Díte ve 22 letech - skoro anebo akorát?

nathali
4. kvě 2009

moc si dite preji a uz se o nej i snazime ale nekdy me prepadne taky pocit budem dobrou matkou kdyz mi je ted 22?neni to skoro?a muzu mu dat vsechno ?
kdy ste meli prvni dite vy?a taky ste meli strach nebo to jen ja tak silim?? 🙂

adelka89
22. srp 2009

emi, ja uz brecela u vyberu textu na svatebni oznameni 😀 jinak u toho filmu nemusi brecet jen tehotne moje 12ti leta segra brecela taky 😀 ja to radej nesleduju 😀

janicka88
22. srp 2009

ahoj mohu k vam?

nathali
autor
22. srp 2009

miroslava :to je jasnee ze zenska na to musi byt priprave a hlavne psychicky
holky neplacte 🙂
janicka kludne sa pridaj a nieco nam o sebe povedz my sme tu hrozne zvedave 🙂
inak ahooooooj holky ani som vas nepozrdavila a gratulujem vseeeeeeeetkym tehulkam 🙂

sylvka
22. srp 2009

ahoj mohu taky k vám?23 let 🙂 😝

nathali
autor
22. srp 2009

jasnack len sa pridajte 🙂 aspon nam tu nebude smutno 🙂
ako ste sa dnes mali?

janicka88
22. srp 2009

ahojky je mi 21 a uz 7dni mam spozdeni... jinak uz pres rok pracuji

sylvka
22. srp 2009

ahojky,janicko test si si dělala?mimi je plánované? 🙂

nathali
autor
22. srp 2009

a robila si uz test ?tak snad vam to vijde 🙂to by mozno chcelo nejaku dovcu a mozno by ste uz prisli traja
ako si sa mala cez vikend?

janicka88
22. srp 2009

delala ve ctvrtek a nic tam nebylo ☹ treba je jen brzo... mimi planovane vubec neni... ja pracuji od nedele do patku takze dneska sem mela odpocinek

nathali
autor
22. srp 2009

je lepsie na to nemyslet a skor sa podari no tak to si bola rada ze si doma a mozes lenosit
my pracujeme na mimi 4 mesiac tak ja to zatial nikam nezeniem dnes sme boli cely den prec tak sa tesim ze zajtra budeme doma a nic nerobit 🙂

janicka88
22. srp 2009

holky jdu spat rano jdu zas do prace ☹ dobrou 🙂

nathali
autor
22. srp 2009

dobru noc 😀

sylvka
22. srp 2009

jééé,já chci taky lenošit.dneska jsem martínka přemlouvala hodinu ke spánku a výsledek byl 40m.tááák se mi nechtělo vstávat 😖 😝

dreana
23. srp 2009

Ahojky holky :o) doufam že dneska přes den tu bude živěji než včera :o)

vítám nově příchozí :o)

jinak to ja jsem stara rašple :D Ted je mi 21 a pokud vše vyjde budu mít mimíska přesně ve 22 :o)

Majatob: to by chtělo pěknou zasobu kapesníčku :o))
Jinak mi chybí pravě jenom rok ... a manža říka že je dobre to dodělat a něco nasetrit než bude mimísek. Tak sem si říkala že to zní poměrně rozumně. ale znas to...
to že u nas jedna botka a lžička chybí je prostě evidentní...

Ale holky ja tomu mojemu nerozumím :D včera to při sexu vubec neřešil :D takže ted je klidně možné že budu maminka dřív než vubec čekam :D

majatob
23. srp 2009

drea, jupiiiii 😀 😀 😀 😀 hele, dodelat rok jako tehotna neni problem, s mimcem je to pak slozitejsi...hmmmm 😀 😀 😀 😀 😀

jinak vitam nove prichozi tehulinky 🙂

emi, no tak, zas tak stara nejses...v porodnici na tebe stejne budou cucet jak na vola, co tam delas tak brzo 😀 😀 😀

dreana
23. srp 2009

majatbo: kdybych dělala ekonomku tak už mam v profilu snažilka :D jenomže ja dělam chemii a do laborky nesmíš ani těhotna ....

emi: a kolik pak ti je??

majatob
23. srp 2009

dre, a jo, su hlava derava, promin 😀

dreana
23. srp 2009

ja sem si myslela že jsem ti to říkala :D ale jako ja mam sklerozu hroznou tak nevím :D a co těhu? v poho? :o))

sylvka
23. srp 2009

ahoj starý rašple 😝 😀 dreana a tobě se nechce už čekat?

sylvka
23. srp 2009

máš hezké jméno pro chlapečka 🙂

majatob
23. srp 2009

dre, jj, v pohode, uz zacina pekne vykukovat pupik, tak se hned citim tehotneji 🙂

majatob
23. srp 2009

ahoj sylvko 🙂

sylvka
23. srp 2009

ahoj majo,jééé vy jsmte ho vzali hopem to druhé mimi 😉 (tichá závist)

majatob
23. srp 2009

syl, no jo, vyslo to presne podle planu, chteli jsme deti max. 2 roky od sebe 🙂 vy se na dalsi zatim nechystate?

sylvka
23. srp 2009

majo,já bych do toho šla hned 😎 jenže manža nechce.tak jsem o tom přemýšlela a má pravdu 1.máme malý byt 2.finance taky žádnej hit 3.někdy jsem hotová jen z našeho žmoldy.ale stejně na to někdy myslim jak by to bylo hezký jště jeno malé miminko 😉 mateřská láska.no.

majatob
23. srp 2009

sylvka, no tak v tom bych zas takovej problem nevidela...1. jsme v nechutne drahym podnajmu v malym 2+1 2. jsme oba studenti, takze o financich vim svoje 3. su hotova furt 😀 ale volani divociny proste neslo odolat 😀 😀 😀

dreana
23. srp 2009

sylvka: muím říct, ano nechce, vubec, myslím že jsem přesně připravena na to byt mamča a mít mimíska .. :o((
Jinak to jmeno bylo na mě? :o))

maja: hele jak to dělas že oba studujete?
jo a jak je mateřska když jdes rovnou ze studií ? nemas zkusenost? 🙂

nelynka
23. srp 2009

dreana ked ides zo studii matersku nemas, mas len rodicovksy prispevok prvym dnom narodenia dietata a aj to myslim len tu variantu na 3roky alebo na 4roky

dreana
23. srp 2009

takže mateřskou mam jen když jdu z prace? ja pracuju ale jen na poloviční uvazek nevíš jak to je?
a ten příspěvek je těch asi 7 měsíčně na 2 a pak 3 na další dva?

nelynka
23. srp 2009

no to neviem ako to je ked pracujes na polovicny, to fakt neviem..
ale viem ze materska sa vypocitava z posledneho roku pred odchodom na matersku z priemerneho platu..cize ked ides na matersku trebars v srpnu 2009 tak sa ti pocita materska z priemeru za rok 2008..cize ked mas odorobene len povedzme 2mesiace tak z dvoch mesiacov ked cely rok tak z celeho roku...

a rodicovsky je klasika bud na tri roky tusim po 8000kc (nie som si ista)
alebo na 4roky a to mas tusim tak ako si napisala...

a na rodicovsky nastupujes hned dnom porodu ak si nepracovala ale trebarsk chodila do skoly alebo po uplynuti tusim pol roka od nastupu na matersku...a na matersku nastupujes cca 4-6tyzdnov pred planovanym porodom