Druhé děťátko v 1roce prvního? rok 2010

smisek21
14. bře 2010

Ahojky najde se tu nějaká maminka která plánuje druhé dětátko? U mě je ještě brzy, ale ráda bych s někým si popovídala o čemkoliv a hlavně o tmto tématu. 🙂

adellaide03
17. črc 2010

@janulienka89 protože nesestupoval, navíc jsem měla vyšší tlak a k tomu všemu zlomenou nohu. Ale nechali mě normálně projít deset hodin kontrakcemi a až pak uznali, že je lepší mi udělat císaře. Všichni na sále co u něj byli se divili, že mi ho nenaplánovali hlavně kvůli té zlomené noze.

kvakulka
17. črc 2010

Nám se narodí mimi rok po prvním 😉 . Vzali jsme to hopem 😅

janulienka89
17. črc 2010

@adellaide03 to vazne a kedy si si zlomila nohu? no neviem si to predstavit ako by si rodila zo zlomenou nohou nechapem preco ti nenaplanovali cisarsky... 😕

janulienka89
17. črc 2010

@kvakulka jee to je pekne aj my sme chceli tak skoro ale nepodarilo sa nam to ☹

janula.k
17. črc 2010

ahojte 😉 aj my by sme chceli druhe babo, ale zial, zistili mi poporodnu hypertyrerozu, tak si to musim dat najskor do poriadku 😔

smisek21
autor
17. črc 2010

@janula.k určitě bude vše v pořádku a budete se moci hned snažit 😎

adellaide03
19. črc 2010

@kvakulka ahoj pamatuju si Tě z listopadovek, kdysi jsem za vámi chodila. Ty si to opravdu vzala rychle. Tak hodně sil s dětičkami.

@janulienka89 zlomila jsem si nohu ve třicátém týdnu. Měla jsem naštěstí jen ortézu, ale i tak jsem na to nemohla až do poloviny října šlapat a když už to trochu šlo tak jsem šla rodit. Absolutně s nerozcvičenou nohou. Taky si nedovedu představit jak bych rodila když musíš nohy úplně pokrčit a já to zvládla jen kousek. No byl to zážitek. A to ke všemu mě vezli od nás z baráku k autu na bobech protože týden před tím u nás byla sněhová kalamita, takže porod opravdu zážitek.

aktekram
20. črc 2010

Ahojky,
tak u nás MS stále nic, těhu test negativní, asi si budu muset vyvolávačku zopakovat.

adellaide03
20. črc 2010

@aktekram To je teda o nervy co? Tak ještě chvíli vydrž a pak se běž poradit s mudrem.

smisek21
autor
20. črc 2010

@aktekram a kdy ti dělal mudr vyvolávačku?

janulienka89
21. črc 2010

@adellaide03 tak to si mala teda zazitok 🙂

adellaide03
21. črc 2010

@janulienka89 Jo to jsem opravdu měal 🙂

maxi.smile
22. črc 2010

@kvakulka wow!!!!Tak to je super!!!Gratulace!!!! 😀

aktekram
24. črc 2010

Vyvolávačku jsem dostala 8.7. a MS už přišla předevčírem 22.7., ale dnes po dvou dnech už po ní není ani památka. Tak uvidím jak naběhne další cyklus

smisek21
autor
29. črc 2010

Ahoj holky, po dlouhém čase se ozývám trávíme dovolenou na chalupě, takže na net není bohužel časek. No MS se neukázala test zatím raději nezkouším protože nechci být opět zklamaná. Jinak BT už 15 dní je 36,9.
Uvidím zkusím počkat do pondělí na MS a pak zkusím testík, nevím zd by to mělo dříve stejně smysl.
Přeju hezký den.
Pa

adellaide03
2. srp 2010

snisku tak co zkoušela si testík?

smisek21
autor
2. srp 2010

no zkoušela a nevydržela jse to a toho 29.7. jak jsem sem psala jsem to zkusila, ale testík byl negativní (ikdyž to nebylo z ranní moče ale až odpoledne).
jinak mám stále pocit na vzracení, a bolé mě bříško jak když to mám dostat tak nevím

zatím jsem další testík nezkoušela

ingulik
5. srp 2010

ahojte...tak sa hlasim po dlhsej dobe....nepamatam ci som sem pisala, ale v skratke...posleda MS 27.5. potom tri pozitivne tehu testy a nakoniec krvacanie a kyret v nemocke, vysledok histologie - nebol to potrat len porucha v cykle podla mojej dr., najblizsia kontrola o 6 tyzdnov....takze sa opat radim medzi snazilky 🙂

adellaide03
5. srp 2010

@smisek21 tak jak?

@ingulik vítej zpátky mezi snažilky 🙂

rubika
5. srp 2010

Tak se přidávám my budeme (asi) mít mimi od sebe rok a čtyři mesíce. Ještě to teda nemám od Dr. černé na bílém, ale testík je pozitivní 😉

smisek21
autor
5. srp 2010

@adellaide03 tak nic test negativ, těhu příznaky, 38DC a MS nikde☹

adellaide03
5. srp 2010

@smisek21 Hm to jsou teda věci. A co mudr nechceš zajít?

@rubika gratuluju ke //.

smisek21
autor
6. srp 2010

@adellaide03 ona má dvoču do dneška

smisek21
autor
6. srp 2010

ahoj nechci si dělat zbytečné naděje, ale dneska jsem zkusila ještě jednou test, nevěnovala jsem mu vůbec pozornost. nechala jsem ho ležet v koupelně a šla před chvílí přebalovat malého. Nedalo mě to a šla jsem se tam v limito kouknout a co nevidím, vedle té čárky která se tam vždy objeví je "duch" té druhé nedělám si naděje, protože vím že to může být i falešná pozitivita. Kdy bych si holky měla udělat další test? Kdy myslíte že by tam bud byly obě silné či nic? Děkuji

rubika
6. srp 2010

@smisek21 Jsem na tom stejně. 39DC test v limitu duch, po půl hodince světlá druhá čárka. Jenže dneska jsem testovala znovu a nijak nezesílila, BT jsem dnes neměřila a čípek změkl a zkrátil se tak myslím, že mimi se neujalo dojde MS...
Chtěli jsme s manželem začít pracovat na druhém až se přestěhujem do svého a já odstátnicuju, takže na jaře příští rok... Možná to tak nakonec bude, asi by se nám oběma ulevilo... Budem si muset dávat větší pozor pro příště.

adellaide03
6. srp 2010

Já bych holky počkala do pondělka a pak udělala další test. To si myslím, že už by mělo být zřetelnější. Tak držím pěsti ať tomu tak je.

smisek21
autor
6. srp 2010

@rubika víš podle mě ze dne na den nezesílí kamarádce zasílila pořádně až 14 dní na to uvidíš j se nechám také překvapit

janulienka89
6. srp 2010

smisek21, rubika - podla mna by ste mali pockat do nedele alebo pondelka a hned spravit test verim ze tam budu krasne kolajnice.

rubika
6. srp 2010

Tak my mít dubnové miminko určitě nebudem, MS dorazila v neskutečné síle 😝. Ale nakonec jsem ráda, že to bylo takto, nechtěla bych mít zamlklé těhu jít do nemocky na revizi.
Na Vánoce 2011 bychom byli rádi ve čtyřech, tak od zimy tomu necháme volný průběh...

janulienka89
6. srp 2010

@rubika tak to mi je luto ☹ ale nabuduce to uz urcite vyjde 🙂