré recenze i hodně z mých blízkých u něj byli a pomohl...Nakonec zkusíme prvně tu kliniku na asis.repr....17.7. první konzultace 🙏

lorakv
12. črc 2017

@kachiiina Ja přemýšlím o Gynexu, ale trochu se ho i bojim. Pry by se k nemu nemel pit Kontryhel...a nevim co jeste. Neslysela si neco?

kachiiina
12. črc 2017

@lorakv tak o tom jsem neslyšela ☹ ... jen teda vím, že mi doktor zatrhl brát jakékoliv prášky na podporu ovulace, co nabízejí v reklamách a na netu 😀 Prej jen reklamní tah 😀

biedronca
12. črc 2017

JAKÝ BILINKOVÝ ČAJ - BYLINKY na podporu OVULACE? Piju KOntryhel,ale nic..

fandysek_1
12. črc 2017

@jirinkavavruskova také jsme prošli s manželem dlouhou cestou. Snažili jsme se 4 roky. Brali jsme hory vitamínů a všeho možného. Stále se nedařilo a prošla jsem několika biochem těhotenstvím. Pak jsem se zaměřila na čínskou medicínu a už čekáme mimi. Je to také cesta 🙂

lorakv
25. črc 2017

@kachiiina gynex jsou bylinky.

jirinkavavruskova
autor
25. črc 2017

Také jsem si gynex zakoupila a k tomu jeste gel Conceive plus na podporu početí tak uvidíme

lorakv
25. črc 2017

@jirinkavavruskova
Mne ted zjistili, zeam vysoky prlaktin, tak cekam co mi reknou na endokrinologii. vypada to, ze bylinky nepomohou. Aspon vime na co he zamerit.

barbi1409
26. lis 2019

Hormonalna Yoga a este som citala knihu Woman's code (neviem cesky alebo slovensky nazov) podla ktorej som upravila trosku jedalnicek a myslenie. Snazili sme sa pol roka, Mala som PCOS, po mesiaci Co som zacala s tou jogou a knihou som ovulovala a otehotnela