Dnes ovulace, styk včera. Jaká je šance?

lexton
15. lis 2014

Ahoj! Mam dotaz. Ovulaci sleduji teprve 2.mesic. Vcera byl styk, dnes pozit ovu test. Jaka je sance? Dnes nic nebude. Mozna zitra. Nevim, zda manzel ma ok ocasky..casto se koupe v teple vode:( diky za kazdy nazor. Treba jste na tom podobne.

nonacek
6. pro 2014

Já holky,chtěla také za dělat na holčičku,ale nedařilo se. A Když gynekolog my oznámil,ze mam právne ovulaci , tak sme nato hupsly a teď už je my to fuk. Tak jsem ve fázi zase čekání na pozitivní test😉

lucina90
7. pro 2014

Tak nic. Vcera 1DC. Asi listovka mi to stáhla o pár dní

milca111
7. pro 2014

@nonacek
holky my se prave o děvčátko snažíme, ted jsem měla sex taky vic dni před ovulaci tak uvidíme jak to dopadlo tento měsíc, ale mám tušení ze jsem v tom i když je to mega blbost protože mám jen pár dni po ovu.No to tehu o kterém jsem psala co jsme měli s kamoskou ze sexu vic dni před ovu tak nam oboum bohužel nedopadly ☹ u me to bylo biochemické a u kamosky mimodelozni ☹
@lucina90

abalajda
7. pro 2014

Ja si před čtyřmi lety len tak pro znalost zjistovala den ovulace adva dny po sobě jsme spolu spali aniž bysme se nějak chránili a dneska máme krásnou tříletou dceru,nevim jestli to byl osud nebo náhoda,ale vyšlo to....

tarra27
7. pro 2014

@milca111 já myslím, ze 5 dni je už moc....dva před ovulaci je ideální na holčičku....než dojde vajíčko do vejcovodu..a samozřejmě v den kdy je vajíčko ve vejcovodu tak chlapeček...ale stejně, jak to ma byt tak to bude..my chtěli první holku a byla ....a druhého kluka a byla holka....jsou od sebe 14mes a jsem šťastná, ze holky jsou dvě....maji k sobě blízko, kamosky....za me lepší než s klukem....

A chlapecká možná ještě dodáme 🙂) a ten už by ale mel větší rozestup věkový, asi 3 a 4 roky..

milca111
7. pro 2014

No já když vždy měla od dr potvrzenou ovu a měla sex tak pak porodila dva kluky tak to ted chci zkusit jinak tak mi drz palce, at to neni zase chlapak 😀 @abalajda

milca111
7. pro 2014

Mas pravdu, 5 dni bych taky neriskla i když kamosce to vyslo, my jsme ted to nechali 3-4 dny před ovu nevím kdy presne byla, odhaduji podle cipku a bolesti břicha @tarra27

nonacek
8. pro 2014

@milca111 jeee to mne mrzí tak přeji štěstí ať se zadaří a podaří 😉

lucina90
8. pro 2014

@milca111 to je mi líto, tak ať se brzy zadaří 🙂

milca111
9. pro 2014

No já mám tušení, ze se zadarilo ted, ale na test je jeste brzy ☹