Dětský lékař v Českých Budějovicích

nicolajuhaszova
14. zář 2017

Zdravím všechny ať už současné nebo nastávající maminky. Jsem v 17 týdnu a rada bych sehnala nějakého dětského lékaře v Českých Budějovicích. Můžete mi někoho doporučit? Ačkoliv nemám kamarádky, které by měly malé miminko..tak se nemám koho zeptat. Děkuji 🙂

verunkanatalka
15. zář 2017

Ahoj,já bydlím v Nemanicích a chodím s malou sem k mudr.Janouškové.Perfektní přístup,jsem naprosto spokojená.

dante_alighieri
15. zář 2017

MUDr. Kořánová nabírá, znám ji i osobně a sestřičku jí dělá moje skvělá tchýně. 🙂 Jsou hodně oblíbený.

dydy43
15. zář 2017

MUDr. Hřídelová Marie Na sadech, je naprosto skvela, ma trpelivost, se vsim mi poradi i kdyz se ptam jako idiot na blbosti. K detem ma skvelej pristup, stejne tak i k rodicum. A sestricka Stepanka je jeste vetsi zlato.
Opravdu doporucuju, jinou bych nechtela. Navic jsem k ni chodila uz ja( neni stara, jen ja mlada) a ona i sestricka si me pamatuji, dokonce i rodice a sestru vzdycky nechaji pozdravovat, coz mi prijde mile. Nektere doktorky si nepamatuji ani ty miminka co zrovna osetrujou. Fakt doporucuju 👍

nicolajuhaszova
autor
16. zář 2017

@dydy43 Skvěle, děkuji, četla jsem na paní doktorku samé dobre recenze, tak uvidíme jestli nás vezme ;)

dydy43
16. zář 2017

@nicolajuhaszova Ja myslim, ze ano. Aspon ja kdyz jsem tam sla nahlasit malou, tak se jen zeptala kde bydlime,(asi to musi byt nekde v okruhu, nevim) a hned nas zapsala 🙂 Tak drzim palce, at Vas vezme je nej ;)