Conceive Plus - lubrikační gel pro podporu početí

sun89
13. srp 2013

Ahoj. Prosim vas.. ma z vas nekdo zkusenosti s timto gelem? Za jak dlouho se vam zadarilo? A jak ste to aplikovali? Je u toho navod ale co sem cetla na netu tak je " zavest v leze a 15min nechat pusobit" jenze pritel o tom nevi protoze to povazuje za zrouta penez a ze z nej hned delam neplodnyho ☹

sun89
autor
13. srp 2013

Zapomela sem vlozit fotku 🙂

matysikovad
17. srp 2013

@sun89 to máš návod pro ten gel s aplikátory - máš je nebo tento v tubě?

sun89
autor
17. srp 2013

Tento v tube...

jani2013
19. srp 2013

@sun89 Já tady tento gel mám....už třetí balení, protože na to byly různě po netu výborné recenze a já u sebe leckdy nepozorovala žádný hlen, natož plodný. Každopádně - byla jsem domluvená s doktorkou na stěru, aby si prohlídla spermie a zjistila vysoké množství, ale žádná z nich se nehýbala. Když jsem jí informovala o použití gelu, tak hledala na netu, pak říkala, že podle toho co píšou, ty spermie si zřejmě čekají na ovulaci 😎, ale pak jí došlo, že mi těsně předtím řekla, že ovulaci zrovna mám, takže to možná nebude tím.

Další doktor mi řekl, že se spermie asi pohybují hůře kvůli tomu gelu, celkově mi to popsal jako něco, co je vlastně totálně neúčinné, na druhé straně - když si přečteš příbalový letáček a právě ty recenze, tak je říkají opak.
No, a pak si z toho vyber 😝

V každém případě, já díky gelu zatím neotěhotněla a dodržujeme návod, že ho používáme jako klasický lubrikant, tedy žádných 15 minut působení dopředu. Popravdě nevím, k čemu by to bylo dobré 🙂

babulka12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
keny123
20. říj 2015

máte někdo další zkušenost?

kikidii
16. led 2016

Mám ho doma už pořádnou zásobu. Ovulka se blíží, tak ho během pár dnů vyzkouším 🙂

keny123
16. led 2016

ta jsem zde psala o zkušenosti i když já uz jsem ji mela pomohl mi při druhem ditku a a tedkom na poprvé taky 😀 😀 samozdrejme s vitaminama ..náhoda?těžko říct....

kikidii
16. led 2016

@keny123 gratuluju 🙂 snad mi taky pomůže. Jaký si užívala vitamíny? Já zobu mamavit už osm měsíců a teď chci zkusit ještě ten gel.

keny123
16. led 2016

@kikidii nejdriv dva mesice calibrum baby plan pak ten treti jen kyelinu listovou a já nosil forte a fertil care a manzel fertilmen 🙂 a k tu ten gel a hned bylo vymalováno

misicka291
25. led 2016

ahojky holky 🙂 mám dotaz Dneska mi přišel Conceive plus s aplikatory 🙂 pomáhá? děkuju za oddpovědi 🙂 🙂 🙂

sun89
autor
25. led 2016

@misicka291 netusim...pritel to odmit pouzivat takze pro me vyhozeny penize

keny123
25. led 2016

@sun89 odmítl používat?a proč?tak to asi miminko moc nechce co...vždt je to jen lubrikant

keny123
25. led 2016

@misicka291 mě pomoh už u dvou tehotentví ale jen bez aplikátoru...už dvakrát to vyslo hned první mesic použití

misicka291
25. led 2016

@keny123 a prosimtě kdysito užívala já stím skušenosti moc nemám 🙂

kristy82
25. led 2016

No, můj chlap mě s tím taky vyhodil, když jsem ho stopla a sáhla po gelu, že teď už si fakt připadá, že se milujeme jen kvůli oplodnění 😀 je to teda spíš smutné, ale chápu, že je to nápor na psychiku i pro něj, takže jsem asi taky vyhodila love z okna ☹

keny123
25. led 2016

musite to pouzit ještě dřív než zasune a je to 😉 😉 vždt je to jako lubriant je to preci pomoc 🙂 v obou směrech...

@misicka291 no přeci kolem ovulace 😉

kikidii
25. led 2016

Taky jsme ho v tomhle cyklu zkusili prvně, tak uvidíme, jestli za týden mrcha přijde nebo ne.

kikidii
31. led 2016

Tak i přes to, že bylo všechno správně načasovaný, početí podpořeno gelem, uhnízdění ananasem, mrcha včera dorazila :-/ První užití gelu tedy bez výsledku. Snad to vyjde na podruhé!

katkavfr
28. únor 2016

Holky uvažuji nad gelem. ... kdyby jste ho některá chtěla prodat dejte vědět ;)

kristy82
29. únor 2016

@katkavfr Jo, kldině se ho zbavím, ani po 2. použití se to u chlapa neujalo, chybí asi 5 ml, kdyžtak piš SZ 😉

kukacd
7. črc 2016

U nás hned napoprvé!! A 1. Měsíc jsem brala Gynex

janarichla
7. zář 2016

Ahoj holky, kdyby nekdo chtel mam jeste 5 aplikatoru - Conceive Plus Aplikátor

pekulema
10. říj 2016

Mám tu samou zkušnost jako Kukacd..nejdřív Gynex na srovnání cyklu a po vysazení antikoncepce (používala jsem už několikrát a nedám na něj dopustit) a pak Conceive - povedlo se první měsíc

arielka222
10. říj 2016

U nas na podruhé s gelem,sice tehu nedopadlo, ale za me je supr a hezky to klouže 🙂

zajusenka
22. lis 2016

Jestli funguje nvm., ale aby se to nedotklo partnerovo mužství, tak neříkat co to je, jen nový lubrikant... schovat krabyčku, pokud je něco výrazného o jeho účincích i na lahvičce, tak koupit ňáký obyč, ten přelít/vylít... gel na mimi dát do této nové lahvičky a jeto 🙂 muž nebude zneklidněn svými kvalitamy, a vy budete moci v klidu něco nového vyzkoušet. 🙂

m.monica
11. únor 2017

Holky, tak už ho mám doma koupený a vyzkousim 😉 Jen prosím o radu, zda je potřeba aplikovat dovnitř, nebo stačí jen natřít na přítele. Já se omlouvám za hloupou otázku, ale nikde to nepíšou a my lubrikant nepoužíváme 🙈Koupila jsem tubu 75ml ale nějaké aplikatory doma mám, jen nevím jaké množství je optimální 😊 Děkuji! 🍀

kikidii
13. únor 2017

@m.monica mě pomohl, dávala jsem ho i dovnitř a měla jsem ten s aplikátory. Když si to na netu najdeš v obchodě, tak tam někde budou psát, kolik je to ml. Používala jsem jeden dovnitř a jeden na manžela 😀 a navíc se mi plodný dny shodovaly s Jonášovým výpočtem (Jonášova metoda početí). Doporučuju zkombinovat 😉

m.monica
13. únor 2017

Děkuji moc! Tak já vyzkousim a uvidíme dneska mám plodný den, tak je velká šance 🙏🏻🍀👏🏻

rumkulka
8. kvě 2017

Jak to tady čtu, budu si ho muset taky koupit 😂
Brala je HA při kojení, teď už ji neberu ale stále jsem to nedostala - tudíž přes nezjistil kdy mám ovulaci. Snažím se nahmatat jestli zrovna nepřijde ovulace... Není to ale jisté. Miminko chceme moc. První se nám povedlo pro vysazení HA skoro hned, ale teď se bojím že to bude jiné...

Co myslíte?