Dětská léčebna Miramonti v Lázních Luhačovice

marseluska
24. dub 2017

Dobrý den všem, vím, že tu už diskuze existuje ale už je starší.
Ráda bych požádala všechny, které byly s dětmi na Miramonti v Luhačovicích loni nebo letos o info.
Zajímá mě, zda pokoje směrem do zadní části jsou tmavé... někdo mi říkal, že porost za budovou hodně stíní.. a pokoje jsou hodně šeré.
Tak nevím jestli si připlatit za pokoj do zadní části, když to nebude tak strašné nebo dát trochu více peněz a zaplatit si pokoj do přední části.
Pak mě zajímá jak je to s procedurami.. jedu tam s dvě dětmi.. skoro dva roky a skoro 6 let.
Vím, že to pro mě bude asi honička ale pro děti to udělám ráda, jen mě zajímá dá se to zvládnout?? Mívají ty sourozenci třeba procedury společně?
Jezdí se tam na výlety?
Ty herničky jsou pěkné? Nebo se mám radši vybavit našimi hračkami?
A jídlo?? Dobré? Dcera má alergii na vajíčko a syn na mléčnou bílkovinu.. dieta tam ale asi problém nebude, že?
Děkuji moc.. nevím vůbec co mě čeká a na co se připravit, tak za každou radu a vlastní zkušenost mnohokrát děkuji.
Ty starší debaty jsem už pročetla.. ale ráda bych něco aktuálního

terecka
21. kvě 2017

@marseluska Ahojky, co se týče Miramonti neporadím, tedy v úterý tam jedu se synem, tak pak můžu 🙂

Jinak jsem tam byla v listopadu 2015 s oběma dětičkama (v té době dcera skoro 5 let, syn 3 a půl), ubytovaní jsme byli na penzionu Loreta - jediný třílůžkový pokoj a super! Na procedury jsme docházeli na Vítkov, obě děti je měli společné, takže vycházejí vstříc maminkám se 2 dětmi. Co se týče alergií, musíte to nahlásit a pak je to ok (jeden klučina tam měl dost silnou alergii na spoustu jídel, zvládli to). Na Vítkově moc hraček nebylo, my měli dost svých (na Loretě nebylo skoro vůbec nic), často jsme si půjčovali společenské hry, děti to bavilo.

Kdy jedete, už máte termín?

marseluska
autor
22. kvě 2017

@terecka Ahoj, a kam teď jedete?? Zase Loreta??
My máme termín na září. a jsme v Miramonti. Děti v té době budou mít skoro dva roky a pomalu šest let..
No uvidím jak to bude.. budu moc ráda, když se pak ozveš jaké to tam bylo
Děti mají alergie nebo ekzém??

marseluska
autor
9. črc 2017

@terecka dobry den.
muzu se zeptat jak jste se meli v laznich?
byli jste v Miramonti?
Jak to tam chodi? A co vikendove akce? Karneval? Zajima me vse.. 🙂 uz se nam blizi odjezd.. dekuji