Díte ve 22 letech - skoro anebo akorát?

nathali
4. kvě 2009

moc si dite preji a uz se o nej i snazime ale nekdy me prepadne taky pocit budem dobrou matkou kdyz mi je ted 22?neni to skoro?a muzu mu dat vsechno ?
kdy ste meli prvni dite vy?a taky ste meli strach nebo to jen ja tak silim?? 🙂

majatob
23. srp 2009

dre, to nevim, ja jsem materskou mela, protoze jsem pred porodem prerusila a po dvou mesicich se zase vratila, takze jsem neprisla o penize, o ktery bych prisla, pokud bych jakoze dal studovala, ale to byly jen dva tydny navic 😝 a ted jak to bude netusim...su na dalkovym 🙂

dreana
23. srp 2009

tak děkuju moc moc :o)

andykov
23. srp 2009

Ahoj holky, máte hezké téma 🙂
Mně bylo v květnu 23, Kristýnka je sice neplánované miminko, ale za to chtěné 🙂 Vždycky jsem chtěla jen jednu malou holčičku, to se mi splnilo, ale kdyby ty holčičky byly 2 nebo ještě jeden chlapeček k tomu, tak teď by mi to vůbec nevadilo, akorát tatínka teda už nepřesvědčím, možná jednou, kdo ví, on už má chlapečka skoro osmiletýho, tak už má prý splněno 😀
Jo a k tomu věku. Já jsem chtěla mít mimi vždy nejdéle do 25, abych k němu měla bližší vztah, protože mě mamka měla v 19 a fakt pohůdka a hlavně dítko odroste a já ještě nebude pak tak stará poznavat nový možnosti než kdybych ho měla v 35 jak je dnes moderní. Mamka říká, že jsem malou měla akorát, ale hodně kolem sebe slýchávám, že jsem ještě mladá... Jenže příroda ví, co je dobré, proto se taky první dítko doporučuje mít nejdýl v 25. Čím déle, tím víc je to proti přírodě 😒 To si myslím já. Jasný, že na prvním místě je taky mít nějaký zázemí, ale když už, tak se to dá vždy nějak udělat 😉

nathali
autor
26. srp 2009

jeeee holky vy ste sa rozjeli 🙂 konecne som vas docitala 🙂
ahoj drea 🙂 ja vas skoro nikdy nechytnu :( aaach jo snad zajtra tu budete aspon chvilku

cheerlady
27. srp 2009

ahojte holky 🙂 som sem pisala niekedy v maji,ked som mala este pred svadbou,no a uz mame po a uz sme stihli aj drobceka "zarobit" 😀 teraz mam 21, ked pojde vsetko ako ma,tak mimco sa narodi,ked budem mat 22 😉 tento rok som dokoncila Bc. a tesim sa na posledne 2roky na vyske na materskej 🙂

nathali
autor
27. srp 2009

ahoj cheerlady tak to je skvele ze tebe to tak super vyslo 🙂 ako si sa dnes mala dnes je to tu troska take mrrtve :(

majatob
27. srp 2009

cheer, super, gratuluju ke svatbicce i miminku 🙂 🙂 🙂
nat, ahoj, jak je? 🙂

cheerlady
27. srp 2009

ja som uz aj zabudla,ze som sem pisala,nahodou som tuto temu zase zbadala 🙂 no ja akurat koncim v robote, spravim si taky vecer pre seba - vlasy,masku a tak,ved uz vyzeram jak strasidlo 😅 a este pojdem asi pozriet nasich s brachom - ti este ale nevedia,ze som tehu 😉

cheerlady
27. srp 2009

majatob dakujem 😉

majatob
27. srp 2009

cheer, to je dobrej napad ten vecer pro sebe...taky uz bych to potrebovala 😀 😀 😀
jak myslis, ze se na to vasi budou tvarit?

