Druhá vlna naděje. Ještě nejsme maminky, ale budeme

consti
14. črc 2009

Moje milé snažilky.
Těch pár z nás, co ještě nejsou maminkami, ale určitě brzy budou, rychle sem 😵 ! Ať je tato diskuze naplněná nadějí a hlavně // 😉 😵 .

slunickoseznam.cz
30. črc 2009

Ahoj vidíš murynko a mně ty ovu testy fungují už tři měsíce bez potíží a mám to potvrzené i od dokktora podle uzv asi záleží jaké ovu testy sis koupila ja jsem měla taky minule špatné ovu testy a ovu mi vůbec nevyznačili já jim věříma na druhou stranu jsi oba krát otěhotněla skoro hned tak se ti to asi dobře mluví ale pro nás které se snažíme už víc jak rok je to aspoň nějaká možnost tak se nezlob za můj názor ale tak to cítím já

slunickoseznam.cz
30. črc 2009

Ahoj holky tak ja se pro dnešek loučím jdeme na to naše snažilkování dnes a zítra tak mi držte palečky a já držím palečky na zítra Allynce ať to vyjde a pak nás od soboty čekají přízraky začínám si být ale docela nejistá že ovu zítra nebude...
Tak hezký večer 🙂

ally57
30. črc 2009

Murynko - děkujeme za podporu 😵 a pohlaď za mně Sofinku v bříšku 🙂 😵

Aranelko - dvojčátka, pravíš??? 😲 no když jinak nedáš, tak beru i dvojčátka - i když to by byl asi teda fakt záhul... 😝 😀 jenže v naší situaci už si člověk nemůže moc vybírat - takže beru do bříška miminka v jakémkoli počtu 😉 😵
Na ovutestík kašlu, mám teď večer trochu píchání dole, tak už to možná začíná, nevím... i kdyby ano, tak je to v pohodě, vajdo 24 hodin čeká 😉 pojišťovat to budeme až potom, včera to nemělo smysl a dneska nechci manžu "vyčerpat" 😅 ať má na zítra ráno pořádnou dávku 😉

Sluni - hezky se snažilkujte, ovu bude!!! 😎 a příznaky taky budou 😀 budem v tom spolu, neboj 😉

aranel6
31. črc 2009

Dobré ránko holčinky,

tak koukám, že jsem první při pátečku. 🙂

aranel6
31. črc 2009

A protože jsem první tak dnes udělám denní zpravodajské shrnutí. 😀

Consti: 2DC
Cabal: 3DC
Micha: 9DC
Ally 12DC (♀+♂=♥) 🙂
Sluníčko: 14DC (♀+♂=♥) 🙂
Nikare: 22DC
Aranel: 23DC

aranel6
31. črc 2009

Takže nás čeká velmi plodný den, tak Ally a Sluni-držím pěsti co to jde,ať se dnes zadaří. 🙂 😵

nikare
31. črc 2009

Ahojky, zdravím před víkendem !!!! už aby byl...........nějak nevím, kam dřív !! 😉 Včera to v bazénu bylo fajn. Jen jsem byla fakt vyčerpaná. Děti chtěly abych je pořád vysazovala na takovýho delfína, kterýho jsem jim koupila...........tak to bylo furt "me up....me up" jsem se ani pořádně nesmočila 😀 😀 a ještě mě vyděsila neteř (je jí 6 a už má bohužel od narození cukrovku po tátovi), a zrovna měla hodnotu asi 18,6, tak jsem se fakt lekla, ale bylo jí dobře. No a Honzův taťka jí má taky, tak jsem se ptala, po čem to může mít, když nic sladkého neměla, tak jsme došli k závěru, že předtím měla k obědu dvě celozrné housky a ta mouka to dělá, ale pak asi za dvě hoďky měla už jenom 8, tak to bylo dobrý !!! Já se vždycky tak vyděsím !!!
No jinak je tu dneska zase zasévací den, co???? 😀 😀 ally to má pod dohledem (držím palce) a sluníčko bez dohledu (tak koukejte makat) 😀 😀 😀
Já už mám nahlášenou na 14 dní dovču (na konec srpna začátek září) tak se těším. Pojedem tady někam na hory. Fakt si chci odpočinout po tom martýriu.

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Ahoj taky zdravím při pátku včera jsme poctivě snažilkovali i s polštářem pod zadkem a dneska doufám taky testík není ještě 100% ale může to být i tím že jsem ho dělala brzo ráno a celou noc jsme nebyla na wc tak skusím ještě odpoledne jestli to bude lepší a když tak to pojistíme ještě zítra ráno než pojedu domů chudám manža vycucám ho asi do poslední spermiee. 😀 😀
Já už mám dovču napsanou od 14.8-24.8 a jedeme na pár dnů pryč ať si odpočineme od práce a od stavby atd... 🙂

aranel6
31. črc 2009

Ahojky Nikare a Sluni,

Nikare, takže dvě anglická slova už budeš říkat i ze spaní,co? 😀
Panejo, to je teda opravdu mega-hodnota-a to jenom z pečiva-a jak to neřinka zvládá?

A co příznaky Nikare?Nemáš nějaký nový?😅

Sluni, tak to je super-máte to pěkně rozjeté a manžíllek jistě vydá i poslední spermijku,když je to na tak nádherný účel. 😵
Testík určo bude odpoledne krásně vyčárkovaný.

Dovolenky teda závidím-hned bych jela zase,ale já už bohužel nic-maximálně 1-2 dny k víkendu. 😒

nikare
31. črc 2009

ahojky aranel, no Anežka to zvládá v pohodě. Je na to prostě zvyklá od malička, že je "special girl" Takže ty testy na glukometru si dělá v pohodě sama. jen inzulín jí píchají ještě do zadečku, tak to dělají zatím rodiče !!!
JInak příznaky pořád stejný...........jenom to bříško !!! Pořád cítím takový divno napravo. jinak nic !! 😒 Kamarádka už mi poslala fotky jejího bříška z 20 týden, tak jsem si tiše zasteskla a poblahopřála.
Je to prostě takový složitý. Člověk má myslet pozitivně, jako že se těšit, že se to povedlo, ale na druhou stranu zase neee zas tak moc, aby to pak neobulel, tak já nevím !!! 🙂 No každopádně teď s dětma není ani čas na něco myslet, protože si furt hrajeme nebo koupeme. Za měsíc se sestřence narodí druhá holčička a já bych si tak přála oznámit, že budeme mít taky takovýho tvorečka !!!! 😅

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Tak je všechno v hajzlu teď mi psal maža že mu z pokoje udělali skladiště takže nemáme kde spát tak tam ani nejedu takže je další měsic v hajzlu proč je život tak nezpravedlivý ☹ mně už to nebavi jsem na dně

nikare
31. črc 2009

Sluni nesmutni a jeď.................tak si uděláte vzůšo přeci někde jinde, to nejde??? A kde bude spát manža????

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Já nevím kde bude spát tak jsem mu psala a nakonec jsme se pohádali on vůbec nerozumí tomu jaké naděje jsem do toho vkládala a teď takové klamání bečim jak želva.Mají tam asi úplně plno nebo já nevim,on občas když tam ma plno tak spi třeba v kuchyni na zemi

nikare
31. črc 2009

Sluni tak to je mi vážně líto !!! Máte to holt na tohle takový nešťastný. A ještě se pohádat !!! Takže asi příští měsíc, viď??? A máte to daleko??? Nemohl by třeba manža přijet domů a ráno zase odjet???

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Já jsem mu psala ať přijede večer ale nevim jestli ho bude mít kdo odvézt momentálně semnou nemluví ☹

nikare
31. črc 2009

sluni a pohádali jste se moc??? A jiný spoj, než aby ho někdo vezl, nemá??? To je fakt na prdlačku viď??? Koukejte se smířit.........přeci musí pochopit, že to je prostě šance !!!!

aranel6
31. črc 2009

Sluni, to mě mrzí, že se to zase takhle po....
Ale snad se manža uklidní a začne s tebou mluvit a večer přijede domů k tobě a dobře to dopadne-držím pěsti.

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Já už nedoufám a nevěřím ničemu hlavně držím pěsti ally ať dopadne líp než jáá

consti
autor
31. črc 2009

Ahoj holky, taky zdravím při pátku. Hurááá, už bude víkend!! Super, se nemůžu dočkat. Bude tu ta kamarádka, co čeká mimčo. Musím končit, jdu na obídek.pa 😉

aranel6
31. črc 2009

Sluni, nevzdávej to tak snadno a nějaký pokojíček jinde na jednu by jste si pronajmout nemohli? Vždyť všude píšou jak hory nejsou obsazené,že je méně turistů.

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Jenže on je v práci na horách psala jsem mu jestli nechce přijet psal mi že ne že ho přešla chuť že nečekal že mu to tak vyčtu tkže nakonec jsem dopadla tak že misto snažení teď budeme mít tichou domácnost protože smenou nemluví

aranel6
31. črc 2009

Sluni, tak s ním zkus ještě promluvit-přece i on musí pochopit,že když čekáš celý měsíc,takže ti prostě ujely nervy.

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Ja jsme mu psala a omlouvala jsem se mu že mi prostě ujely nervy že je toho na mně v posledni době moc píchá mně docela v podbřišku tak je možná ovulka tady a mně nezbývá než doufat že ty spermijky ze včerejšího večera vydrží nevytekla ani kapka dneska z toho nic nebude je mi jasné že mnža ma zkaženou naladu a psala jsem mu že prostě až bude chtít mimi on a bude ochotny proto udělat cokoliv budu ho chtit i ja takze to prestavam lamat pres koleno a nechavam to na prirode bez testu

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Udělala jsem poslední ovu testík protože mně docela dost bolí bříško a jsou tam // krásné a sexík jsme měli včera ve 22 hodin tak by to snad mohlo vyjít i tak

aranel6
31. črc 2009

Sluni,to si myslím je úplně ideální doba, jestli je dnes ovulka, tak spermijky počkali určo. Dokonce si myslím,že je to lepší než v den ovu. Já teda tentokrát taky vsadila na tuto variantu-sexík byl den před v noci.
Tak hlavně aby jste se usmířili a nebylo zbytečně dusno.

