Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
5. led 2010

holky, takze si mam nechat dat epi, jak to ctu? nez ty bolesti snaset?

nefertitka
5. led 2010

no ved aj toho tvrdnutia sabojim...ved ja som kvoli tomuporodila aj o mesiac skor

mili1
5. led 2010

Mab ja by som si dala ,,, ja som bola spokojna.... ale pichnu ti to len ked budes otvorena na 4 prsty a dovtedy znasas bolesti ale kazdy ma iny porod ,, mne na konci velmi pomohla.... 😉

mili1
5. led 2010

Nef a ked nam tvrdlo pri prvom, moze aj pri druhom? alebo ako to je?

mabe
autor
5. led 2010

holky, treba vam nebude tvrdnout. ja zatim dobry, tuk , tuk

mili1
5. led 2010

Mab mne zacalo len v v 29 ttt....
Dobre babulky uz idem maly sa zobudil... pa paaaa

nefertitka
5. led 2010

mabe,daj si ak sa da,ja som mala dlhy porod, 12 hodin som mala tie najhorsie kontrakcie 4minutove,ja som myslela,ze sa asi zabijem,kebyze mam nieco po ruke,ale to bol extrem,ty to urcite budes mat jednoduchsie,neboj...🙂nechcem strasit....

mili,vraj je velka pravdepodobnost,ze pri druhom tehu sa to zopakuje...tak mi vravel lekar

mabe
autor
5. led 2010

ahoj mili 🙂

ja doufam, ze to budu mit co nejmin. ale stejne to neovlivnim.

mabe
autor
5. led 2010

nefi, prave kolem me vsechny kamosky rodi lehce. ja to urcite odskacu. 😝

nefertitka
5. led 2010

inak vacsina bab,co poznam mali porod v pohode a zvladnutelny...tak neboj🙂a mozno ani epi nebudes potrebovat aporodis ani nebudes vediet ako...tak to pojde rychlo 😉

mabe
autor
5. led 2010

nechame se prekvapit 🙂

nefertitka
5. led 2010

ja som rodila este k tomu rano o 7:20,teda vtedy sa uz mala narodila,kontrakcie boli od vecera,o to to bolo tazsie,ze som bola aj strasne unavena a ked mi zahlasili,ze mam tlacit,ja som total nevladala...tak ma museli nastrihnut,cela som sa aj takeste viac dotrhala,a potom sami to skoro 2 mesiace hojilo...preto bez epi uz nikdy..urcite by to s nou bolo jednoduchsie o moc

mabe
autor
5. led 2010

nefi, asi by to bylo jednodussi. a ty jsi to nemohla nebo jste to nestihly?

nefertitka
5. led 2010

nechaj...zvladnes,onedlho uz to bude🙂nedavno si oznamila,zesi tehu a uz ides rodit,ja tomu normalne stale neverim🙂neskutocne rychlomi bezi cas...strasne som na Anicku uz zvedava,dufam,ze hned akobudes moct,tak pridas fotos;)

nefertitka
5. led 2010

ja som rodila o mesiac skor a nikto mieste dovtedy nepovedal,ze to musis mat dopredu dohodnute a podpisane...takze namieste mi ju uz nechceli dat...

mabe
autor
5. led 2010

nefi, jasne, ze pridam fotku. ale ja mam takovej jednodussi mobil, takze tam nemam MMS. 😖 Budete muset vydrzet nez dojdu z porodky. jezis, musim uz chystat ty veci. dneska udelat poradek v tech starych a zitra si musim sepsat, co mam pro anicku.

nefertitka
5. led 2010

ved jasne,ze vydrzim🙂

katka22r
5. led 2010

kocky konecne som doupratovala nasu spalnu,prezliekla som periny tak dlho som uz davno neupratovala a uz fakt mozem ist rodit 😀 idem lahnut som mrtva tak papa zatim

mabe
autor
5. led 2010

kati, ty ses teda sikulka. me uz ted se nechce a to me nic neboli a tak.

nefertitka
5. led 2010

katka este okna chod umyt 😀 a porodis;)

nefertitka
5. led 2010

a brusko mas riadne mabe;)

nefertitka
5. led 2010

idem aj ja uz,uz sami mala budi

mabe
autor
5. led 2010

dneska me pripada, jakobych anicku citila u zeber vpravo. kdyz sedim u PC, tak me tam neco tlaci. Je to mozny?

nefi, myslis, ze uz mam pekne velky? tak uvidime, jestli bude po me 2,80 nebo po tatkovi 3,80kg. 🙂

katka22r
5. led 2010

okna umyva manzel....ale uz ja fakt letim do postielky papa

mabe
autor
5. led 2010

kati, bez 🙂

ellysa
5. led 2010

nef ale myslím, že epi sa nemôže keď sa pichajú injekcie aspoň sa mi zdá že som to čítala, tak ja mám vystarané.

mabe
autor
5. led 2010

elly, takze ja bych mohla 😀

ellysa
5. led 2010

inak mne asi dnes krpo pár krát kopol do vaječníkov, taka tupá bolesť keď som sedela ale len krátko a už sa mi to dnes stalo tri krát, jaj tak dúfam, že je v poriadku, dosť sa bojím na tú kontrolu

ellysa
5. led 2010

mabe mne kamošky hovorili, že oni by už bez epi nešli rodiť a to sú aj také, čo jedno dieťa porodili s a jedno bez, ale mám aj také, čo mali aj normálny pôrod ok

mabe
autor
5. led 2010

elly, urco to byl mimisek. ja su srababa, tak si epi necham dat.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru