Dodržely jste pauzu ve snažení po revizi dělohy?

hance09
20. dub 2012

Ahoj holky,jsem po revizi dělohy kvůli vyloučení mimoděložního těhotenství. Doktorka mi doporučila vyčkat s dalším těhotenstvím 3 cykly, jenže mně se samozřejmě čekat nechce a přijde mi to jako strašně dlouhá doba. Chci se tedy zeptat,jestli jste pauzu dodržely nebo ne a jak další těhotenství dopadlo.Díky za vaše zkušenosti.

adussandrus
2. led 2016

@kami1984 Tak to je skvělé že se to takhle povedlo 😉 Já uvidím příští týden v pátek jdu na krev tak se na to poptám ,ale vím že déle jak těch 6 týdnů se mi čekat nechce ....Popravdě ,ale mám strach aby bylo vše v pořádku nikdy by mě ani nenapadlo že by se mi mohlo něco podobného stát nikdy jsem nad tím že bych mohla potratit nepřemýšlela mám 5ti letou princeznu s předešlého vztahu a ted mám toho nejlepšího manžela tak jsem chtěla naší rodinku trošku rozšířit a dopadlo to takhle a nechci čekat moc dlouho......

kami1984
2. led 2016

@adussandrus určitě to brzy vyjde. Já si v ned 3.10. na své narozeniny udělala test byly //, v pon jsem jela na služebku a začala krvácet. Tudíž nebýt toho testu, myslela bych, že přišla ms.. I má dr.říkala, že po potratu bývají podmínky na nové početí ideální, prý je to tělo více "pohnojeno", jestli mi rozumíš🙂)
Držím pěsti, ať brzy najdeš // 🙂)

adussandrus
2. led 2016

@kami1984 Děkuji moc 😉 No také jsem to slyšela že prý je po potratu je to jako pohnojená zahrádka 😀 Tak snad a snad vše v pořádku 😉

keydance
2. led 2016

Počkali jsme asi 14 dní. Otěhotněla jsem znovu po 4 měsících 🙂

adussandrus
2. led 2016

@keydance tak to moc gratuluji 🙂 No já doufám že u nás to bude dřív 😉

keydance
2. led 2016

@adussandrus Děkuji, jsem teď v 16. týdnu a zatím vše ok. 🙂 Ono to jde dřiv, u mě to šlo až tehdy, když jsem byla v psychické pohodě : ) Budu držet palce. 🙂

adussandrus
2. led 2016

@keydance děkuji no tak snad se nám to včas povede určo sem dám vědít jak to vypadá 😉 A tobě také držím palce at je vše v pořádku 🙂

kami1984
2. led 2016

@keydance to je fakt,já odcházela z nemocnice s tím,že to tak mělo být a začali jsme jezdit po výletech. Je to hodně i o hlavě, co si budeme povídat.

vendyko
21. led 2016

Ahoj. Jsem taky po revizi. 7. ledna v 18tt kvůli zamlklému těhu. Mimčo odpovídalo 16+3.. Byl to strašný šok. A ten porod/potrat příšerný zážitek. Taky samozřejmě řešim, kdy začít znova se snažením. Jsem rozhodnutá zatím počkat určitě aspoň jednu MS. Doktor říkal 3m od revize, tzn. to vychází cca 2 ms. Nevim. Je to hrozně těžký. Břicho se najednou zmenšilo, místo aby se zvětšovalo.. je tak divný tam to mimčo najednou nemít! ☹ Věřim, že to všechno přebolí. Ale taky věřim, že být znova těhu je ten nejlepší lék.. Naštěstí už máme doma zdravou holčičku 17m. Tak se celkově ta situace snáší líp... Jim těd kys.listovou 800 a piju sušený kontryhel - ať aspoň něco pro to další těhotenství dělám 🙂 Berete něco vy? A jak se vám daří s tím vyrovnat?

mruvka34
21. led 2016

Ahoj holky, taky jsem prodelala revizi delohy v 11tt s dvojcatky.. Pauzu jsme dodrzeli 3mesice.. Nyni me ceka/neceka MS
3. Pokus, ale vse nasvedcuje, ze by to mohlo vyjit a mrcha neprijit... Po tevizi jsem az do dalsi MS pila denne kontryhel a listovku obden. Nyni prvni mesic utrogestan (s dvojcatky na poprve s utrogestaně taky vyslo), tak uvidime..

vendyko
21. led 2016

@mruvka34 Myslela jsem, že ten se bere až když zjistíš, že jsi těhu, na udržení..? On podporuje i otěhotnění? Promiň, jestli se blbě ptám 🙂

mruvka34
21. led 2016

@vendyko on se bere i na spravveni delky cyklu a pak jak zena zjisti ze je tehu, tak zase zacne. Nevim zda to ma na to vliv.. Ja jsem tehda zacla brat ten utrogestan na sprveni a hned buch a bylo... No a ted taky zase prvne a mozna to klaplo ..