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

JJ není nic důležitějsí než aby byl můj manžel šťastný obětovala bych i stěstí své pro něj, je mi už líp manžu to snad do pondělí přejde omluvila jsem se mu opravdu on za to nemůže a já mu to vyčetla,budu prostě doufat že to vyjde ze včerejšího sexiku po kterem jsem poctivě dělala stojky a davala polštář pod zadek Mar říkala že měli sexik v pondělí a natalku počali ve středu no nic jineho krom doufání mi prostě nezbývá
Zajdu si nakoupit odpoledne koupim si neco sladkeho na nervy a večer si damem s mamčou vino a bude líp

ally57
31. črc 2009

Ahoj holky 🙂

Tak jsme zpátky z Pronatalu a mám v sobě hejno spermijek 😀 měli jsme moc fajn mladýho doktora, pořád vtipkoval 🙂 Kouknul se mi předtím, jestli už proběhla ovu (k mému údivu ještě ne - byly tam pořád oba dva folíky - ale říkal, že do večera prasknou a že to je akorát), pak mě hned nevyhnal, nechal mě tam chvilku ležet a říkal, at se nebojím, že to určitě vyjde... 😅 A dával si záležet, aplikoval mi to tam pomalu a sedl si k tomu (minule ta doktorka to do mě šoupla ve stoje razdva). Akorát jsem měla maličko problém s močákem, protože minule mi řekli, že bych neměla být úplně vyprázdněná, tak jsem se napila a nešla jsem - jenže jsme šli na řadu o 3/4 později, než jsme měli, takže jsem myslela, že mi praskne močáček 😅 ale vydržela jsem to! 😎 Teď ještě pojistíme doma a pak už jen dloooouhé čekání plné "zaručených" příznaků na vytoužené // 😉

Aranelko - to je tak krásný přehled - úplně mě to dojalo, jak jsem to tam viděla, jsi zlatíčko 😵 😵 😵 A co tvoje příznaky??? Trvají?

Nika - tak to si užíváš s dětma, aspoň nemáš čas myslet na přízraky 😉 teda fakt je mi líto Anežky, už od malička takový trápení...

No, holky, už se vám to čekání krátí! 😉 😵

Sluni - být tebou bych tam zarezervovala nějaký penzionek - to stojí pár šupů - a překvapila bych manžu dneska s lahvinkou vínka 😉 Vždyť jsi brala clostil - to by se nemělo jen tak promarnit. Spermijky tam samozřejmě můžou počkat ze včera, ale proč jich tam nedat víc...? 😉

nikare
31. črc 2009

Tak a Alenka už má taky vymalováno !!!! 😀 😀
Alčo to je fajn, že z toho máš takový dobrý pocit...........příjemný doktor.............příjemné jednání.........to je prostě snad 3/4 úspěchu !!! 😉 😉 😉
No já si děti užívám, ale zítra ráno už letěj domů ☹ ☹ a nejspíš příští rok nepřijedou, protože chtějí taky na nějakou svoji dovolenou (zatím to vycházelo tak, že oni vžycky přijeli buď na pohřeb nebo svatbu..........) Tak teď dostala mladší ségra zákaz aspoň 5 let se nevdat 🙂 (tak je jí 20) aby se taky někam podívali 🙂 🙂

NO mě už se pracovní doba krátí a za hodinu pofrčim domů ..........a bude víkend pohodička. v neděli máme rok od svatby, tak se těším na slavnostního bifťoura 😅

slunickoseznam.cz
31. črc 2009

Ally manža je v práci na horách a mají plné všechny tři hotely a v jeho pokoji je skladiště takže tam nemáme kde být a asi na mně ani nemá náladu takže to není na místě prostě mam smůlu no mimi nebude přežiju to asi není ještě ten správný čas jsme mladí asi ještě nejsme připraveni manžel určitě ne ☹

nikare
31. črc 2009

Sluni vždyť to přeci chcete oba, ne??? To je určitě jenom momentální výpadek vás obou. Ty jsi připravená i s podporou pilulek, tak je jasný, že když nastane najednou kolaps, někudy to musí ven a manža je určitě naštvaný z práce...... prostě se to sešlo takhle nešťastně......ale třeba si ty mršky opravdu počkajííí !!!! když říkáš, že nepřišla ani kapička na zmar !!! ještě neházej flintu do žita 😉 😉 hmmm !!!! Udělej si večer ještě stojku aby našly ty potvůrky správnou cestu a uvidíš ..... !!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru