Dá se ovlivnit pohlaví děťátka?

pe3cka
20. zář 2007

Ahoj holky, ráda bych znala vaše zkušenosti... Slyšela jsem,že se dnem opladnění dá ovlivnit,zda to bude holčička nebo chlapeček. Že pokud dojde k pohlavnímu styku mezi 7-10 dnem cyklu,je velká pravděpodobnost,že to bude holka,a je-li to okolo ovulace,bude to kluk. Prý jsou dívčí spermie pomalejší...Máte někdo takovou zkušenost?Díky za odpovědi...

chiwule
23. říj 2007

ahoj kristo, stejně mi to nějak nevychází - my jsme s manželem o rok a kromě pár roků mě vychází jedno pohlaví a jemu druhé - to jako že bude mít mimís obojetné? 😒

krista
27. říj 2007

Ne Chiwule to záleží kdo je v té křivce dál a blíž, říkala jsem že to tady neumím přesně vysvětlit 😉

zuzanic
27. říj 2007

krista s těma sedmi rokama jsi říkala, že to vychází,že?schválně zkusím spočítat co teda bude ten náš malý svišť..pokud se teda podaří ještě letosj😀 každopádně mám bráchu o tři roky mladšího a bráchu o 4 staršího, z čehož logicky plyne,že ti dva mezi sebou mají sedm let. tak na tom možná něco bude ;)
jo a januzza80 pročítala jsem teď celou diskuzi....v rodině mojeho je zase hodně holek a když jsem nedávno tchyni řekla, že mi věštkyně předpověděla dvě holky, tak mi řekla, že prej "tož aspoň jednoho ogaru!" ty vole jako kdybych to mohla ovlivnit! jsem myslela, že ji trefím!takže ti rozumím naprosto ;)

zuzanic
27. říj 2007

to tak dobré. nechápu to 🙄 kristo můžeš mi to pls spočítat? já 16.10.80, přítel 3.9.77 jako....nejsem zatím těhotná, jen mě to prostě zajímá. a určitě dám vědět, až se to povede ;)

selu
27. říj 2007

tak jsem to pocitala a meli bychom mit kluka, uvidime v pulce ledna 😀 a mym rodicum to se mnou i brachou vyslo 😎

kristi
27. říj 2007

aha, ty brdo...tak nam to vyslo. ja jsem 80 a muz 79.

A jak to je s tim anulovanim porodem,kdyz jsem letos porodila, kdy budu mit zase holku???

chiwule
27. říj 2007

kristo, prosím, můžeš mi to spočítat? jsem z toho totálně zmatená! já 20.02.74, manža 04.03.75...jak nám to vychází??? já bych docela ráda holčičku, manža zas kluka, tak by bylo nejlepší dvojčátka 😀

krista
27. říj 2007

Zuzanic v roce početí 2007 je to spíš chlapeček a od roku 2008 2014 spíš holčička 😉

Kristi u tebe to spočítat neumím, protože tou anulací (porodem v roce 2007) jste se mi dostali přesně doproti a je to 50/50, fakt nevím jak se tohle dělá a totéž se stane i u lidí, kteří jsou narození ve stejný rok 😖 😉

Chiwule od roku 2007 do 2009 (početí) je to spíš na kluka, od 2010 do 2016 na holku 😉

Ale podotýkám, že sama této metodě nevěřím a i když mi to téměř u všech vyšlo i tomu pánovi co mi to prvně počítal, tak jsem byla připravená to zlomit 😉 Dle výměny krve mi vychází kluk a na UTZ nám řekli holčičku, tak věřím, že se nepletou 😵

r123
27. říj 2007

kristi a co já já sem 87 manža 83 a v roce 2005 se mi narodil syn?

krista
27. říj 2007

r123 vychází mi to na holčičku, ale i váš první syn mi vyšel jako holčička 😖

r123
27. říj 2007

tak to je teda zajímavý!!! 😀 tak to sem zvědavá jak se to trefí! 😀 děkuju

chiwule
28. říj 2007

kristo, moc děkuju! to bude mít manža radost 😉

kristi
28. říj 2007

kristo, v poho. Prave,ze jsem nevedela, jak to je s tim porodem. Priste se tedy nechame prekvapit..

zuzanic
28. říj 2007

krista dík! tak je to jasné. vzhledem k vyvěštění holky bych řekla, že letos budeme dupat jen tak a něco se ujme až po novém roce ;) :D

januzza80
28. říj 2007

AHOJKY HOLKY,
KRISTO,TAK JA JSEM 1980 A MANZEL 1967.VINCENZO 2004 A ALENKA 2006.KDY MI VYJDE PRISTE KLUK A HOLKA.DIKY
ZUZANIC,TCHYNE JSOU PRDLE A OPRAVDU TO NEMUZOU OVLIVNIT,ANI KDYBY U POCETI BYLY 😀 .TAK CO TAK BUDE DALSI VNUCKA.DULEZITE ZE DETI JSOU ZDRAVE 😉

zuzanic
28. říj 2007

januzza myslím, že tchyně by se měla uklidnit a být ráda,že vůbec nějaké vnouče bude, protože chlap má jen jednu ségru a ta je dost stydlivka a věčně nezadaná, takže si nemyslím, že by nás předběhla (pokud nás vůbec někdy vyrovná... 😠 )
koukám, že krista je tu taková mamča. by jsme bez ní byly úplně v háji :D

evi3
28. říj 2007

Holky, teda nechcem vam brat iluzie, ale urobila som to zo zvedavosti, podla navodu vyslo, ze by sme mali mat chalana, no ale o 3 tyzdne k nam pribudne slecna, potvrdena vsetkymi ultrazvukmi a amnio 😀.
A je uplne jedno, co to bude, hlavne aby bolo vsetko v poriadku 😉

zuzanic
29. říj 2007

evi tak to je jasnačka! ale tak spekulovat je třeba 😉

bihan
29. říj 2007

Každá táto metóda počítania pohlavia ma utvrdzuje v tom, že to absolútne nič neznamená, pretože podľa čínskeho kalendára, počítania po 7 rokoch aj teórie rýchlych a pomalých spermií a milovania pred alebo počas ovulácie, by sme mali mať chlapčeka 😅 😀
Čítala som, že vajíčko si samo vyberá tú "víťaznú" spermiu podľa nejakých chemických vzorcov.. takže to zrejme fakt všetko stojí a padá na náhode 😉

krista
29. říj 2007

Januzza80:
nemůžu ti říct, kdy ti vyjde kluk a kdy potom holka, protože nevím kdy otěhotníš a porodíš a tím pádem kdy se ti anuluje krev, ale první kluk vychází od roku početí 2009 😉

Jinak na mě sedí (jestli to bude opravdu holčička) prstýnek, čínský kalendář a ta teorie o době milování (v době ovu a jindy) 😉

rehos
31. říj 2007

Ahoj,pročetla jsem vaší diskusi a docela mě zajímá to pohlaví.Kristo mohla bys mi jen tak pro zajímavost spočítat co bysme mohli mít?Já jsem 15.8 1976 a manžel 11.10 1970.Porod jsem měla v roce dva tisíce(kluka-sedí to?)Teď jsem úplně čerstvě těhotná.Díky moc ale důležité pro mne je aby to bylo zdravé 🙂

ludu
3. lis 2007

ahoj, pročítala jsem celou diskuzi a někdo tam dal odkaz na výpočet pohlaví mimča a tam tedy bylo taky s tou krví, ale bylo tam psáno, že se to počítá ne od data narození, ale od data početí. To znamená jsem narozená 79, ale počatá 78 :o)
Mám holčičku a chtěla bych klučinu a hlavně ten můj by chtěl :o)

kacerka
3. lis 2007

Tak my potvrzujeme teorii o pomalých a rychlých spermiích. Počali jsme v den ovulace a opravdu máme chlapečka 😉 A je to jediná teorie, kterou beru, určitě to nefunguje 100%, ale něco na tom bude 😵

krista
4. lis 2007

Ahoj Rehos, klučina tu opravdu vychází 😉
A na tenhle rok početí mi vychází zase kluk, protože jsi zrovna začla tu modrou křivku a jsi v "plné palbě" tak uvidíte 😉

lucinecka
4. lis 2007

Holky a znamená to že když jsme počali den před ovu, vychází to spíš na holčičku? 🙂

krista
4. lis 2007

Luci teoreticky asi jo 😉

lucinecka
4. lis 2007

No v tom případě se na tu naši holčičku moooc těším 😀 😀 😀

lucinecka
4. lis 2007

Ikdyž pokud se nepletu a počítám dobře, tak nám podle krve vychází kluk 😀 (já 84, manža 75)

krista
4. lis 2007

Jo podle krve kluk, ale tady neplatí nic, jen pravidlo přírody 🙂

lucinecka
4. lis 2007

Taky myslím, že je to na přírodě, tak se necháme překvapit, co na nás při porodu vykoukne 😎 😉