vendyko
21. led 2016

@mruvka34 Díky za obohacení 🙂) Moc držim palce! 🙂

mikush
12. únor 2016

@kami1984 ahoj můžu se zeptat,ty jsi po té revizi neměla ani MS a hned jsi otěhotněla? Já byla na revizi 29.12.,MS pořád nikde,teď v pondělí 8.2. jsem byla na injekci na vyvolání, doteď jsme se chránili při sexu,včera jsem měla narozeniny tak jsme to trochu oslavili a riskli jsme to a nechranili se,tak teď nevím jestli se bát, i když bych byla šťastná kdybych znovu otěhotněla, ale nerada bych potratila znovu

kami1984
12. únor 2016

@mikush nn,ms jsem vubec nemela. Pro nas to byl taky sok.nechapala jsem.pred revizi jsem ms mela nepravidelnou,kolikrat jen na zaklade injekce

mikush
12. únor 2016

@kami1984 OK děkuji 🙂

derra
24. únor 2016

Tak my nečekali. Ale já jsem po revizi a porodu z umělého hlediska. Miminko mělo Downův syndrom, takže bez naší pomoci by těhotenství dál pokračovalo. Počkali jsme tedy jen šestinedělí a teď jsem po první MS a už to zkoušíme, celkově jsem prý výborně zahojená tak nemáme proč čekat 🙂 Až se zadaří tak se zadaří. Nevěřím že bychom měli takové štěstí jako prve, že se povedlo na poprvé...

mikush
24. únor 2016

@derra ahoj,u mě 13.2. taky už proběhla první porevizní MS a už to nechavame na přírodě. Tak držím palce i vám ve snažení 😉

mikush
24. únor 2016

@derra a jinak mi je to moc líto,v kterém jsi byla týdnu?to musí být hrozné, udělat takové rozhodnutí ☹

derra
24. únor 2016

@mikush i ja tobe prwji at se zadari ;) snad nebudme cekat dlouho :( ja byla v 15tt tak to slo i s porodem... a jak ty? Ja mam ovulku zrocna dnes/zitra tak kez by to vyslo takhle rychle 🙂 ale moc v to neberim manzel je na antibiotikach tak buhvi jake ty leky maji vliv...

mikush
24. únor 2016

@derra já jsem byla v 8tt,musí to být hrozné na psychiku ještě i porodit ☹je mi to líto, ani si to nedokážu představit ☹ já jsem si teď poslední týden začala měřit ovulku abych zjistila jestli ji teď vůbec mám ale zatím nic tak uvidíme, taky bych si přála aby se zadarilo co nejdřív, u prvního i druhého těhotenství jsem otěhotněla přesně po dvou měsících od vysazení HA.a pokud je ovu v cca v polovině cyklu tak u mě by měla teprve proběhnout 🙂

elenik_
7. bře 2016

Ahoj holky.Zitra to bude tyden,co jsem taky po revizi:( Chtela jsem se zeptat,opravdu je dobre pit ted ten kontryhel?Ja jsem po revizi prvni den krvacela a pak jen spinila.V sobotu jsem si udelala kontryhelovy caj a zacla jsem krvacet,tak jsem to zkoumala na netu a nekde jsem cetla ,ze by se ten caj mel pit az po prvni ms.Tak uz ho radeji nepiju.Ale taky to tim vubec byt nemuselo. Rekl vam nekomu doktor,ze je vhodne ho pit primo po revizi?Diky;)

gajuska86
7. bře 2016

@elenik_ Mrzí mě, že tě to taky potkalo :-/ Mě doktor nic neřekl, dostala jsem jen nějaký vitamíny v tabletkách. Čaj mi doporučila kamarádka, tak jsem to zkusila. Já naopak právě přestala tak moc krvácet, šlo to ze mě, to jo, ale ne tolik a nebolelo mě břicho. Troufám si říct, že mi pomohl s tím, že jsem se tam rychle zahojila a bezproblémově 🙂

elenik_
8. bře 2016

@gajuska86 Dekuju. Je to tezky,ale musime to zvladnout🙂 V pondeli jdu na kontrolu,tak doufam,ze se hojim dobre. Ted uz jen cekat na ms a po druhe bysme se zase mohli zacit snazit. Kolik ms uz u tebe probehlo po revizi?

gajuska86
8. bře 2016

@elenik_ Ja byla na revizi vloni v rijnu, prvni MS mi prisla po 32.dnech. Od ty doby jsme najeli na pomaly snazeni a zatim se nezadarilo. Doktori mi tenkrat rekli, ze mam pockat 2-3 cykly.
Budu doufat, at mas kontrolu v pohode 🙂

pety91
8. bře 2016

Podle mě po potratu v malém týdnu těhu stačí počkat jen do menstruace 😲

gajuska86
8. bře 2016

@pety91 Ja zacinala 10tt, ale rikala jsem si, ze pokud telo nebude pripraveny, tak se stejne nezadari. Asi stale neni pripraveny, kdyz se porad nedari :-/

martisek11
8. bře 2016

já jsem dnes 35den po revizi,9t zamlklé těhu- menses proběhla už 25 den po revizi, a ted budu čekat na druhou a jdeme na to 😉 , doktor mě říkal, že stačí čekat jen 1, že po 6ti nedělíé se můžem začít snažit, ale ten měsíc ještě raději počkáme..ono není zase až kam spěchat..tak at se všem zadaří 😉

elenik_
8. bře 2016

@gajuska86 Takze uz mas ty tri cykly za sebou? Ale nebooj,rika se,ze do pul roku urcite🙂 Ale zavidim,ze uz se muzete snazit. To my nemohli mit styk ani mesic pred tim,ted jeste tyden,takze to bude 6 tydnu abstinence,tak uz se tesim :D
@martisek11 25 dni je super,taky bych to tak chtela. Kdy ma dorazit druha ms?

gajuska86
8. bře 2016

@elenik_ Jojo, zaciname 5.mesic snazenicka 🙂 tak uvidime, jak budeme dal pokracovat 😀
Ono ti to taky utece 🙂 taky jsem si na zacatku rikala jak je to strasne dlouha doba a uteklo to jako voda 🙂 soustredila jsem se na neco jinyho a uz uz jsme se najednou zacali snazit 🙂 ted jen, aby to uz vyslo 🙂