cheerlady
27. srp 2009

maji no hadam dobre,bude to ich prve vnuca 😀 ale no jasne,ze sa budu tesit,ved teraz sme sa vzali,kupili sme domcek na hypo,tak na mimco by bol za chvilu aj tak cas 😉

majatob
27. srp 2009

tak to mas fajn, nas prdous byl taky prvni vnouce ale meli jsme teda bobky jak to vezmou oba a taky bylo pekny rodeo 😀

nathali
autor
27. srp 2009

uz som tu baby moje zlatunke 😀 😀 😀
no moc dobre u mna nie je nieco mam, s vajecnikmi ale snad to bude ok nedosla mi ms tak mi dali vyvlovacku tak drzte palce aby som bola konecne uz tehu 🙂 maja a co ty ako sa mas?co drobcek poslucha???

majatob
27. srp 2009

nat, a ktery drobcek? 😀 Tobik je zlaticko, je moc hodnuckej..no a o prdouskovi jeste nevim, ale uz se tesim na prvni kopanecky... 😀
a drzim palce moc a moc!!!

nathali
autor
27. srp 2009

si zlato diky 🙂 a ako si sa dnes mala???

nathali
autor
27. srp 2009

kam ste vsetky usli???

majatob
27. srp 2009

ja jsem tu, jen jsem potrebovala neco poresit se svagrovou 🙂
dopo mi nebylo dobre tak jsme se s Tobikem valeli doma a odpoledne jsme byli v parku, pohodicka 🙂 ale vecer me ceka uceni, ach jo ach jo ☹

nathali
autor
27. srp 2009

to zvladnes a v ktorom si rocniku????

majatob
27. srp 2009

v cervnu jsem mela koncit 2., ale jaksi se toho seslo vic nez jsem byla schopna zvladnout, tak me ted ceka 6 zkousek a budu se modlit at to dam aby me pred poslednim rokem nevyrazili ☹

nathali
autor
27. srp 2009

to bude dobre ved sa ucite uz dvaja 🙂 budes mat plnu hlavu vsetkych veci ale zvladnes to 🙂

majatob
27. srp 2009

hm, sama su zvedava jak to dopadne 😉 kazdopadne jestli me vyrazi tak mame problem, protoze prijdem o penize ☹

nathali
autor
27. srp 2009

takze tebe davaju peniaze diky tomu ze studujes ale ved sa o teba musi nejak stat postarat a co keby si nechodila do skoly a ani do prace???

majatob
27. srp 2009

no ja jsem trochu "jiny" pripad....dostavam normalni pridavky a rodicak, ktery budu dostavat tak jako tak, ale k tomu me jeste stat podporuje penezma navic, dokud studuju 😉

cheerlady
28. srp 2009

maja a jak to rodeo vyzeralo? 😀
ja tiez studujem - externe,v juni som spravila Bc. a teraz ma cakaju este 2roky na Ing.,no dufam,ze to pri mimcu zvladnem 😉

majatob
28. srp 2009

cheer, to vis, ze zvladnes 🙂 akorat to chce si dobre zorganizovat cas (to se mi furt nedari) 😀
ale tak tchan zuril, lital (Martin oznamoval sam, takze nevim jak presne to probehlo), muj tatka se musel na pul hodiny nalozit do horke vany aby to vydychal... 😀 😀 😀 zpetne mi to prijde jako sranda, ale v tu chvili jsem byla taaakhle malicka 😀 😀 😀

sylvka
28. srp 2009

ahoj tety,tak jak se máte? 😎

cheerlady
28. srp 2009

maja a boli ste vtedy uz zobrati? 😕 ak nie,tak mozno preto bolo rodeo 😀
no inak ani mne nebude jedno,ked to budeme nasim oznamovat,ale tak hadam to dobre dopadne 😅

brisilda
28. srp 2009

ahoj cherlady 😀 😀 😀 Inak ja to svojim rodicom oznamim prostrednictvom mailu ak budem mat foto zo sona 😀 😀 😀 uz teraz som zvedava ako zareaguju 😎 😀 😀 😀 po drobcovi uz teraz strasen tuzia 😉

cheerlady
28. srp 2009

bris,co ty robis v tejto teme??? 😀 😀 😀 co byvaju nejak dalej,ked prostrednictvom mailu? 🙂 ja tiez cakam na foto zo sona,aby som im to oznamila 😉

majatob
28. srp 2009

cheer, to vis, ze nebyli, brali jsme se az letos s druhym prdousem v brise 😀
syl, ahoj 🙂 u nas nic moc 😝
brisilda, proc emailem?