Děložní čípek,bazální teplota a hlen

Zdravim. Trošku své tělo nechápu. Čípek by měl být prý vždycky při ovulaci měkký špatně nahmatelny. Musím říct že u mě je čípek pořád dobře nahmatelny celý cyklus. Akorát při ovulaci měkne. A otevírá se. Teď první cyklus po clostilbegytu je to u mě takhle. Při ovulaci mi nepřišel úplně nějak meky,byl měkčí ale nic extra a otevřený taky nic extra,ovulace byla v neděli,takže jsem jakoby 6 dni po ovulaci. Poslední dva dny jsem měla teplotu 37,3 a 37,2 a dneska mi to skončilo na 36,8. Hlen mám už pár dní takový docela hojný krémový,ale včera byl spíš takový víc kluzký. A cípek je docela měkký a otevřený přitom včera byl celkem tvrdý 😃 tak nevím co si o tom myslet,jestli i zahnizdeni má vliv na čípek. Pokud by to zahnízdeni bylo.
dendasubaristkaautor
13. říj 2018
@leniczka23 ahoj tak testila jsem a nic. Snehobilo.teplota klesla na 36,8 😞 a prsa přestávají bolet. Takže asi mrcha přijde
petruska11it
13. říj 2018
@dendasubaristka já dneska 37,1 takže přesně stejná teplota jako 26 DC minulý měsíc mám dost jako 😀 pokud to bude jako minulý měsíc zítra budu mít 37,0 a v pondělí mi to klesne na 36,7 já taky cítím že to dostanu mám dva dny do ms 11dpo a test bílej to už by se ukázal aspoň duch holt nasadíme k mace a nosifolu ještě gynex a uvidíme co bude 😀😀😀😀
dendasubaristkaautor
13. říj 2018
@petruska11it no a tím testem to není až tak pravda. Co jsem četla a i má kamarádka před menstruaci snehobilo a po ní až carka. Každý má jiný ten hormon někomu se to ukáže dřív a někomu později. 🙂 Takže nezoufejte. A vy máte nějaký problém?
dendasubaristkaautor
13. říj 2018
@petruska11it teď tak koukám ty jsi 11 den od ovu a máš to dostat v pondělí? Tak to máš stejně jak já 🙂 🙂 akorát já jsem po ovulaci 13dni 🙂
petruska11it
13. říj 2018
@dendasubaristka já měla ovulaci 15dc takže dnes 11dpo cyklus 28 dní no doufám že žádný problém nemáme ale jsme už starší já 36 manžel o 13 let víc máme spolu už dvě děti 6let a 2 roky první se povedla na první pokus druhej na druhej pokus a teď nic no měla jsem po druhém porodu často záněty a výtoky tak doufám že se něco nepotentockovalo . No já měla při druhém dítěti positivní test 10dpo ... Takže já už tomu nevěřím mám ty desítkové testy nejcitlivější takže myslím že jsem jasná ...
dendasubaristkaautor
13. říj 2018
@petruska11it no tak pokud už se vám dvakrát povedlo tak si myslím že to půjde. Pokud se snažíte chvíli,tak každému to hned nejde 🙂
petruska11it
13. říj 2018
@dendasubaristka no to se pozná ale vůbec mě to snažení nebaví 😀😀😀 a to čekání na ms už vůbec ne

Začni psát odpověď...

Odešli