Cykly bez ovulace, hledám rady

mm8
30. čer 2014

Milé dámy, hledám rady na rozjezd ovulace..HA neberu téměř rok, MS nepravidelná tak ji od února srovnávám duphastonem. Všechny cykly zatím anovulační :( Teď jsem začala brát třetí balení inofolicu, ale stále nic. Domluvily jsme se s doktorkou, že přes léto duphaston vysadím, necítím se s ním úplně ve své kůži. Tak čekáme co přijde, respektive zase nepřijde...máte podobné zkušenosti? Díky moc 🙂

evcann
1. črc 2014

Ahoj, já nemám ovulaci vůbec, nikdy jsem ji neměla ( vlastně jednou za dva roky se mi stalo, že jsem ji jednou měla, ale to se snad ani nedá počítat) a nikdy se ji nepovedlo klasickýma lékama (např. Clostylb...) rozjet. Zřejmě máš také PCO. Mě pomáhají jen injekce stimulací. Zrovna dnes si začínám píchat Puregon (tenkrát mi zabral ze všech nejlíp) a příští týden se chystám na inseminaci. Já z vlastní zkušenosti, pokud plánujete rodinu což zřejmě ano 🙂, bych ti radila jit už do CARu. Jsou tam přeci jen většinou lepší odborníci na tyto problémy. Mě na gynekologii doktroka napsala jen co mohla a stejne to nezabralo, ale nevzala mi ani hormonální profil a říkala, že když to 2 za sebou nepomůže tak do CARu. Takže jsem tam a léčím se tam. 🙂