Díte ve 22 letech - skoro anebo akorát?

nathali
4. kvě 2009

moc si dite preji a uz se o nej i snazime ale nekdy me prepadne taky pocit budem dobrou matkou kdyz mi je ted 22?neni to skoro?a muzu mu dat vsechno ?
kdy ste meli prvni dite vy?a taky ste meli strach nebo to jen ja tak silim?? 🙂

slunecinecko
17. črc 2009

mia: koukam, ze uzh to mas za par 🙂 tak preji rychly a bezproblemovy porod 😉

carculka
17. črc 2009

holky taky jdu neco delat,tak brou??

slunecinecko
17. črc 2009

dobrou s kobrou

nathali
autor
17. črc 2009

tak sa majte baby ja idem tiez este oddychovat 🙂tak sa majte papa

rora
17. črc 2009

nathali je mi 22 🙂

majatob podnajom urcite nie. sice sledujem cez inzeraty aj realitky podnajmy ale su fakt dost vysoke ceny,takze do toho by som peniaze nevrazala, a okrem toho este mame pred sebou necele 2 roky nez splatime uver za auto. takze az potom je u nas realne zacat vybavovat vlastne byvanie. no proste musim nateraz na mimco zabudnut. a este k tomu zhanam pracu a uz ked ju konecne zozeniem tak hadam pridem na ine myslienky a zameram sa len na robotu 😔

eliska_v
18. črc 2009

Ahojky holčiny.
Můžu se k Vám přidat?? 🙂
Sice mi neni 22, ale 20 let a s manželem se snažíme už 5 měsíc o bejbátko, ale zatím bez úspěchu!
Chtěla jsem jenom říct, že o věku to dooprady neni, když se ženská cítí mít miminko, tak proč ne, když má protějšek o kterém ví, že jí v tom nenechá, tak neni nad čím přemýšlet! Proč bychom měli čekat na to až budeme starší?, to jsou jenom řečičky...Neni na co čekat!! 😉 Když chcete, tak miminko mějte!! 😵 😵

rora
18. črc 2009

ahoj eliska 😉

u nas je to tak, ze tuzba po dietatku je silna, ale nechceme ho mat tak ze by sa o nho financne museli starat hlavne jeho stari rodicia, by som si pripadala velmi zle lebo mi na to proste teraz nemame fakt ani cent a to su bohuzial neni len recicky. tak preto ten odklad 😢

eliska_v
18. črc 2009

Tak jsme se s manželem dohodli, že ho budu v pondělí objednávat na spermio.. 😉

flamenga
18. črc 2009

ak sa na to cítia obidvaja partneri tak prečo nie.... v takom prípade je to akurát 🙂

nelynka
18. črc 2009

rosa neboj, my sme na tom podobne..ale nic si z toho nerob, o to sa viacej z neho budete potom tesit 😉

lucinecka.m
18. črc 2009

ahoj holky,
mohla bych se k vám přidat?taky se s přítelem snažíme o mimi,ale nedaří se je to už 10 měsíců a stále nic.byli jsme už na dovolený(spousta lidí nám to doporučovalo),ale bez úspěchu.zkouším proto dělat co se dá a tak se na vás obracím pro radu....nemáte některá z vás zkušenosti s ovu testem lady Q Scope??děkuju za odpověd

nelynka
18. črc 2009

rora prepac, som ta aj premenovala 😀

jedinu radu ktoru ti dam, je aby ste sa prestali snazi a zacali sa milovat 😉

rora
18. črc 2009

nelynka nevadi ta zmena mena 🙂

lucinecka viacero ludi sa len snazi snazi a snazi a trapi psychiku.ale skus to na nejaky cas pustit z hlavy (viem ze je to tazke) a zrazu zistis ze si v tom 😉 drzim palce

slunecinecko
19. črc 2009

Dobre ranko holky,

eliska: spermio doporucuju, drahy na nem byl pred mesice, dopadlo to vyborne, i kdyz jsme cekali hruzu - byl na nej pred dvemi roky a dopadlo to katastrofalne - a hned ten mesic se nam mimi podarilo 😉

lucinecka: ja jsem pouzivala ovu testy LH 28..bylo to baleni 4 ovu testu plus jeden tehotenskej a cely to vyslo na 150 kc. a ty teda doporucit urco muzu 🙂 a nebud z toho smutna, ze se vam nedari. My se snazili od prosince 08 a podarilo se nam to azh ted a rozhodne nemame zdaleka vyhrano. Jinak ja jsem pila kontryhelovy cajik a pritel bral jedno baleni neocarnitarginu. A mimco se nam zadarilo tak, ze jsem po tom dala nohy nahoru 😅 😅 😅 sice to tim nemuselo byt, ale mozna to melo taky svuj podil 😀

nathali
autor
19. črc 2009

ahoj baby pekne ranko vsetkym 🙂
konecne je nedela a ja mam volny den 🙂 jooj taak sa mi nic nechce asi behnem este znova do postielky 😉 ale urcite sa tu cez den zastavim tak sa majte zatial 🙂

