Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
9. kvě 2010

sarlotko, chudak malej. 😒 u nas manza s anickou spi. celej den rvala, jestli to ma jeste ze vcera. 😖 ja cucim na hokej, manza chtel jit jeste k tchyni poprat, ale my uz asi nepujdeme, bude pozde. at si tam jede sam.

sarlotta
9. kvě 2010

No kluci jsou teď ve vaně, uvidíme jaká bude noc 😒 stěžuje si že ho bolí nožky a ručky.. vypadá to na chřipajznu...

mabe
autor
9. kvě 2010

chudak malej. ono tedka neco radi. 😒 tak u nas se porad spi a manza jel sam k tchyni. sice jsme dneska nebyly vubec venku, ale aspon ma tedka anicka klid. vcera to muselo byt narocny a dopo jeste byla taky rozhozena. manza rikal, ze to z toho nebude, ale ja si myslim, ze je to mozny.

sarlotta
9. kvě 2010

Mno tak včíl 38,5.. nacpala sem do něj vývar a paralen dětský a půjde buckat, bolí ho polykání... no paráda... tak to je na 14 dní doma...

mabe
autor
9. kvě 2010

jejda 😒

nefertitka
9. kvě 2010

ahojte....
jaj sarlotta,teraz ste zas vy pre zmenu chorucki? ☹ chuda ....nech sa co najrychlejsie vylieci...
toto je vyhoda u starsich deti ale zase,ze uz vedia povedat,co im je,kde ich boli...u Nikolky mozem este len hadat...
tohto sa aj bojim,ked pojde Nikolka do skolky,ze tam kazdu chvilu moze hocico nachytat...

nefertitka
9. kvě 2010

pekna fotecka mabe 😉

mabe
autor
10. kvě 2010

Dobre ranko devcata, tak noc super. akorat anicka od 5h nemohla spat, mela vekly bolenicko bricha. ach jo, kroutila se, uplne kricela. tak jsem masirovala atd. a nic, nakonec jsem ji dala do zadku teplomer a slo to vsechno pekne ven a hnedka usla v postylce. uz se to nedalo. tedka se zase krouti a krouti. bere kapky a nic. proste to tak asi je.

mabe
autor
10. kvě 2010

mela jsem jit k nasim, ale tatka je nejakej nachlazenej, tak budeme doma. tedka jdu delat mrkev na sladko. a pujdeme se kolem obeda projit u nas.

sarlotta
10. kvě 2010

Dobré ránečko holky.
Tak malý má hnisavou angínu 😒 dostal klacid, chuďátko moje, furt má 38...tak teda leží a skučí 😔

nefertitka
10. kvě 2010

ahojte,mabe neboj,este chvilu a cele bolenie bruska prejde...
my sme zas dnes rano behali po predzahradke,chvilu som sa nepozerala a dieta si papakalo hlinu. dosla ku mne a cela bola hneda, otvorim jej pusu a ona tam mala kopu hliny a este jej to skripalo medzi zubkami,tak som jej to preplachla a dala jej napit,snad jej z toho nic nebude.Este si povie ze "mnam mnam" 😀

ellysa
10. kvě 2010

dobré ránko, tak ja som teraz vstala 😝
sarlott rýchle uzdravenie prajem
mabuška no to je nie je bohvie čo, keď má malinká takéto problémy s bruškom, no ale keď sa inak nedá radšej jej dať ten teplomer alebo rektálnu rúrku.
babule neboli ste pred pôrodom nejaké rozhádzané, ja som dva dni nervózna bez nálady, strašne unavená stále, včera som z len tak začala plakať, môj si myslí, že mi šibe a ja tiež neviem, čo sa deje, či sa podvedome nejak začínam báť alebo čo 😨

nefertitka
10. kvě 2010

ahoj sarlotta,chuda male,dufam,ze aspon tie horucky odozneju co najskor...

ellysa
10. kvě 2010

ne niš sa jej nestane neboj, ja som jedla omietku, keď som bola malá aj vypila benzín a som tu 😀

sarlotta
10. kvě 2010

Mabe zkus vynechat ze svého jídelníčku mléčné výrobky - všechny... možná reaguje na laktozu. Zkus uvidíš 😉

nefertitka
10. kvě 2010

elly,urcite mas v podvedomiaj vo vedomi,ze za chvilku to pride...ja som tiez mala take nalady a celkom dost aj hasterive 😀 a po porode hlavne vela placlive...taka nejaka nestastna som sa citila,ale len chvilu...potom som sa postupne zacala tesit,ale bolo toho na mna vela,necakala som,ze to je az taka zodpovednost a tak a bala som sa ako vsetko zvladnem,hlavne to kojenie mi robilo starosti a mlieka ze som mala malo a tak...a hormony samozrejme zapracovali

sarlotta
10. kvě 2010

elly to víš, že jo🙂 to je normálka, hormony 😉 To příroda zařídila, aby ten konec těhu byl už takový otravný- abys pěkně spolupracovala při porodu🙂))) neboooooj, to se spraví. Užívej si s nožkama nahoře a kafíčkem, zajděte do restauračky, kup si kytičku nějakou, zmrzku... nebo nějaké ovoce- to si moc nedáš po porodu-kvůli kojču 😉

ellysa
10. kvě 2010

nef no aj ja si myslím, že sa bojím toho, že idem do niečoho nového neznámeho, ja som človek ktorý keď niečo nemám dobredu naplánované, tak ma to rozhádže 😝 , no hádam tie nálady prejdú, nerada by som skončila s nejakou laktačnou psychózou alebo niečím takým 🙄

ellysa
10. kvě 2010

v stredu iden na KO tak by som si aj priala aby povedal, že to už čochvíľa bude, ale neviem, keď naposledy som mala ešte dosť dlhý krčok 😉 , ale hneď mi je lepšie, keď som sa vám vyžalovala 😅

nefertitka
10. kvě 2010

neboj,neskoncis🙂
urcite to nni lahke,ked zrazu mas dieta,o ktore sa musis starat,ale ani nie za mesiac sa do toho dostanes a budes uz kludna a budes uz viacmenej vediet co a ako...
pozri na mabe,ta to tak sikovne zvlada od zaciatku,ze mam dojem,ze uz ma tri deti 😉
mabe nam sa nikolka zvijala uz popri papani,

nefertitka
10. kvě 2010

neboj,neskoncis🙂
urcite to nni lahke,ked zrazu mas dieta,o ktore sa musis starat,ale ani nie za mesiac sa do toho dostanes a budes uz kludna a budes uz viacmenej vediet co a ako...
pozri na mabe,ta to tak sikovne zvlada od zaciatku,ze mam dojem,ze uz ma tri deti 😉
mabe nam sa nikolka zvijala uz popri papani, boli sme radi,ze nieco vobec spapala...mozno naozaj jes nieco, co jej nerobi dobre

nefertitka
10. kvě 2010

nejak mi to tu zablblo 😀

mabe
autor
10. kvě 2010

sarlotko,ja ty mlecny vyrobky az moc nejim. jeden jogurt denne

mabe
autor
10. kvě 2010

nefi, nech tech komplimentu 😲 😀

mabe
autor
10. kvě 2010

holky, jsem z toho nestastna. usla a tedka se po pul hodce vzbudila zase s bolestma. 😒 dr. rikala, ze mam davat babycalm 2x denne, ale ja ho zkusim asi casteji.

sarlotta
10. kvě 2010

Mabe no nic jiného mě nanapadá co by ji mohlo tak nadýmat... malý s tím moc problémy neměl, stačili nam Sabky kapičky.
chtěla bych Ti nějako pomoct, ale fakt nevím 😅

Ještě ty polštářky s třešň. peckama jsou prý super, koupání v kýblíku 😉

mabe
autor
10. kvě 2010

elly, to zvladnes - instinkt 😉

mabe
autor
10. kvě 2010

my mela sab predtim, tedka pouzivame baby calm. tak nevim, jestli zkusit se k tomu vratit

nefertitka
10. kvě 2010

mabe nam tiez nic nezaberalo...ono to samo raz prejde,nam vzdy dr.vravela,ze to treba len pretrpiet...
a to nebol kompliment 😉 naozaj mam z teba taky pocit,skvele to zvladas....

mili1
10. kvě 2010

Ahojte,,, mab nam pomohol espumisan, vecer ho sem tam bolelo, masírovala som mu bruško a prešlo,,,, inac mas super foto,,,, 😉
Elly myslím že to su hormony, to som mala aj ja ,,,,ked ma nechceli pustit domov z nemocky tam som si aj ja poplakala,,, 😒 potom prešlo,,,aj po pôrode ako hovori nef,,,, tiež som bola hrozne unavena aj z kojenia aj zo zodpovednosti či všetko robim dobre a tak,, ale postupne si zvyknes a bude fajnnnn..... 😉 🙂
elly , sarlotka krásne vecičky ...ste šikulkyyyy velké 😉
My sa mame fajn, v sobotu sme boli na nákupy a kupili sme konečne sedačku do auta a zopár vecí, romer nemali tak nas prehovorili na babysafe, môj že už nikde nejde hladať tak sme kupili ,,, zda sa mi dosť bezpečná , no uvidíme 😉
v sobotu sme si na záhrade opekali so sestrou a detičkami ,,,malému bolo fajn on je rád vonku,,,,
Včera som už konečne zasadila zemiaky tak už mame všetko 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru