Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

bambi7
4. bře 2010

ahoj elly ako?
no je to super ked pridu svokrovci mam ich perfektnch alebo nasi 😉 aj ked len sa poprechadzaju aspon si povysavam 😀 ale poviem ti ze mi je za hodku smutno tak ju zboznujem zlatko moje male ked pride a natahuje tie male rucicky jaj som hotova 😀
no snad este jedno bude 😀 😀 😀

ellysa
4. bře 2010

bam určite bude 🙂
no je to fajn, ja budem mať rodinu od seba 260 km, no ale zasa budem k našim chodievať, tak si hádam aspoň vtedy oddýchnem. Je fajn, že máš takých svokrovcov, ja mám dokonca dvoch, môjho rodičia sú rozvedení, ale ani od jedných nemôžem čakať pomoc 🙄, jedine od svojich rodičov

mabe
autor
4. bře 2010

ahoj holky, chytam tedka nejak nervy z porodu. jak to zvladnu a tak. ach jo 😝

mabe
autor
5. bře 2010

dobre ranko devcata,

tak ja noc v poho. Byla jsem teda 3x na zachode, ale jinak jsem spala. Ten vytok je nejak vic a asji trosicku naruzovelej byl - ze by hlenova zatka? 😕 takze zacinam trosku nervacit, ale co, pokud ma jit ven, tak at jde. stejne me to nemine behem 14 dnu. me vcera tchyne totiz vecer rekla, a az pojedete do porodnice, tak dejte vedet. tak me asi trosku vystrasila. jinak me nic neboli, takze si myslim, ze je to otvirani tech porodnich cest nebo proste jenom tehu vytok. dneska mam v planu - dopo umyt hlavu a kolem 14h jet za mamkou do nemocnice. jedu dneska sama, ale je to dobry, jede me autobus od baraku a je tam za 10minut, tak bych to mohla zvladnout.

ellysa
5. bře 2010

mabuška jasné, že si nervózna, ale určite to zvládneš, najhoršie sú asi tie stresy predtým, keď už budeš v akcii na pôrodnej sále tak nebudeš mať čas nad tým premýšľať. 🙂
mňa dnes zasa napadlo, že čo ak to začne a môj muž bude v aute niekde 150 km odo mňa, on v práci musí aj dosť jazdiť 😕

mabe
autor
5. bře 2010

elly, jasne ze to musim zvladnout. ja mam manzu 10 minut od domu v praci.

sarlotta
5. bře 2010

ahojík holky, já byla dopolko na nákupkách.. úlovky v albíčku🙂)

bambi7
5. bře 2010

cafte babulky

sarlot krasne 🙂 len pekne nakupujte babulky

no elly ja si nemozem stazovat svokrovci su 15 minut od nas 🙂 a aj nasi su super tak ze parada nasi byvaju asi 15-km od nas 🙂 takze mala ma super babkovcov a dedkovcov 😀

no dako vonku fuka no pojdeme poobede trochu von uvidim snad este nezacne prsat 😒

a je zasa vikend co mate na plane?

evitkamalicka
5. bře 2010

ahojky bambi....ako sa mate?

ellysa
5. bře 2010

sarlott krásne 🙂
ja nemám ešte nič s krátkym rukávom, neviem akú veľkosť mám kúpiť, ak sa narodí tak na konci mája, zač. júna myslíte, že 68 bude stačiť?

mabe
autor
5. bře 2010

ahojte holky, tak sem si sla lehnout nez pujdu za mamkou na 14h a postacka po 15 minutach, sakra. tedka uz nepujdu znovu spat. takkze se najim a pak pujdu.

bambi, my s manzou budeme oddychovat, manza rika, mozna posledni tichej vikend. 😀

evitkamalicka
5. bře 2010

ellysa 68 bude urcite stacit

sarlotta
5. bře 2010

elly tak to nekupuj zatím🙂 to je těžké říct🙂)) můžeš mít dítě 3kila nebo i 4kila 😀 😀

bambi7
5. bře 2010

evit ahojky no mame sa superrr a vy ako?

mabus no mozno naozaj a potom budeteeeeeeeee uz anickaaa domkaaaa 😉

mabe
autor
5. bře 2010

bambi, uvidime, co nam reknou v utery na ko.

bambi7
5. bře 2010

my ideme zajtra k nasim musime este dojednat ten krst je u nasich maju rod,dom tak kopu miesta .......

a u svokrovcov sme boli vcera s domi kuki ako sa maju .......
a v nedelu nechodime nikam mame nedelu pre seba m traja 😉

bambi7
5. bře 2010

no mabus uz sa tak tesim na anickuuu jajjj a neboj ked bude na svete prideme ta kuknut ved brno je kusok 😀

mabe
autor
5. bře 2010

bambi, taky se tesim, ale jak uz jsem psala jsem nervozni z toho porodu KP.

evitkamalicka
5. bře 2010

bambi my super, od vcera skusame byt bez plienky

bambi7
5. bře 2010

mabuska to chapem ale verim tomu ze lekari spravia vsetko aby bolo okkk a ja a domi myslime na vas stale tak vsetko musi dopadnut okkk moc drzkame palcekyyyyyy 😉

evit no parada 🙂 a este neviete ci bude dievcatko al.chlapcek a mena ake?pochval sa

evitkamalicka
5. bře 2010

bambi dr. nam povedal uz skor, ze to zatial vyzera na dievcatko, 1. aprila mam velky ultrazvuk tak uvidime ci sa to potvrdi, ak by bolo dievcatko tak Laura ak chlapcek tak este uvidime, mozno Petko

bambi7
5. bře 2010

no superrrr aj ja sa tesim na druhe 😀 ked vidim domi uz ani nie je pravda aka bola malicka 😀

evitkamalicka
5. bře 2010

a kedy chcete druhe?

bambi7
5. bře 2010

no zacneme sa snazit po lete 😉 vzdy som otehotnela na 2X tak uvidime ....snad nebudem musiet zasa lezat ale ak ano dako to zvladneme 😉

evitkamalicka
5. bře 2010

no tak to uz bude za chvilu

sarlotta
5. bře 2010

Mabe to by bylo divné kdybys nebyla nervní🙂)))) neboj... já měla při příjmu tlak 160/100, ale cítila jsem se dobře 😅 😉

bambi7
5. bře 2010

no evit coskoro 😀 ved to tak letiiiiiiiiiiiiiiiii je pondelok hned piatok 😀

mabe
autor
5. bře 2010

holky, zvladneme to. 😉

bambi7
5. bře 2010

mabuska slniecko jasne ze zvladnete ja tomu verimmmmmmmmmmmmmmmm ste sikulky nase

mabe
autor
5. bře 2010

tak tedka me manza psal z prace, ze na neho leze nejaka nemoc. uz nejakej den ho trosku skrabalo v krku a dneska rano zacla rymecka. tak tedka co s nim? musim mu neco naordinovat, snad to tedka nechytnu. ale i s nachlazenim se da rodit, ne?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru