Druhé děťátko v 1roce prvního? rok 2010

smisek21
14. bře 2010

Ahojky najde se tu nějaká maminka která plánuje druhé dětátko? U mě je ještě brzy, ale ráda bych s někým si popovídala o čemkoliv a hlavně o tmto tématu. 🙂

adellaide03
26. bře 2010

Inquli no jo bylo to hrozné, ale nakonec co mi jiného zbývalo. Nakonec mi museli udělat císaře i když to ani kvůli té noze nebylo, ale protože balý nesestupoval a měla jsem vyšší tlak. Doktor na sále se divil, že mě nechali rodit normálně když jsem ani pořádně nezohla tu nohu. Do dnes si nedovedu představit jak bych rodila, kdybych rodila přirozeně. Ale doufám, že příští mimi bude přirozeně.

maianprafa
28. bře 2010

Zdravím, mamky 🙂
Tak jsem byla nasměrována sem k vám, mohu se přidati? 😉
Naše kráska má téměř 11 měsíců a my se od začátku března snažíme počít sourozence 😉
Jinak jsem u vás pod jiným nickem než se běžně přihlašuji, neb mám podezření na rodinného "šmíráka" 😀, tak se vám pak odtajním (případně pisnu do IP, ať víte, s kým máte čest 😉)

adellaide03
28. bře 2010

Main ahoj vítám Tě. A kdy budeš testovat? Když se snažíte od začátku března? 🙂

maianprafa
28. bře 2010

Ahoj, Adel, už jsem se lekla, že tu nikdo není 🙂
No podle grafu, měřím si teplotu, abych věděla, jestli vše funguje jak má 😉 bych měla testovat někdy 6. dubna. No jestli MS nedorazí, testnu asi už příští týden, páč u prvního dítka se mi // objevily přes v den, kdy jsem to měla dostat 😉
Fakt si přijdu jako bychom se snažili o první a né o druhé dítě 😀

adellaide03
29. bře 2010

Mai no jo taky mi to někdy příjde, že jsem tady sama 🙂
Jé tak to jsem zvědavá jak dopadneš. Za jak dlouhou dobu se vám povedla holčička?

maianprafa
29. bře 2010

Ahoj, Adell.
My dnes byly skoro celý den venku a pak jsem měla návštěvu, přítel pracoval, tak až teď 😉
No tak si tu chvíli budem povídat ve dvou, třeba se někdo chytne 😀 No v teoreticky to početí trvalo 8 měsíců, ale prakticky měsíc 😀 Já totiž měla těch 7 měs. po antikoncepci problémy s cyklem, takže jsem brala Proveru... A pak jsem se na chemii vykašlala, jeden měsíc si dávala Femigard a hned ten cyklus byl v pohodě a zadařilo se 😉 Tak jsem sama napjatá, jak to bude tentokrát 😉
A Adell, vy jste v jaké fázi? 😉 Už se pokoušíte, nebo se na to chystáte? 😉

ingulik
30. bře 2010

ahojky...no ja som nasu princeznu rodila tiez cisarskym a druhe urcite bude tiez SC....ja mam nejaku deformitu maternice ci co....a myslim ze normalny porod ani nemoze byt, az tri roky od SC....ale mne je to jedno, hlane ze budeme vsetci zdravi 🙂

maianprafa
30. bře 2010

Dobré odpoledne, holky 😉
Tak já uložila tu naši ďáblici do postýlky, vařím a zevlím 😀 No a ráno jsem nevydržela a na nátlak kamarádky jsem testla... A hádejta co?!? 😀 😀 Je to teda jen stít, takže zatím nedělám závěry, ale přiznám, že jsem lehce zpanikařila 😀 Teď uvažuju, jestli se nic nezmění, na kdy se objednat k dr. Rozhodně nechci pospíchat 😉

ingulik
30. bře 2010

jeee maian...tak drzim palce aby tam bola coskoro dialnica a nie len tieniky....testni este o taky den dva a potom sa objednaj k dr. .... super.... 🙂

sophie1981
30. bře 2010

ahoj baby...drzim vam prsty, nech sa zadari coskoro..aj my sme chceli do roka,ale nevyslo nam to..snazime sa uz od sept/okt a stale sa nic nenalepilo..... 😒 ....ale verim ze to pride.... 🙂...a ze u vas to nebude tak dlho trvat.... 😉

adellaide03
30. bře 2010

Mai tak zatím potichounku gratuluju. my se ještě nesnažíme. Měla jsem císaře takže si budu muset do října počkat, až bude mít malý rok, ale to uteče jako voda.
Inq mě říkala moje mudra že nemůžu otěhotnět rok takže jí věřím.
Sophie neboj určitě to příjde.

ingulik
31. bře 2010

adel...mne tiez dr. povedala ze o rok mozem otehu, ale rodit len CS budem moct...takze od juna/jula sa zacneme snazit...dovtedy musim pockat, nebudem riskovat
sophie...drzim palce, neboj sa to podari urcite
...holky neviete ako je to s kojenim a tehotenstvom? kedy treba prestat kojit?...lebo niekde som pocula ze do 6-8.tt a niekde ze kludne do 6. mesiaca sa moze....tak neviem teraz.... 😕

adellaide03
31. bře 2010

Inq to tedda nevím do kdy se může kojit. Ovšem když kojíš tak se trochu hůř otěhotní i když to samozřejmě jde to je jasné 🙂

elian
31. bře 2010

Ahojte kočky 🙂 .......tak aj my premýšlame s manželom o druhom bábätku, ale zatiaľ stál e nemám menštruáciu ??? a to už cez dva mesiace nekojim....nemáte tu niektorá podobný problém?
ingulik kojiť môžeš aj v tehu do konca 6 mesiaca, ale musiš papať samé zdravé veci, aby telo zvládlo zvýšené nároky 🙂 ...v poslednom trimestri sa už kojenie nedoporučuje

adellaide03
31. bře 2010

Eli tak to nevím. Já mám jiný problém. Stále ještě kojím a MS mám teď potřetí i když ty předchozí byly takové slabounké. Tentokrát je to už normální MS, takže v tomhle neporadím. Snad jedině se poradit s doktorem.

elian
31. bře 2010

adellaide 🙂 ...nikdy by som neverila, že to poviem, ale normálne závidím ......u dokiho som bola pred mesiacom a povedal, že zatiaľ treba len čakať 😒

ingulik
31. bře 2010

eli....ja som tiez uz dvakrat mala MS a kojim stale dost casto....prva bola na umretie, bolo mi zle ako nikdy a druha uz lepsie, hoci s odstupom dvoch mesiacov....ale silnejsie ako pred tehu, tak neviem....no ked ti dr. povedal cakat, tak asi ine neostava...drzim palce

elian
31. bře 2010

☹ normálne som z toho nervózna .....dúfam, že nebudem mať dáke problémy, lebo jedno bábo chcem ešte určite, Ninka sa nám podarila na prvý šup 😉 ...hádam to teraz nebude trvať roky, to by ma veru nepotešilo 😖

adellaide03
1. dub 2010

En já teď taky měla druhou až po dvou měsících
Eli proč myslíš, že by to mělo trvat roky? To, že ještě nedorazila MS není takové drama.Malá je přece ještě docela malička ne? Neboj to přijde uvidíš.

elian
2. dub 2010

ok asi predčasne stresujem 🙂 ....ale už by mohla doraziť 😉

dicinka1
2. dub 2010

ahojte baby,meškajú mi krámy..ale tehulka nie som,robila som si už 3 testy..asi mi blbne cyklus..po porode mi prišli normalne kramy až v novemrbi,alebo decembri..a odvtedy mi prišli stale na 30 den..predtym som stale mala kramy na 35 den,alebo do 35 dna..stale..tak neviem..či počkat,alebo ist na vyvolavačku...popradte mi..

elian
2. dub 2010

dicinka ...ja by som určite ešte počkala...možno si tehotná, len test to ešte neukazuje 😉 ...takéto niečo sa mi stalo presne pri mojej Ninke, doki mi to vtedy vysvetľoval, že nie vždy je ovulka v strede cyklu...sú aj takéto anomálie 🙂 ........ja som otehotnela len pár dní pred očakávanou MS ......tak držim palce 🙂

dicinka1
2. dub 2010

elian,tak to by som sa asi od štastia zblaznila..o tom pochybujem,žeby sa to stalo..kedže 1 babo mame cez umele..

robila som si testy s citlivostou 20ml..myslím,že je dost citlivy.. 😒 tak ja neviem..

ingulik
9. dub 2010

hojte babule...nejako to tu flakame....mate sa? my v pohode, len Nike sa nejako nechce papat ine ako mliecko 🙂

elian
9. dub 2010

aj moja mala také obdobie, ale teraz už spapá všetko čo jej dám okrem cvikle 😝 tú nemusí.... a najradšej máme banán 🙂 .

ingulik
10. dub 2010

eli....ale tvoja ma 7,5 mesiacov...nasa uz 10 bude mat....no snad sa to zlepsi.....ostava len skusat a skusat 🙂

elian
13. dub 2010

noooo nejako tu nikto nechodí.........asi sa tu veľmi poctivo pracuje na tých druhorodených bábätkách 🙂

adellaide03
13. dub 2010

No já bych tady chodila, ale jaksi trpět samomluvou mě nebaví.

elian
13. dub 2010

nooo tak u mňa MS stále nechodí a nechodí...asi navštívim dokiho......a vidím to na vyvolávačku......ale najskôr musim nejako zariadiť opatrovanie malej, lebo u nás všetci pracujú (niežeby som sa sťažovala 😉 )

adellaide03
13. dub 2010

El tak zkus toho mudra a uvidíš.