Depo-Provera, následně Clostylbegyt. Máte zkušenosti?

dudomar
25. dub 2010

zdravím všechny kdo má stejný problém-prohledala jsem tu kdeco,ale můj problém jsem nenašla.loni 1.září jsem si nechala píchnout depo proveru-v prosinci jsem už na druhou injekci nešla-naopak jsme si vyvzpomněli mimčo a od té doby se vše rozjelo:po de-pro samozřejmě nepřišla MS-píchnutá vyvolávačka-nic,od prosince nasazený minisiston-MS přišla už po dobrání 1 platíčka-druhé a třetí platíčko jsem nebrala-od té doby MS pravidelná po 26-28dnech,myslím ale že ta-jak bych to řekla....opravdová,správná MS....přišla až v únoru,od února beru clostylbegyt 5-9DC,ovulace podle BT -v únoru nebyla,v březnu-ukázková,ted je to vlastně 3.cyklus s clostíkem-četla jsem že víc cyklů ho nemá cenu brát-máte někdo podobný problém či zkušenost???

pitrisek26
26. dub 2010

ahoj, já teda MS po HA uplně nastartované v pohodě, ani nevím jak 28-29 dní ... teď mám druhý cyklus clost ... takže si držme palce 🙂

dudomar
autor
26. dub 2010

ahojky-taky si měla depo proveru??já si jí nechala píchat už kdysi(asi 2roky) a MS mi po ní samovolně naskočila asi až po půl roce

pitrisek26
26. dub 2010

ahoj, já jsem brala prášky ... ale přestala jsem několikrát a všechno v pohodě 😉

pitrisek26
26. dub 2010

Kdy jdeš na UTZ na folíky? Já jdu ve středu .. bojím bojím aby tam byly

dudomar
autor
26. dub 2010

no já právě na žádnou kontrolu nechodím-a na netu čtu že se chodí-nevěděla jsem ,tak se chystám ve středu za mudr a zeptat se jí na to-včera jsem začala s 1.clost.-3.cyklus-tak snad mě tam pošle-taky by mě zajímalo jestli to má vůbec nějaké účinky-kolikátý den chodíš na UTZ ty???a co ten 1.cyklus-byli tam nějaké folíky??měříš si BT??

dudomar
autor
26. dub 2010

máš nějaké jiné dětičky?

pitrisek26
26. dub 2010

tak já chodím 12DC a 14DC .. 12DC jsem měla dva, 24 a 26 mm, takže ideální, ale nevyšlo .. teď jdu ve středu to budu 12DC, tak snad tam zase budou dva ... zvyšuje to šanci ... jinak se snažíme o první, přes rok ☹ BT neměřím

dudomar
autor
26. dub 2010

tomuhle nerozumím-folíci krásný-tak proč to sakra nejde??dočetla jsem se taky,že píchají nějaké injekce(nebo se bere nějaký prášek-ted nevím),aby folík prasknul.no vážně půjdu k tý mudr,aby mi to všechno vysvětlila-my už máme 3 děti-velké-neplánované,takže ted když to nejde tak to tady študuju a vůbec z toho nejsem moudrá 😖

pitrisek26
26. dub 2010

ty jo tři děti .. tak to je mazec .. já bych ráda alespoň to jedno ... ten 14DC mi píchají injekci Pregnylu, aby folíci praskli .. jinak jsme oba zdraví, žádný problém, takže zkoušíme clost ... ale určitě to vyjde, snad brzo .. už se moc těšíme 🙂

dudomar
autor
26. dub 2010

no my jsme tedy na žádném vyšetření nebyli,ale myslím že když máme 3 tak by 4.mohlo jít taky-možná že to trochu blokuje věk 🙄

pitrisek26
26. dub 2010

kolik je ti?

dudomar
autor
26. dub 2010

36-musím odjet-juknu sem večer-jestli tu budeš,tak kráfnem 😀

dudomar
autor
26. dub 2010

nikde nikdo-tak já myslela že víc holek co mají po depo proveře problémy ☹

dudomar
autor
27. dub 2010

holky-kde jste kdo-to jsem jen já takový 😖 ,že jsem si nechala píchnout tu zrádnou píďalu???

dudomar
autor
27. dub 2010

tak si tady vedu krááásnej monolog 😀

dudomar
autor
28. dub 2010

ted jsem přišla od mudr-objednává mě do prahy do motola na kompletní vyšetření-bojím bojím

agneska7
29. led 2016

Holky vím že je to už 6 let ale jak se vám nakonec zadarilo?