Cvičení Ludmily Mojžíšové, máte zkušenost?

90bobisek90
16. lis 2017

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda někdo cvičí podle Mojžíšové. Kolegyni to prý pomohlo, ale četla jsem, že bych to neměla cvičit sama doma, ale docházet k fyzioterapeutovi. Máte s tím někdo zkušenost? Cvičíte některá doma a podle čeho? Děkuji

vvercatkoo
16. lis 2017

@90bobisek90 určitě navštívit fyzioterapeuta, který vysvětlí, co a jak cvičit a pak už sama doma

90bobisek90
autor
16. lis 2017

@vvercatkoo a vám to pomohlo?

vvercatkoo
16. lis 2017

@90bobisek90 spíš bych řekla, že ne, ale u mě byl jiný problém

90bobisek90
autor
16. lis 2017

@vvercatkoo aha, ale aspoň se vám to povedlo 🙂

nikuu
16. lis 2017

Určite doporučuju návštěvu fyzioterapie, kde ukáží, jak se správně cviky dělají. Pak už jsem cvičila doma. Součásti toho je hlavně také odblokování páteře a obratlu, které fyzioterapeut provádí, takže bez toho to asi nemá moc smysl. Nevím, jestli to byl ten důvod, proč se nakonec těhotenství povedlo, kazdopadne mi to strašne pomohlo uvolnit zada.

charm6
16. lis 2017

Mě cvičení pomohlo.chodila jsem na rehabilitace a cvičila jsem si doma. Také jsem mela odblokování konečníkem a to bylo dost narocny.
Ale byla to jistě jedna z věcí co pomohla

vvercatkoo
16. lis 2017

@90bobisek90 ano, ale nebylo to přirozeně

1miska
16. lis 2017

Chodila jsen k fyzio, vcetne odblokovani konecninem, k tehu mi to nepomihlo ale uzasne se mi mi tim srovnal menstruacni cyklus, ze bylo videt ze to v tele neco dela🙂

klaarusa
17. lis 2017

Také jsem chodila k fyzio. Ukázala jak dobře cviky cvičit. Jsem tomu ráda, protože kdybych byla pouze samouk, cviky dělám špatně...Psychicky i fyzicky jsem se srovnala a miminko úspěšně donosila.

swetlusska
17. lis 2017

Cvičení může jedině pomoci, stejně jako úprava jídelníčku třeba. Podle mě pomůže jakýkoliv cvičení, joga, hormonalni joga, pilates..