Díte ve 22 letech - skoro anebo akorát?

nathali
4. kvě 2009

moc si dite preji a uz se o nej i snazime ale nekdy me prepadne taky pocit budem dobrou matkou kdyz mi je ted 22?neni to skoro?a muzu mu dat vsechno ?
kdy ste meli prvni dite vy?a taky ste meli strach nebo to jen ja tak silim?? 🙂

slunecinecko
17. črc 2009

nathy: jj, zjistila jsem to vcera, rovnou na me vykoukly celkem tlustice 😀 ve stredu jdu na utz, tak uvidime, co z toho vyleze 🙂

majatob
17. črc 2009

slu, my jsme chteli prvni svatbu (byla jsem pozadana o ruku po 8 spolecnych vikendech), jenze pak jsme prehodnotili plany a poridili si Tobika.. 😀 fotky dodam 😉

nathali
autor
17. črc 2009

slunecinecko ja som sa s priatelom dohodla ze sa vezmeme prvy krat nam to nevyslo vraj sme spolu kratko a na druhy krat som vsetko odvolala zase ja 🙂 nemala som na to nervy tak na svadbu teraz kaslem aj ked je to strasne kraaasne ale chcem najprv mimi 🙂

carculka
17. črc 2009

nathali,povedlo se nam druhy mesic od vysazeni ha 😀

maja...ahooj maji 😀 😀 😀

slunecinecko
17. črc 2009

maja: tyyyy jo 🙂 to jste na to vlitli celkem brzo 😀 my jsme spolu tri roky a nezh jsem ho poznala, tak jsem rikala dite tak ve triceti, svatba nikdy 😅

nathali
autor
17. črc 2009

no ja uz po mesiaci 🙂 /ale zato sa uz pozname cca 8 rokov/na moje narodky ma poziadal a ja som potom stratila prsten huuups 😅 😅

slunecinecko
17. črc 2009

nathi: neboj, dockas se mimi i svatby 🙂
carcu: to jste teda sikulky 😉

majatob
17. črc 2009

slu, no jo, je to proste ten pravej tak nebylo na co cekat 😀
nic holky, musim jit pomoct s cukrovim (uz toho mam plny zuby, napecenych asi 50 druhu, nechapu na co, kdyz to stejne nikdo nebude jest 😅 🙄 )

slunecinecko
17. črc 2009

nathi: je je...stane se 😅

nathali
autor
17. črc 2009

slu noo ja som bola na tom podobne ako ani teraz by som este dieta asi neplanovala ale vysetrenia na gynde nedopadli vzdy dobre /skoro stale zle/tak u mna je aj na case

majatob
17. črc 2009

nat, no jo, tak to uz jste se omrkli predtim 😀 my jsme se poznali v cervenci, v srpnu se dali dokopy, v breznu mje pozadal o ruku a v cervenci jsem otehotnela 😀

slunecinecko
17. črc 2009

maja: tak pevny nervy, me zase jeste ceka nadobi 😝 ....mam chut na sladky jako blazen...

nathali
autor
17. črc 2009

maja tak ty si to vzala nejak rychlo 🙂 ale mas pravdu naco cakat ked v dnesnej dobe je cas taky drahy 🙂

slunecinecko
17. črc 2009

nathi: jj, ja to mela podobne od svych 18 do 20 jsem brala nepretrzite antibiotika, protoze jsem porad mela zanety a vytoky. Doktori nevedeli, co se mnou je...takze i toho pul roku, co se snazime beru jako zazrak...tuk tuk

nathali
autor
17. črc 2009

slu tak behni ku mne ja som pekla borůvkovy kolac 😀

carculka
17. črc 2009

maji..tak mi klidne naky posli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slun... 😀 😀 😀 fakt jsem moc rada ze jsme nemuseli cekat,ejsem moc trpelivej typ 😀 tak snad se mimi bude drzet a bude v poradku 😀 😀 a jak vy?

nathi..a jak se dlouho snazite?

nathali
autor
17. črc 2009

ja som bola od 16-tich u gynekologa asi castejsie nez doma ja mam zase nieco s vajecnikmi 😠 a nevypada to vobec pozitivne

slunecinecko
17. črc 2009

nathi: jeeee, to me neznas, bych ho sezrala celej na posezeni 😀 a zvlast ted, mam strasny chute

nathali
autor
17. črc 2009

je to sice len 3 mesiac ale uz pred tym som bola na vysetreni viem ze je este skoro nariekat no mam strach dnes mam nejaku trapnu naladu :( uz sa mi snivalo ze som tehu a ono to pravda nebola aaach jaj

slunecinecko
17. črc 2009

carcu: v listopadu 08 jsem vysadila HA, takze jsem se snazili do prosince. Ale v kvetnu jsme nasly druhou carku, ale pak prisla ms a bylo po vsem

nathali
autor
17. črc 2009

mam upect este jeden? 😀 😀 😀 😀

slunecinecko
17. črc 2009

nathi: a pouzivas ovu testy? zrovna jsem si koupila celou sadu, jeste jsem nevedela, ze jsem tehu, ted mi tady lezi...i kdyz treba je taky jeste budu potrebovat...ale kdyby ne, klidne ti je poslu 😉

carculka
17. črc 2009

slun..ale ted si zas tehu ne??mas tam 6tt

slunecinecko
17. črc 2009

nathi: kdybys bydlela o kousek bliz tak nevaham a sedam do auta 😎 😎 😎

slunecinecko
17. črc 2009

carcu: jj, ted to vypada, ze jo 🙂 dnes jsem byla u doktora a potvrdil to na 80%...

nathali
autor
17. črc 2009

ja som je este neskusala ale asi by som mala lebo lekar mi vravel ze som pred mesiacom ovu vobec nemala

carculka
17. črc 2009

slun tak gratulace 😀

nathali a co zkusit naky specializovany stredisko?

slunecinecko
17. črc 2009

nathi: tak jestli chces, poslu ti je. Mam sadu 4 ovu testu, byl k tomu jeste i tehotenskej, ten jsem uzh pouzila 😅 😅

mia85
17. črc 2009

ja sa tiez pripajam k nazoru, ze na veku nezalezi. ja som maleho porodila v 22. a nelutujem. bol neplanovany, ale je to super. nelutujem nic. ani to ze som musela nechat vysoku a ani odchod z prace. vsetko je tak ako ma byt. teraz mam 24 a cakame druhe miminko. a som stastna aj ked casto unavena. ale velmi velmi stastna. 😵 😵 😵

slunecinecko
17. črc 2009

carcu: dekuji, dekuji...jsme teprve na zacatku, ale uzh ted si to uzivam..hlavne ty chute 😀 😀

holky pro dnesek se loucim...musim jit na to nadobi 😝