Dá se otěhotnět před menstruací?

kacito
19. únor 2012

Ahojte holky...12.ledna jsem měla samovolnný potrat :(( poté jsem měla revizi dělohy a ta dopadla dobře...s přítelem jsme spolu spali už od 12.února ted 16.února jsem dostala měsíčky..myslíte si že se dá před menstruací otěhotnět?? Máte někdo s potratem zkušenosti??jestli jo za jak dlouho se vám podařilo znovu otěhotnět??děkuji za info 🙂

sylvka
19. únor 2012

ahojky,s potratem zkušenosti nemám,ale bezpečně vím,že miminko může vzniknout před ms,náš adam je toho důkazem.na KO jsem šla na konci 6tt a mimi odpovídalo 4+3,čili vzniklo před ms.dr.to vyřešil tak,že mi termín ms posunul,aby mimi odpovídalo vzniku v ovulce.držim palce.

pismenka
19. únor 2012

s potratem také nemám zkušenosti, ale jsem teď těhotná a to jsem otěhotněla 2dny před menstruací, pak jsem jí nemohla zastavit, ale MUDr. mi pomohl a mimí se udrželo........

luciemeli
19. únor 2012

Ahojky. Já taktéž nemám zkušenosti z potratem. Jinak co vím já od sebe, ponevadž jsem prvorodička tak malý se mi drží v bříšku o stošest 😀 a samozřejmě jsem otěhotněla v době, kdy jsem měla menstruaci. Sice mi trvala jenom 3 dny, ale měla jsem to..Takže se myslím, že se to dá...Tak neztrácej odvahu a jdi do toho určo znova a doufám, že uspěšně otěhotníš 😀 😀 😀

zdezli
19. únor 2012

Take nemam zkusenost s potratem, ale syna jsme pocali par hodin pred MS 😉

winterska
19. únor 2012

Bohužel zkušenost s revizí mám - V červnu revize, koncem července první ms, srpen jsme ještě počkali a od září se opět snažíme..
Po revizi by mělo být tělo v "šestinenedělí" aby se zotavilo a srovnal se cyklus - Klasicky začne tělo pracovat až po první porevizní ms (4-6 týdnů po revizi). Takže pokud jsi měla styk před touto ms, neměla bys otěhotnět..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru