Cvičení s Jill a pokusy o otěhotnění

lucykote
16. led 2013

Ahoj, mám takový dotaz, snažíme se s manželem o mimčo, resp. teď jsme se začli snažit opravdu pořádně, ale asi dva měsíce cvičím s Jillian Michaels a jak tady určitě víte, je tam dost hopsání. Můžu cvičit dál, pokud se snažíme o mimčo, nebo toho mám nechat? Jen by mě zajímalo jestli ty poskoky a cvičení na břicho můžou mít vliv na to jestli se to povede nebo ne. Zase bych byla nerada úplně přestala cvičit, protože se to taky nemusí povést třeba rok, že.... ale co když mi nejde otěhotnět kvůli tomu, že cvičím každý den s Jill? (o mimčo se snažíme cca 4 měsíce, ale tak volným stylem, až teď se do toho opřeme více) Co si o tom myslíte, může mi to nějak "ublížit" ? Nebo to asi moc řeším, co? Nebo se nemám nijak omezovat se cvičením, dokud nebudu opravdu těhotná? 🤐 🤐 🤐 Děkuji za všechny Vaše názory

michaela.g
16. led 2013

@lucykote netusim ake to je cvicenie ani ci to nejak uskodi... Ale ked rada cvicis, tak som pocula ze Pilates je cvicenie, ktore moze pomoct pri snazilkovani...

camelinka
16. led 2013

@lucykote Ahoj, pokud se citis dobre, tak cvic dal, ja chodila roky na danceaerobik a zumbu a tam bylo hopsani spousta a neprestala sem az do 7.mesice, takze dokud nejsi tehotna tak bych to neresila vubec 😉

viviana10
16. led 2013

Ahoj lucykote, myslím, že můžeš klidně cvičit dál, pokud ti cvičení dělá dobře, protože pro zdárné otěhotnění je nejdůležitější být v pohodě. Jinak kdyby se ti nedařilo otěhotnět, poradila bych ti měření bazálním teploty. Mě to po neúspěšném snažení poradil můj gynekolog. Podařilo se mi tak otěhotnět během 1 měsíce. Návod jak, kdy a čím měřit najdeš na:
http://merenibt.xf.cz/index2.html
Já si tyto stránky velmi důkladně prostudovala. Používala jsem digitální teploměr Hartman ( ale dají se sehnat i speciální teploměry na toto určené). Výsledné teploty jsem zapisovala do klasického menstruačního kalendáře ( dal mi ho gynekolog) No, a když byly teploty nízké, tak jsme se s přítelem snažily raději denně (aby to vyšlo) - a ono zrovna jo🙂 Když ti teploty vylítnou nahoru a drží se tak, je otěhotnění už nepravděpodobné.
Skvělé zkušenosti mám s těhotenským testem MAMATEST. Je relativně levný, a přitom velmi spolehlivý. Dělají těď i citlivější variantu, která ti nejspíš ukáže // ještě před termínem MS. Tak až půjdeš do lékárny, řekni, že chceš Mamatest, ale ten citlivější. Výsledky odečítej i později, protože mě se // ukázaly až po 5 min, a ne už po 3min, jak psali v návodu. ( a byla jsem těhotná) Tak hodně štěstí při snažení 🙂

lucykote
autor
18. led 2013

@michaela.g @camelinka @viviana10 holky děkuji Vám za odpovědi 🙂 budu cvičit v klidu dál, tak snad se brzy taky dočkám // 😉

camelinka
18. led 2013

@lucykote drzim palce 😉