Díte ve 22 letech - skoro anebo akorát?

nathali
4. kvě 2009

moc si dite preji a uz se o nej i snazime ale nekdy me prepadne taky pocit budem dobrou matkou kdyz mi je ted 22?neni to skoro?a muzu mu dat vsechno ?
kdy ste meli prvni dite vy?a taky ste meli strach nebo to jen ja tak silim?? 🙂

nathali
autor
11. říj 2010

@monula535 no teraz cakam na ms lebo stale nechodi ale zajtra idem zas na vyvolavacku a som zvedava ze co mi povie lekar ze co bude dalej
a co ty ako to vypada u teba???

monula535
11. říj 2010

@nathali no tak pevne verim ze ti ta ms ani nedorazi 😀 no ja nic moc mam nejake problemy so zaludkom, stale ma bolieva tak teraz beham po lekaroch, zajtra mam ist na endoskopiu tak som z toho dost vylakana 😲 😀 HA tymto mesiacom vysadzujem a potom uvidime ale konecne sa moj drahy nechal ukecat a ked teda raz budeme mat chlapceka tak sa bude volat Felix tesim 😀

nathali
autor
11. říj 2010

@monula535 no ja uz na svoje tehu ani neverim ale zajtra idem k doktorovi tak uvidim co mi povie
no zaludocne problemy nie su boh vie co ale snad ti uz bude dobre
no teeda tak uz mate aj meno to je super 🙂

monula535
13. říj 2010

@nathali musis mysliet pozitivne 😀 no tie zaludocne problemy teda to hej vcera som bola na endoskopii a teda poviem ti ze uz viac radsej nie 😖 zistili mi nejakeho baktera tak sa s nim musim teraz popasovat 😀 a vy nemate meno este?

nathali
autor
13. říj 2010

@monula535 no ja snazim myslet pozitivne dnes chcem ist troska von a chcem ist kupit casopis bud maminu alebo dieta este uvidim a chcem ze zacnem pomaly kupovat vybavicku take tie zakladne veci nech toho neni vela 🙂 uz sa to strasne tesiiiim 😀 😀 😀
no mena uz mame ale dlho sme sa nevedeli dohodnut na chlapcovi ale uz to nastastie mame podelene 🙂
dievcatko bude asi Natalka po mne aj ked som to moc nechcela ale nedalo sa s nim dohodnut inak a chlapec bude Jakub a to som rada ze sme sa takto dohodli moc sa mi paci to meno aj ked som najskor chcela Sebastiana ale priatel o tom mene ani pocut

majatob
15. říj 2010

ahoj holky, uz jsem uplne na tuhle diskuzi zapomnela a ted koukam... sama nova tvar 🙂 akorat @nathali si pamatuju 🙂

kakajka
15. říj 2010

ahojte dievcata, ja som mala prve dieta v dvadsiatich a teraz mam 22, v decembri 23 rokov a cakame druhe a vobec nemam pocit, ze je to skoro.. vzdy som bola vyspelejsia ako moje rovesnicky a vobec nelutujem, ze mam deti tak skoro... a ked mate spravneho partnera, nie je o com.. hlavne, aby ste sa na to obaja citili... drzim palce vsetkym "mladym" mamickam, ci uz planujete alebo cakate 😉

nathali
autor
15. říj 2010

@majatob ahojky no teba som nevydela uz pekne dlho a tretie mimco uz na ceste 🙂 no gratulujeem 🙂 nech ste zdravi a nech sa vam darii 🙂
@kakajka tiez garulujem k druhemu mimcu a vela zdraviicka 🙂

no asi je to tak ze ked to ma prist tak to pride a je jedno kolko ma ta zenska rokov hlavne aby to mimco naozaj chcela 😉

kakajka
15. říj 2010

@nathali 🙂 dakujeme pekne.. je to tak.. a este poviem zo skusenosti a osobnych poznatkov - neplati to uplne pre vsetky, ale pre vacsinu ano - mamicky okolo tridsiatky vsetko strasne prezivaju a prehanaju,ale opacny extrem, uplne na to kaslu a maju maximalne rozmaznane deti.. vobec nejdu tou zlatou, strednou cestou

majatob
15. říj 2010

@nathali dekuju, zatim vsechno vypada v poradku, tak snad to vydrzi 🙂

@kakajka taky gratuluju 🙂

denzeyemy
18. led 2016

Otěhotněla jsem v 19 letech. A na malho jsem se těšila od první chvíle co jsem to zjistila. S přítelem jsme spolu byli 4 roky a řekli jsme se že to zvládnem. 🙂 Nakonec zjistíš že je to to nejlepší co máš! 🙂