Drmek, mám ho brát celý cyklus?

horvathova3
5. bře 2018

Ahoj, koupila jsem si drmek forte s vitamínem E na podporu ovulace. Dávkování 1 tableta ráno. Nikde jsem se ale nedocetla, jestli ho mám brát celý cyklus a nebo jen do ovulace. Od doktora mam napsaný Duphaston (vysoká sliznice) ale chci to zkusit ještě naposledy bez hormonů. Děkuju

cinam
5. bře 2018

Celý cyklus. Jinak běžela teď zpráva, že se nedoporučuje brát zároveň s hormony (může způsobovat potraty). Já tomu zas tak nevěřím, protože mi přijde že to nejde nijak prokázat. Ale raději to píšu i tak.

horvathova3
autor
5. bře 2018

@cinam ja právě ty hormony (duphaston) nechávám v šuplíku až jako poslední řešení. A začala jsem ten drmek brát 1dc jenom s listovkou, abych to nekombinovala s ničím jiným. Ale děkuju, to jsem potřebovala vědět 🙂

mirii30
7. bře 2018

Ahoj, já brala drmek první měsíc asi tři týdny, pak pauza a mesicky už nedorazily. Jinak jsme se snazili 9měsíců

fujarka22
13. kvě 2018

Drmek jsem uzivala mesic a pak uz nemusela 🙂

mumik
13. kvě 2018

Drmek je super !! Já také brala a folikuly rostly hezky a sliznice ukázková, dokonce byla ovulace dřív. A brát do pozitivního testu ;)

horvathova3
autor
13. kvě 2018

@mumik já ho nakonec brala měsíc , pak jsem se na to vykaslala. No a zítra jdu k doktorovi na potvrzení těhotenství 😁

mumik
13. kvě 2018

Tak to je SUPER !!

gracelove
8. dub 2021

Ahoj všem. Sice stará diskuze, ale také beru Drmek. A bohužel mám pocit, že mi jinak probíhající ovulaci asi pokazil, zatím hodnoty BT skáčou a myslím, že ovulace nebyla. Také cítím, že hledn úplně nebyl, jsem tam taková suchá. To se mi ještě nikdy nestalo, vždy ovulace dle testů nebo BT byla, párkrát i na ultrazvuku už jsem byla. Teď teda s drmkem ne. Ale bojím se, že mi to drmek zkazil. Nemělo by se to brát spíš až od ovulace? Aby se prodloužila ta luteální fáze, tu mám totiž myslím kratší...

katka22688
8. dub 2021

@horvathova3 ja užívala tinktúru celý cyklus, pak cyklus pauza.. Ale mě to jen predlzilo cyklus na 46dni...kdyz jsem ho nebrala mala som cyklus 29dnovy...co pomohlo mě po 1,5roku snažení byl Inofolic Premium (vyššia cena no nelituji). Hneď první cyklus a povedlo se...

katka22688
8. dub 2021

Jinak přeji at se co nejdřív povede, jde to na hlavu.. Hodne stesti

katka22688
8. dub 2021

Koukám že jsem napsala už k davnemu príspevku 😀

gracelove
8. dub 2021

@katka22688 nevadí, já vlastně taky psala k staršímu příspěvku 🙂 Já inofolic brala, různé značky i tu nejvyšší dávku, peněz padlo už mnoho. K otěhotnění to nepomohlo...

katka22688
9. dub 2021

@gracelove skúšala si sa na to i vyprdnut? Psychika robí veľa... Pripadne zvoliť s MUDr liečbu... Já jsem byla na tom už tak, že bych šla i na umelé... Ale najprv som to vypustila ze kašlú na to, začala som riešiť nástup do práce... Pak nejaký dabel v hlave mě nahlodal stým Inofolic ze to predsa skúsim.... At si pak ne vyčítam ze jsem neskusila všetko... Jinak verdikt od moje MUDr byl, ze mi neprobiha ovulácia... Tak nevím... Jinak ja jsem obezna I to mi to všetko mohlo spusobit... Držím ti palce, tak rada by som pomohla no samy sme sa stým placali... No za mě ten Inofolic proste top produkt.

horvathova3
autor
11. dub 2021

@katka22688 Vůbec nevadí 🙂 syn oslaví v červnu 2 roky. Stačil nakonec jeden měsíc užívání drmku. Nevím čím to bylo, ale nakonec jsem se na všechno vykašlala a věděla jsem, že to nějak dopadne 🙂

gracelove
13. dub 2021

@katka22688 Zkoušela, několik měsíců jsem to neřešila, kolik už proběhlo dovolených nebo i změna práce, rekonstrukce...kdepak, nic nepomohlo. Pokud je někde problém, který nejde zatím odhalit, nepomůže asi moc nemyslet na to, ale samozřejmě je to lepší, člověk se tím pak tak netrápí. Ale teď teda je o tolik víc nových těhotenství a dětí kolem, že mě to opravdu trápí, že my pořád nic, a není to s prvním partnerem.
No drmek teda zatím nic moc, ale doufala jsem hodně. Inofolic mi nezabral vůbec, brala jsem ho několik cyklů předtím, takže bohužel :/ Ale děkuji

gracelove
13. dub 2021

@horvathova3 to je parádní, to moc gratuluju, musí to být obrovské štěstí, když člověk po tolika letech nezdaru vidí najednou svůj pozitivní těhotenský test 🙂

junykessy
31. srp 2021

@horvathova3 ahojky, ptam se na staré tema. Jsem 7tyden po revizi, potrat v 17tt.. Brala jsem gynex a nic, piju 14dni kontryhelovy caj protoze jsem jeste nedostala menstruaci. V pondeli jdu k doktorovi, tak prinejhorsim si necham píchnout vyvolavacku. Ale chci se zeptat na drmek forte. Jak ho mam prosim brat? Mam nepravidelnou menstruaci a timpadem skoro nepoznam ovulku. Tehotenstvi se podarilo, aniz bych neco hlidala nebo vedela, ze jsme se trefili do ovulky. Dekuji za odpoved

andelka
31. srp 2021

@junykessy já jsem ho brala vždycky od začátku cyklu do potvrzené ovulace,tj do asi půlky druhé fáze. Pomohl mi právě na nepravidelné cykly. Měřila jsem bt, doporučuji.

junykessy
31. srp 2021

@andelka dobre, takze mam cekat na menstruaci a nebo ho muzu nasadit treba teď 1.9

andelka
31. srp 2021

@junykessy já bych to asi zkusila hned.

junykessy
31. srp 2021

@andelka dobre, dekuji zitra ho koupím a hned nasadim