Děložní čípek kolem ovulace

ja_osobne
2. črc 2019

Ahoj, jdu s dotazem, dnes jsem 13dc, hlen zatím žádný, jen cipek se mi zdá divný, hodně vzadu a jakoby zaoblený do pochvy, že otvor sotva nahmatam, až jsem se divila, co to je, takový jsem ho nikdy neměla. Neni rovny, ale opravdu prostě zaoblený do pochvy. Ovu mívám kolem 17dc. Dobrala jsem 3. cyklus clostik. A tak nevím, co si myslet. Dnešní ovu test, vypadá to, že by mohl být pozitivni tak za 2 dny. Jen me zarazi ten cipek.

ja_osobne
autor
21. črc 2019

@hermij 32 DC🙂 cítím podbřišek.... A nejspíš 14dpo, ale nevím jiste

hermij
21. črc 2019

@ja_osobne jj, řešily jsme, že 18.DC to vypadalo na pozitivní ovu test a objevil se i kvalitní hlen, ale stále bych dala prostor možnosti, že ovulace proběhla třeba až den i více po této pozitivitě. Takže bych to viděla na 10-13.DC. Zkus testovat třeba i zítra a pozítří, pokud se neobjeví krvácení. Cítíš si běžně před MS prsa?

ja_osobne
autor
21. črc 2019

@hermij až takhle moc ne, bolej me i v podprde.... no, uvidíme, co z toho nakonec bude... včera jsem zaspinila, ale dnes uz zase nic... nebudu to už řešit, stejně nic nevymyslim

ja_osobne
autor
22. črc 2019

@hermij tak dnes oper nic, jen bílý vytok 🤔🙈 ale pod risek cítím, jako kdyby přišla ms.....

ja_osobne
autor
23. črc 2019

@hermij Dnešní ranní test, je tam malý, ale viditelný duch, 3 dny meskam, prsa mě dost bolí, picha mě u dělohy… zítra jdu na gyndu, jsem objednana, ale s tim, ze se domluvime, co dal… tak snad mi vezme krev. Co myslíte, můžu se potichu radovat?

Ani do práce jsem ráno nešla s tim, že bych měla zůstat doma...... něco mi říkalo, ať udělám.test......

hermij
23. črc 2019

Já na duchy nevěřím :D :P Raději bych viděla silnější proužek, uvidíte 🙂

ja_osobne
autor
23. črc 2019

@hermij zítra mi to buď potvrdí, nebo vyvrati krev 🙂 nikdy jsem.ducha neměla.....

ja_osobne
autor
23. črc 2019

@hermij tak jsem dělala ještě teď a přijde mi o trochu silnější

Ten horní je ovu test (měla jsem posledni) a prý někdy ukáže i tehu

nagojka
29. čer 2020

@ja_osobne ja mam taky diagnostikovane PCOS ale na cukr sem teda nic nedostala...me to zjistili dle hormonalniho profilu ...