ebb
22. črc 2009

Ahoj holky, můžu se přidat? My s (novo)manžílkem 🙂 pořád řešíme, kdy se do miminka pustíme. Oba se moc těšíme, bohužel teď ale řešíme dost problémů, který nám kříží plány! ☹ Na druhou stranu si říkám, že kdyby to přišlo nečekaně, určitě bysme neřešili, že mimi dáme pryč, ale byli šťastní. Vím, že jsme mladí (22 a 25), ale tak nějak jsem vždycky byla nějaká ,,starší" než ostatní vrstevníci, to už je dáno tím, co mám za sebou... 🙂 Taky si myslím, že to o věku moc není, my to prostě tak cítíme! 😀

rora
24. črc 2009

ebb tak zelam skore vyriesenie problemov a viac radosti uz mozno v trojici 😉

nathali
autor
24. črc 2009

ebb kazdy ma nejake problemy a ked ich budes stale riesit tak sice vyriesis ale potom pridu dalsie myslim ze ked bude mimi bude to zlozitejsie ale zivot si uz potom tak nejak prisposobis problemy nikdy neodidu len pridu ine a peniaze neriesim vzdy boli a vzdy budu raz je ich viac inokedy menej ked ste sami tak si kupis nejake hluposti co ani nepotrebujes a ked bude mimi tak radsej kupis nieco pre to male 🙂
vela stastia v snazeni 🙂

majatob
16. srp 2009

ahojte slecinky, co noveho??? 😀 ja hlasim, ze nas mimous ma vsechny ctyri koncetinky a Tobiasek uz chodi 😀 😀 😀

nathali
autor
17. srp 2009

ahoj maja tak to je super 🙂 ja musim na gyndu ale nejak sa mi tam ani nechce :(ale musim
a nepojdete niekam pri more??

dreana
18. srp 2009

Ahojky holky :o)

Tak my planujeme snažílkování na takovy březen duben příští rok (člověk by řekl že je to zachvilku a ja mam pocit že to nevydržím):o))

Jinak to bude oficiální snažílkování, ale tedka spolu spíme jen tak že si davame pozor ... Antikoncepci mam zakazanou a kondom odmítam .o)

A pravě jsem prodělala šok, myslela jsem že jsem těhotna, velke spoždění MS, ale když koupila jsem si test a než sem dojela domu tak jsem to dostala. Probrečela jsem 2 dny ale už je to lepší :o)

To majatob: Ahojky, od te doby co jsme si povídali naposledy koukam že čekáš druhé dětátko!!! Moc ti gratuluju !!!

Jinak holky mam dotaz: jak staré máte partnery/manžele?

nathali
autor
19. srp 2009

dreana ahoooj 😀 😀 😀 😀 moj priatel ma 27 a preco az buduci rok ofiko chcete snazikovat??ved je to jedno nie??
holky a jak sa mate co nove???

miroslava89
20. srp 2009

ahojte.. mne je este menej ako 22- a na dieta si nemyslim ze je skoro mam dlhorocneho stareho "kona" pri sebe byvanie zaistene buducnost ako tak zaistenu..o babetka sme sice uz raz prisli ale tak raz sa zacneme snazilkovat opet urcite a nemyslim si ze to je skoro- ale to je na psychike kazdej zeny..

majatob
20. srp 2009

dreana, ahoj 🙂 no jo, uz pomalicku koncime prvni trimestr a ja zacinam byt krute precitlivela, placu aj u leporela Kuratko a obili 😀
a Martinovi je tak jak me...takze 22 😉

dreana
22. srp 2009

nathali: protože podle manži je dobré dokončit VŠ. :D což bychteda jako asi měla, v tom ma pravdu, když ono to není tak jeeeednoduché :o))

Ale tak alespon zhubnu jak mam a vše se připraví :o) a hlavně něco ušetří, ty peníze mě fakt zabijou :o)

majatob: teda :D to je slz :D tak at ste oba v pohodě :D hele ale ja poslední dobou brečím u zpráv a u fotek dětí :D a to nejsem těhotna :D tak to se chci pak vidět :D

majatob
22. srp 2009

dre, no je to sranda ty hormonky 😀 dnes jsem mela taky pekne litostivou naladu 😀 😀 😀 za jak dlouho mas koncit vysku?

adelka89
22. srp 2009

lucinecka: ja doma ten lady Q Scope mam a muzu potvrdit, ze pokud si ty vzorky kontrolujes pravidelne po ranu,tak ovulaci poznas...

Jinak souhlasim tady s holkama, ze vek 22 neni vubec brzo 🙂 mne je 19 (jak mnohym tady kdyz poprve otehotneli) miminko se narodi kdyz bude mamince 20.
Uplne jsme ho neplanovali, ale z dovolene jsme proste prijeli tri a jsme za to radi.
myslim, ze zena ma mit miminko tehdy, kdyz citi,ze v te domacnosti proste jedny boticky v botniku a jedna lzice u stolu chybi. 😵

emamamamu
22. srp 2009

22 uz je pozde😀

adelka89
22. srp 2009

emi 😀

emamamamu
22. srp 2009

no me uz je trapne, budu rodit takova stara breca...😀
mimochodem hraje na Nove dobry film pro tehotne, ktere si dneska jeste nepobrecely😀