Druhé děťátko v 1roce prvního? rok 2010

smisek21
14. bře 2010

Ahojky najde se tu nějaká maminka která plánuje druhé dětátko? U mě je ještě brzy, ale ráda bych s někým si popovídala o čemkoliv a hlavně o tmto tématu. 🙂

smisek21
autor
15. bře 2010

jo to je pravda antikoncepce je pěkně drahá, nebo alespon ta moje tak byla. já právě nevím jednu věc. při prvním těhu se mi to nestalo, abych hned otěhotněla, ale ted mám strach, že když na to vlítnemel že hned otěhotním a já bych spíše chtěla až cca když bude malému rok, ted mu bude 7.měsíců.
Kamarádka má 11.měsíč. holčičku a je cca měsíc těhotná.takže asi tak.

adellaide03
15. bře 2010

Smisku tak ještě chvíli počkejte ne?

smisek21
autor
15. bře 2010

jo chvíli počkáme to jo, ale taky to nechci moc zdržovat, už kvůli tomu, že mi mateřská končí příští rok v sprnu. a abych měla nárok na mateřskou stejnou jako nyní měla bych do té doby otěhotnět. víš, ono je těžké říct, kdy to bude mi na první čekali cca skoro rok.

adellaide03
15. bře 2010

smisku jo já to znám taky. Jak už jsem tady psala snažili jsme se devět měsíců a přtel už měl jít na spermio, ale povedlo se, tak nešel. Takže Ti rozumím.

mirip
16. bře 2010

ahojte, kde ste dievčatá? tak ja užmám výsledky z preventívky sú ok už len jedno vyšetrenie zajtra a ak to bude ok tak už nam v snažení nič nebráni....... 😵

smisek21
autor
16. bře 2010

ahojky 🙂

adellaide03
16. bře 2010

Ahoj holky,

nějak to tu zatím vázne, ale snad se to rozjede.

Mirip tak to je skvělá zpráva držím pěstičky 🙂

smisek21
autor
17. bře 2010

to by chtělo aby se to rozjelo tady na diskuzi 😎 😎

ingulik
17. bře 2010

bre ranko...mozem sa tiez pridat?
ja by som tiez chcela deticky po sebe....tak sa zacneme snazit asi v juni-juli...sa uvidi 🙂

jesterka09
17. bře 2010

Ahoj holky, můžu se přidat?? Chtěla bych děti věkově blízko u sebe, ale zatím MS zlobí...

ingulik
17. bře 2010

no ani u mna to nie uplne OK, zatial ale kojim tak ma to netrapi...horsie bude prestat, lebo mala je strasne zavisla na "diide" 🙂

jesterka09
17. bře 2010

Indulik: také kojím, tedy jsem ve fázi odstavování a poslední týden kojím jen ráno.. Doufám, že mi to vše srovná, abychom mohli zapracovat na druhém mimi 🙂

Jak dlouho jste čekali na první mimi než se podařilo?

ingulik
17. bře 2010

no ja som vysadila tabletky vo februari a v oktobri sa zadarilo 🙂
ja kojim este rano, doobeda a druhu veceru ma mala tiez kojenie...ale aj pocas dna casto od smadu pyta...do roka sa mi to snad podari zredukovat

jesterka09
17. bře 2010

Ingulik: to by bylo fajn, kdyby se povedlo tak rychle i u druhého 🙂

mirip
17. bře 2010

jesterka my 3roky a 6mesiacov

jesterka09
17. bře 2010

Mirip: to muselo být náročné.. Tak snad u druhého to bude lepší, když KO dopadla dobře 😉 Budu držet palečky.. Kojíš?

mirip
17. bře 2010

nie nekojím tri mesiace hej ale aj s príkrmami sme velký papakáči 😀

mirip
17. bře 2010

jesterka hej dúfame že to bude čoskoro aby sa problémy nevrátili skor a dúfame že to nebude po tom všetkom čím sme si prešli pri malej.....nerada by som si tú dlhú cestu zopakovala zase

jesterka09
17. bře 2010

Mirip to věřím a neumím si to ani představit ☹ a těhu jsi měla v poho?

mirip
17. bře 2010

teraz druhé už hej..ma dr supol na rizikové hned teda chcel hned od cca 7tt ale ja som chcela do roboty chodiť do konca mesiaca tak som bola doma od cca 9tt

adellaide03
19. bře 2010

AHoj holky vítám nové snažilky v novém 🙂

smisek21
autor
20. bře 2010

ahoj také vítám:_) 🙂

adellaide03
20. bře 2010

AHoj holky

dneska je u nás nádherně. MAlý od dvanácti chrupká venku a my dneska máme oslavu. Slavíme svátek mojeho taťky a taky trochu moje narozeniny, které mám ve čtvrtek.

hehe
20. bře 2010

Ahoj, vítám nově příchozí. 🙂

Adel: gratuluju. Jaká byla oslava? U nás počasí také pěkné, ráno foukal vítr, ale odpoledne jsme si užili venku. Je tu na návštěvě brácha, tak vyrazil s MM na maškarní ples. A já doma hlídám. ☹

adellaide03
21. bře 2010

Hehe oslava se docela vyvedla akorát k tchýni nemám slov, no ale už jsem si trochu zvykla. Co mi taky jiného zbývá.
Dnesk u nás moc hezky není i když dopoledne byl Denisek venku a spal tam dvě a půl hodiny.

smisek21
autor
21. bře 2010

ahoj u nás dnes taky nic moc, dopoledne prospršelo, tak chvilku hezky ale foukal vítr a ted už opět prší☹
jinak jsme s manžou uvažovali že na to "vlítneme cca až malému bude rok" takže v léte:🙂

adellaide03
22. bře 2010

Ahoj holky,

Smisku tak to je bezva, že jste se dohodli. My ještě uvidíme. Nejdřív můžeme až v roce malého.

ingulik
23. bře 2010

ahojky kocendy 🙂
no my sme sa s muzom este nedohodi, ale nejako to vyplyva z nasich rozhovorov, ze v lete ideme tiez na to... 🙂 sa normalne tesim na dalsie tehotenstvo....to prve bolo uplne super, tak snad aj to dalsie bude take...

adellaide03
23. bře 2010

Inqu já se na těhotenství taky těším. To první jsem měla taky skvělé i když jsem si v 30 týdnu zlomila nohu takže to bylo vše trochu komplikované, ale jinak na ty časy s bříškem moc ráda zvpomínám 🙂

ingulik
23. bře 2010

uf zlomena noha...mas moj obdiv ked si to zvladla...