Dodržely jste pauzu ve snažení po revizi dělohy?

hance09
20. dub 2012

Ahoj holky,jsem po revizi dělohy kvůli vyloučení mimoděložního těhotenství. Doktorka mi doporučila vyčkat s dalším těhotenstvím 3 cykly, jenže mně se samozřejmě čekat nechce a přijde mi to jako strašně dlouhá doba. Chci se tedy zeptat,jestli jste pauzu dodržely nebo ne a jak další těhotenství dopadlo.Díky za vaše zkušenosti.

misacik
8. čer 2012

@mihsulka
Ahojky. Tak to mi je hrozně moc líto. Těch zkušeností žen je fakt hodně, asi je to opravdu o štěstí a nikdo nedokáže říct a odhadnout, kdy je ta vhodná a správná doba. Hodně se říká taková ta "fráze", že pokud má být těhotenství úspěšné, tak bude a plod se udrží a pokud to prostě má být jinak, tak se to nepovede, ale to nejspíš stejně záleží na přírodě a my to až tak neovlivníme, bohužel ☹ Ale hlavu vzhůru a musíme věřit 🙂 Moc držím palečky, ať to výjde.

clloi
9. čer 2012

my sme byli na IUI, takže sme tu pauzu 3 měsíce museli dodržet, dřív by nám další IUI neudělalai a podařilo se zase a tentokrát se šťastným koncem 🙂

shyanne
11. črc 2013

ahoj, zrovna řeším podobný problém, zda čekat nebo ne, ale u mě je to jiné já jsem po dvou revizích. Po první revizi jsme čekali ty tři měsíce a pak za další dva cykly se nám podařilo otěhotnět, ale zase revize pro ukončenou činnost srdíčka (stejně jako u prvního) teď jsem dostala první porevizní MS a jsme objednaní na září na genetické a imunobiologické testy do Podolí. Manžel chce počkat až po testech a já pořád nevím, ale asi taky počkáme abychom náhodou něco nezanedbali.

legifer
11. zář 2014

Ahojky všichni.. máte někdo zkušenost s otěhotněním po nuceném přerušení těhotenství tzn. zamlklý potrat.. ☹ ?? Byl mi doporučený NosiFol , který tedy již pravidelně užívám a jsem zatím v dodržení standartu sešti nedělí. Kdy by bylo vhodné další snažení se o mini a jsou k tomu známé účinky právě NosiFolu ??? děkuji snad za pozitivní názor či radu 😉

veruska007
11. zář 2014

@legifer nosifol jsem nebrala, snažit jsme se začali po šestinedělí, jednou se zadařilo hned, jednou po 3 měsících.

luckyinka
12. zář 2014

Ahoj nosifol jsem brala když jsme se rok snažili o druhé mimčo a pořád se nedařilo. Brala jsem 3 cykly Utrogestan na srovnání menstruace a po vysazení jsem hned začala brát Nosifol a otěhotněla jsem po měsíci co jsem Nosifol brala. Brala jsem ho jen 40 dní, pak už jen těhotenské vitamíny. Bohužel to skončilo zamlklým těhotenstvím v 11T ☹. Chceme se snažit znovu hned po ukončení 6nedělí, na MS čekat nebudu, protože mám hrozně dlouhé cykly. Každopádně mě Nosifol pomohl, tak ho chci brát hned po ukončení 6nedělí a brát až do konce prvního trimestru těhotenství. Jsem zvědavá co mi řekne doktor na kontrole 3 týdny po revizi, doufám že bude vše v pořádku. Kažopádně by chtěl, abychom raději počkali se snažením 6 měsíců od revize ☹

ejmisek
12. zář 2014

Ahojky, jsem po revizi zamlklého těhu přes dva měsíce a už od srpna po prvních měsíčkách se snažíme s přítelem o mimi. Oni doktoři většinou myslí ty další měsíce čekat, aby byla psychika v pořádku. Pokud neni problém s měsíčkama po šestinedělí a je vše tak jak má, tak bych asi nečekala...ale každá to máme jinak. Ale šestinedělí jsme vydrželi 🙂

lili1986
14. zář 2014

😀 Kašli na ně já jsem otěhotněla hned po první MS a už mám dvě děti 😀

milca111
30. zář 2014

jsem taky teď po revizi dělohy kvůli zamlklému těhotenství ve 12 týdnu,ale jak jsem minulý týden byla na kontrole tak mi doktor říkal,že máme počkat po ms a pak můžeme se začít znovu snažit a nechat to na přírodě.Já jsem stejného názoru,tak to tak uděláme. Znám spoustu holek co samovolně potratily a po potratu nebyli tak i kdyby to zas nevyšlo,tak to revizí vůbec být nemusí.

123lilly
14. říj 2015

Ahoj všem, sice už tato diskuze není aktuální, ale třeba zrovna teď někomu pomůže. Já měla zamlklé těhu v 9tém týdnu, napřed srdíčko a pak už nic!☹ Následovala revize a měli jsme čekat 3 měsíce, o miminko jsme se snažili 3 roky a já už nejsem nejmladší, potřebovala jsem tu prázdnotu zaplnit a tak hned po šestinedělí a prvních měsíčkách jsme se začali snažit, vyšlo to hned na první pokus a dnes mám ročního Adámka. Moje sestra také prodělal zamlklé těhu v 11týdnu, byla tak přepečlivá, že čekala raději 6 měsíců a teď už se další 4 snaží marně. Jen tím chci říct, že nevím, proč doktoři doporučují tak dlouho čekat, podle mě je hodně pravdy na tom pohnojení, takže za mě snažit se co nejdříve, tedy pokud se cítíte ok! Jarka

gajuska86
19. říj 2015

Já mám první porezivní kontrolu zítra, tak jsem zvedavá, co mi doktorka řekne 🙂 osobně ale taky zastávám názor, že počkat šestinedělí a po první porezivní MS se začít snažit 🙂 příroda si to stejně zařídí, jak bude chtít 🙂

pety91
19. říj 2015

Já zastávám stejný názor, akorát o větším potratu bych počkala déle.

gajuska86
19. říj 2015

Asi tak. Pokud by byl potrat v pozdějších týdnech, tak bych počkala aspoň 3-4 cykly.

adussandrus
31. pro 2015

Ahoj holky ted momentálně tohle téma také řeším na revizi jsem byla ted 28.12......v 9tt a ted to pořád řeším jestli čekat a proč ????Také jsem slyšela že po potratu je to jako pohnojená zahrádka .....A znám osobně dva lidi kteří otěhotněli hned po šestinedělí a vše pak bylo v pořádku tak si říkám proč čekat..... 😉

gajuska86
31. pro 2015

Ahoj, to me mrzi ☹ ja jsem taky nechtela cekat a po sestinedeli a prvni MS jste s pritelem opet zacali sex. zit. Porad si rikam, ze to stejne neovlivnim, co se ma stat se stane a muzu cekat i pul roku a muze se to stat opet :-/ proste to necham nahode a bude.

adussandrus
31. pro 2015

@gajuska86 že jo taky si říkám prostě to zkusíme po 6nedělí a uvidíme bud a nebo jen aby těch 6 týdnů rychle uteklo .....

radka8888
31. pro 2015

Doktoři to.doporučují proto, že revize se dělá tak, že se vezme kyreta a celá děloha se oskrabe a vyskrabe a není tam normlani sliznice. Takže je zvýšené riziko ohledně hnízdění, uložení placenty, infekce....

gajuska86
31. pro 2015

@adussandrus Pred vanoci jsem mela druhou MS a doufam, ze dalsi uz nebude 🙂 sestinedeli mi uteklo opravdu rychle a krasne po 32.dnech jsem i dostala prvni porezivni MS 🙂

adussandrus
31. pro 2015

@gajuska86 také doufám že mi to rychle uteče zatím se mi zdá že se to vleče a vleče..... ☹

adussandrus
31. pro 2015

@radka8888 je mi jasné že se to nezahojí úplně hned ,ale zkoušet se to může už po tom 6tinedělí si myslím já tak nevím.......

nikinovak
31. pro 2015

Ahoj holky, ja měla revizi v 5 týdnu a doktorka mi řekla, že po první menstruaci se máme začít zase snažit. Asi záleží na tom v jakém to bylo týdnu a držela bych se rád svého lékaře. Přece jen o vas/nas už něco ví ;) Jinak přeji pěkný silvestr a ať se nám všem splní naše přání v tom novém roce 🙂

lu88cie
31. pro 2015

Dodrzeli4mesice.potrat.jsem ve21tt

lu88cie
31. pro 2015

Ted mame dva chlapecky tak drzim palce at mate tez stesti

kami1984
31. pro 2015

My nečekali. Rsp.jsme si mysleli,že stejně neotěhotním.Predtim to trvalo rok a půl a co se nestalo. .otěhotněla jsem 14dni po revizi.zjistila jsem to na začátku 3.mesice

lu88cie
31. pro 2015

Krasny novy rok vsem maminkam

radka8888
1. led 2016

@adussandrus no nikdo neodhadne kolik té sliznice sebere, takže z jejího hlediksa je lepsi když se to párkrát obmění, aby byla jistota že je to tak jak má.

adussandrus
1. led 2016

@nikinovak Ahoj no já byla na revizi ted 28.12 v 8+3 ,ale miminko už nerostlo od nějakého 6 týdne ......tak nevím asi to zkusím hned po 6 nedělí.......

adussandrus
2. led 2016

@kami1984 A to jste nečekali ani než zkončí to 6ti nedělí????

kami1984
2. led 2016

@adussandrus ne, já se ptala týden od revize, zda můžeme mít sex. Nekrvácela jsem, nešpinila.. a moje dr.mi říkala, že pokud se psychicky cítím, ona problém nevidí. Každopádně jsme neměli sex za účelem plození🙂 Přišla jsem v 6tt o dvojčata a než jsem otěhotněla, čekali jsme rok a půl, nepravidelná ms, tak nás ani ve snu nenapadlo, že bych mohla otěhotnět...
No a podařilo se:DD a podle termínu z UTZ to vyšlo na přesně na 14dnů(revize 6.10., otěhotnění 20.10.) a termín jsem měla na výročí naší svatby 17.07. Pořád si říkám, že náš syn byl zázrak mezi nebem a zemí🙂))

kami1984
2. led 2016

@adussandrus a v těhu bez problémů, jen jsem zvracela. Ale pak jsem dostala vysoký krevní tlak a brala prášky a rodila jsem o měsíc dříve kvůli začínající preklampsii. Ale na tu jsem byla hlídaná i v druhém těhu, takže to nemělo souvislosti s tím, že jsem byla rychle těhotná.. Taky jsem se bála, aby bylo vše ok...