Druhé děťátko v 1roce prvního? rok 2010

smisek21
14. bře 2010

Ahojky najde se tu nějaká maminka která plánuje druhé dětátko? U mě je ještě brzy, ale ráda bych s někým si popovídala o čemkoliv a hlavně o tmto tématu. 🙂

rubika
6. srp 2010

@smisek21 Nevím kdy u tebe došlo k ovu ale u mě už před třemi týdny, Vzhledem k tomu, že hladina hcg se každý den zdvojnásobí čekala jsem výrazně pozitivní test. U malého jsem měla 10DPO pozitivní test a během týdne čárka zesílila na maximum.
Naštěstí mě to mé skoro osmiměsíční mimi nenechá smutnit. Ale kdyby jsme se snažili o první asi bych to nesla hodně těžce.

rubika
6. srp 2010

Jak se znám, kdybych byla těhu, tak místo psaní diplomky tady kecám s váma o těhotenských záležitostech... Ať vám to holky všem vyjde a mimča v bříškách rostou jako z vody 😉 .
A kdyby se vám někomu stalo to co mě, tak nesmutněte, moje bývalá gyndařka říkala, že tělo vyloučí jen špatný zárodek. To že se vůbec podaří vajíčko oplodnit je výborná známka toho, že partneři jsou zdraví a schopní mít spolu dítě...

smisek21
autor
6. srp 2010

@rubika to já nevím BT ale byla od 26tého pořád nad 37. Ovu testy jsem nedělala, ale bolelo mě v podbřišku od 13-16tého a od 26té.
Uvidím co já, také si nedělám naději
Mám doma klučíka a jsem za něj moc a moc ráda

rubika
6. srp 2010

@smisek21 teď jsem se koukla na gafBT a od dvacátého mám teplotu nahoře 37, dokonce i ten pokles kdy se vajíčko zahnízní tam mám 7den od oplodnění a pak zas 37.
Ale tobě stoupla teplota skoro o týden později tak to ještě vypadá nadějně....
Držím pěsti 😉

zdeniii
6. srp 2010

Ahojky holky, kdy jste se začali snažit o druhé mimi? Ještě jste kojily? Čekaly jste až přijdou měsíčky? Já pořád zvažuju jestli už začít a mít broučky brzy po sobě a pak třebas ještě jedno na "stáří" 🙂)) Pořád plně kojím a doufám že ještě dlouho budu a měsíčky taky nemám ale vím, že je spousta holčin co i tak otěhotněly..

janulienka89
6. srp 2010

@zdeniii my sme sa zacali snazit ked mal maly 3 mesiace a otehotnelo som az ked mal 5 mesiacov ale neskoncilo to dobre mala som zamlknuty potrat a teraz sa snazime znovu.
ie.

smisek21
autor
7. srp 2010

Dobré ráno u nás je pořád vydatně prší, tak snad opět u nás nebude nic vytopeno, už druhý den leje v kuse a malej začíná být protivný, bylůy jsem zvyklý chodit vždy na procházku.

zdeniii
7. srp 2010

@janulienka89 to mne mrzí... a kojila jsi ještě, měla měsíčky už?

aktekram
9. srp 2010

@zdeniii já kojila od. 4. do 10 měsíce malé, MS jsme nedostala až po píchnutí vyvolávačky skoro po 19 měsících od posledních MS, teď čekám na druhé tak uvidíme zda dorazí nebo taky ne 😀 😀 😀

janulienka89
10. srp 2010

@zdeniii no ja som uz nekojila po 2 mesiacoch som stratila mliecko, a mesiaciky som mala

ingulik
16. srp 2010

ahojte...
....tak MS dorazila, taka divna po tom kyrete, slaba a dlha....ale ked skonci a po kontrole u dr. sa zacneme opat snazit a uvidime....necham tomu cas tak ako ked sme sa snazili o Nikcu....
@rubika to ma mrzi, ale neva....nic sa nekoci ideme dalej 🙂

ingulik
16. srp 2010

a inak ja kojim este stale, mala je zavislak 🙂

smisek21
autor
17. srp 2010

Ahoj holky, nejprve se chci omluvit, že jsem se tu dříve neukázala. Malej měl od čtvtka teploty, takže jsem musla toho dr. odříct a jdu tam až tento pátek odpoledne. mám z toho velký strach. Jinak MS se nedostavila. Testík jsem si celý týden nedělala, až před chvílí jen z hecu, zbyl mi poslední a stejně jsem myslela že tam nebude nic a dich zmizí.................a výsledek? viz fotoalbum

adellaide03
18. srp 2010

@smisek21 No vidíš tééééda tak potichounku gratulace

smisek21
autor
19. srp 2010

ahojky tak čárka sílí, ale nemám z toho vůbec radost, ráno byl poplach, začala jsem trošičku špinit, mám ted intimku a je tam tam 2cm flíček hnědé barvy tak cca 8hod. mám z toho strach, spíš si myslíš že mimísek nebude☹
Na kontrolu jdu zítra a mám z tho depku už ted☹

capricorn
19. srp 2010

Ahoj, my máme 2.měsíční miminko a chtěli bychom se taky začít snažit o další!!!
Chtěla bych co nejdřív otěhotnět, aby měli mezi sebou tak cca rok 😉
Myslím, že to je pro děti (sourozence) lepší, víc si rozumí, což vím z vlastní zkušenosti.
Tak se začínáme snažit 😀 Držím palečky i Vám, ať se to podaři co nejdřív!! 😵
Už je tu někdo, komu se to podařilo??? 😕

zdeniii
19. srp 2010

@capricorn ahojky, teda to je fofr, a normálně kojíš? protože to zafunguje taky dost jako antikoncepce i když ne samozřejmě na 100 pro 😉

smisek21
autor
20. srp 2010

Ahoj tak jsem byla na kontrole a byla ve mě malá dušička:
takže dle výsledků cituji: jednořetná i.u. gravidita, děloha AVF, mohutnější, měkká, okolí volné nebolestivé.
UZ: děloha AVF, vo fundu gest. váček, CRL 3mm odp. 5+6, dle PM dbes 7+3, AS zatím 0, ovaria norm. struktury.
kontrola za týden 27,7

dotaz: 3mm je normální není to malé? a kdy u vás bylo vidět srdíčko?

jiank mám žádanku do cyto poradny tam se dohodne co dál

aktekram
21. srp 2010

@smisek21 Gratulujeme, takže se zadařilo 😀, tak teď ať pěkně roste a oba jste v pořádku.
Já měla první měření v 8+4tt a mělo 20.0mm. Určitě vyroste, ještě je brzy 😉 srdíčko jsem měla potvrzené až v tom 8tt.

@capricorn taky jsem chtěla děti mít hned po sobě, ale nakonec díky akutnímu císaři je vše odloženo. Začali jsme se snažit teď v létě (po 10 měsících od porodu a vyvolávané MS, při kojení nechodila)

Já jsem 30 den po MS, zatím ani náznak, test jsem si ještě nedělala, počkám do konce měsíce. Tak držte palečky 😉

capricorn
21. srp 2010

@smisek21 Gratuluji! 😉 😉 moooc! 😉

@aktekram já rodila normálně, takže by žádný problém nebyl... ale to kojení, nechci malého ošidit 😵 tak 100% budu kojit dokud to půjde. Ale taky chci to mimííí 😖

@zdeniii já taky plně kojím a MS nikde. No asi to nepůjde tak jak jsem si to představovala, kojit určitě nepřestanu, takže snad mimí přijde, byla by potřeba dávka štěstí! 🙂

Znáte někoho kdo plně kojil a otěhotněl????

zdeniii
21. srp 2010

@smisek21 gratulujuu k malé dušičce! určitě brzy ta bleška povyroste neboj!!! já měla srdí taky nějak v tom 8tt myslím

@aktekram budem držet palečky at MS nepřijde a nosíš v bříšku pokládek!

@capricorn jjo já taky plně kojím a MS zatím nikde, ale vím že jsou případy kdy otěhotní i tak, ale moc tomu nevěřím a ani nikoho osobně neznám... takže to taky necháváme náhodě... ale myslím si že dřív jak po zavedení příkrmů není šance 😉 talže nejdřív tak v půl roce malé, uvidíme 😉

aktekram
23. srp 2010

tak u mě stále nic, budu se muset projít k lékárně 😀

janulienka89
23. srp 2010

@smisek21 gratulujem, urcite to dopadne dobre hlavne sa nestresuj 😉

ingulik
24. srp 2010

@capricorn ahoj...no moja svagrina otehu ked plne kojila....kojenie nevylucuje ovulku, takze aj ked nemas MS tak mozes otehotniet....drzim palce a vela stastia...

aktekram
24. srp 2010

Mám test doma, zatím je v krabičce, dnes je to 33 den (holky co znamená zkratka v albech snažilek u těhu testů - DC, 29DC)

janulienka89
24. srp 2010

@aktekram ahoj, 29DC- znamena to ze ma 29 dni od zaciatku menstruacie, ty mas teraz 33DC 😉

aktekram
24. srp 2010

@janulienka89 děkuji za vysvětlení, prý je to zkratka Den cyklu, já nad tím přemýšlela celý dopoledne 😀 😀 😀

aktekram
26. srp 2010

tak asi to vyšlo, test //, k doktorovi jdu až příští čtvrtek 😀 😀 😀

janulienka89
26. srp 2010

@aktekram to je super gratulujem 🙂

aktekram
26. srp 2010

@janulienka89 děkuju, snad potvrdí že je vše tak jak má 🙂