Druhé děťátko v 1roce prvního? rok 2010

smisek21
14. bře 2010

Ahojky najde se tu nějaká maminka která plánuje druhé dětátko? U mě je ještě brzy, ale ráda bych s někým si popovídala o čemkoliv a hlavně o tmto tématu. 🙂

adellaide03
26. srp 2010

@aktekram gratuluju

zdeniii
26. srp 2010

@aktekram držíme palečky ať vše dopadne tak jak má!!!

aktekram
27. srp 2010

Krásné ráno,
děkuju. Doma to zatím ví jen manžel, rodině o povíme až bude vše potvrzené i se srdíčkem.

zuzana_1
30. srp 2010

@smisek21 ahoj..ja som na tom podobne..crl mam 3mm a akcia este nebola vidiet...podla PM by som mala byt v 8.tyzdni, co som evidentne neni...uz si bola na dalsom sone? bolo vidiet srdiecko?

aktekram
2. zář 2010

Tak se u nás zadařilo, dnes jsem byla na kontrole:
Vše je potvrzené podle očekávání, jsem v 6+0tt, byl vidět gestační váček, žloutkový vak (4,0mm), a miminko (4,0mm) se skákající membránou. Takže už bylo (vidět a i bilo) srdíčko. Kontrola za 3 týdny, kde dostanu už průkazku, žádanku na krev a moč, a už teď mám v ruce žádanku na genetiku.
TP dle utz a MS 28.4.2011

adellaide03
2. zář 2010

@aktekram moc gratuluju. Budeš mít dětičky blízko do sebe.

aktekram
3. zář 2010

@adellaide03 děkuju 🙂

smisek21
autor
4. zář 2010

Ahoj holky tak vás pomalu dočítám, včera jsem až brečela jak mě bylo zle. Když odpočívám tak je to v pohodě, ale protože chodím ještě do práce a tam se nezastavím a přijedu domů a starání o malého tak mám žaludek na vodě. No a včera jsem se za sebe už i styděla, protože jsme večer chtěli mít s manžílkem společnou chvilku a nic z toho pořádně nebylo, musela jsem hned na WC😠 Tohle u Matýska jsem vůbec neměla.
Jinak v neděli vyrážíme s malým na akci Pohádkový les🙂 Já se s vámi nyní loučím, jdu dovařovat oběd a udělat něco dobrého sladkého jako zákusek. Přeju vám krásný víkend, dobrou náladičku 🙂
No já na minulé kontrole 27.8. měla dle PM 8+3 ale dle UTZ 6+4, takže nevím jak mám počítat TP jestli dle PM tak to je na 5.4., no a další kontrola 10.9.

adellaide03
4. zář 2010

@smisek21 že by to byla holčička když to máš úplně jinak než u malého? Ty chodíš do práce i když je malý ještě tak malý? No to Tě obdivuju. I když je pravda, že já bych třeba na půl úvazku taky nějakou prácičku brala. No hlavně ať je miminko v pohodě a neboj, ono to přejde uvidíš. 🙂

smisek21
autor
10. zář 2010

takže jsem přišla dnes od doktora, srdíčko bije, podle PM 10+3 podle ULZ 9+3. Vel. mimíska 2 cm. NT OK. Termín porodu 6.4.. další kontrola 24.9. kde mi provedou testy na HIV atd.. a 1.10. kontrola v PCE ohledne cytolky.

jo jinak chodím do práce, manžel má pracovní dlouhodobý úraz, čeká ho i důchod takže proto tak

adellaide03
10. zář 2010

@smisek21 tak to gratuluju 🙂 , aha takže manžel je s malým doma?

smisek21
autor
11. zář 2010

@adellaide03 jo zatím jo no a od ledna se vystřídáme

adellaide03
28. zář 2010

AHojky
tak co nového?

maxi.smile
10. pro 2010

Ahoj holky, tak kde to vázne??? Jak jsem vás tak v letu dočítala..my máme skoro 4 měsíční holčičku a s manželem tomu necháváme volný průběh 🙂 Nemluvíme o tom, že by jsem takhle mohla otěhotnět..prostě to neřešíme..původně jsme chtěli mít rozestup mezi dětma klasicky 3 roky..pak jsem zatoužila mít 2 roky... že si dám rodičák jen na s malou..pak jsme to snížili na rok..pak zase na dva....a prostě to už neřešíme...však příroda si nějak poradí a co se má stát, a kdy se má stát, se stane 🙂 Plně kojím ( i když v noci máme velké časové rozestupy) a MS zatím nikde...tak uvidíme 🙂 No a co vy???

ingulik
19. říj 2011

ahojte...pozeram ze tu uz davno nikto nepisal, ale tiez pozeram ze vacsina uz mame alebo cakame druhe babatko...to som rada za vsetky 🙂