Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
1. říj 2010

mabe kojene deti nemusia pit,pokial su len kojene,akonahle zacnes s prikrmami,musis zacat davat aj ine tekutinky...alebo po papani zas nakojit...ked mas mlieko,tak neni co riesit;)

mabe
autor
1. říj 2010

@nefertitka ja jenom chci, aby se zabavila a naucila se to pomalicku. a kojeneckou teda prevarit nebo je to zbytecny?

nefertitka
1. říj 2010

ved chapem, treba aj tu prevarit...

mabe
autor
1. říj 2010

@nefertitka ja to nepochopila 😀 😲

nefertitka
1. říj 2010

v pohode;)

nefertitka
1. říj 2010

idem sa trosku natiahnut,kym mi este mala haja,nech si oddychnem pred dalsim maratonom🙂

mabe
autor
1. říj 2010

natahni se, ja se natahnu, jak bude mala venku 🙂

sarlotta
1. říj 2010

kuk u nás už se zase spí🙂 😎

@mabe kojeneckou vodu převařovat do 1roku 😉 , pokud máte dobrou, nezávadnou vodu tak můžeš od 6měs i tu z kohoutku převařenou, nemusíš kupovat balenou..dětšká doc Ti řekne jakou máte🙂
my máme ze štěrkových jezer 😉
kasttrůlek zvláštní čoveče ani nevím jestli sem měla, spíš sem ohřívala skleničky a pak už vařila normal kolem 10-12měs.
hrneček s čajíkem sme měli od 5měs aby se naučil ho držet, pít z něho uměl po 14dnech...nízký od mamu nekapající s ušima dvěma- má ale dost tvrdé pítko 😝
heřmánek, vodu, čaje pro mimina 😉

mabe
autor
1. říj 2010

ja mam nejakej od nanny s tim pitkem zasouvacim teda sklapecim.uvidime, jak ji to pujde.

mabe
autor
1. říj 2010

tak anicka uz je s babickou a dedou venku. usla u prsa a oblikala jsem ju taky mrtvou a jak si ji brala babicka, tak se probudila. snad nebude kricet.

ellysa
1. říj 2010

ahojte
baby to tak vážne s tou vodou? ja malej dávam normálne z vodovodu, máme tú britu filtrčnú kanvicu, a preváram ju v rýchlovarnej kanvici má svoju termosku kde má vodu vždy tak na pol dňa
kojenecké vody nedávam ani my nepijeme minerálky, muž robil v minerálkovni a keď mi hovoril aká chémia v tom je tak sme sa zaprisahali že pijeme len vodu z vodovodu.
mabe normálne čistú vodičku môže piť, alebo čajíky, aj som malej teraz kúpila od hipp nejaký bio čaj a šťavičku v jednom -sú tam šípky, brusnice a čučoriedky a pila ju tri dni a veľmi jej chutila, aj ja som jej dopila 😉

mabe
autor
1. říj 2010

@ellysa ja vim, ze anicka je kojena, ale aby se naucila pomalu. v utery zacneme s prikrmama, tak at ji to jde holce moji 🙂

ellysa
1. říj 2010

@mabe inak naša oliv si už niekedy sama drží fľaštičku, začala si dávať ručičky na ňu akože drží, tak sme ju raz nechali a ona si celý čajík vypila sama, tak som aj rozmýšľala či ten pohárik tiež neskúsim našla som aj jeden vhodný od 4m

ellysa
1. říj 2010

ja malej idem zaobstarať tento http://www.amazon.co.uk/Tommee-Tippee-First-Ora... je už od 4M

sarlotta
2. říj 2010

Dobré ránečko sobotní, tak my měli krutou noc 😠 slečna usla v 8 a vzbudila se v 1, ve 2, ve 4, v 5, v6..a pak už jsem ji nechala přicuclou u mě v posteli nevím jestli to bylo to normal kafčo co sem si dala včera dodpolko u mamky nebo rosteme .... na váze je 5300g - se mnou a beze mě, takže tak nějak má, tak přibírá dobře... no snad to bude dneska lepší... 😉
te´d chrupe na balkoně.. dneska je krááááásně, kluci jeli na výlet na salaš an ovečky a na hřiště a odpolko snad půjdem na brusle, když už tu máme ten krytý zimák 😎

sarlotta
2. říj 2010

Holky vážně přemýšlím na d el.chůvičkama. malá prospí celé dopolko na balkoně a já na ňu furt načumuju a stejně prd vidím jak je zabalená 😅 máme doma některá, a jak jste spokojené ?

philips nebo jiná značka je dobrá ? a stačí to dát někam k hlavičce do kočárku, vedle fusaku, bude slyšet jak dýchá ?

mabe
autor
2. říj 2010

ahojte holky, tak jenom na skok. jsme porad nachlazeni s manzou, takze dneska dopo byla anca s tchanovcema venku v kocarku, krasne spinkala. noc divna. sla spat o pul osme a v 23h, kdyz jsem sla spat se probudila a uz byla vzhuru, tak jsem ji dala najest s domenim, ze bude pekne spinkat a ona hodinu nezaspala, pak v 4h a zase uz mela rano. nakonec teda po dvou hodkach jeste usla. mame prvni modrak na cele. dala si hlavickou o prebalovak, jak si stoupla na ctyri. jsu z toho nesva, ale to jeste bude modraku, ze? tedka je jakasi protivna, ale asi to ty zuby. nemuzu si to prece spojovat s modrakem. manza rika, at nesilim, ze nespadla a nic, jenom se tukla do hlavy. musim jit.

mabe
autor
2. říj 2010

@sarlotta ahoj, tak nasa taky dneska v noci blba. sla spat v 20h a probudila se v 23h a uz nechtela spat a pak ve 4h stavkovala. ja mam chuvicky http://www.zbozi.cz/p44205-philips-scd-510-00/?... a jsem s nima spokojena. jestli uslysis dychani to nevim. ja slysim, jak dude dudlika a heka, da se hlasitost dost zesilovat, ale uplne dychani nevim. 😒

ellysa
2. říj 2010

@sarlotta my máme tú istú čo mabe, dýchanie neviem či budeš počuť ja tiež počujem dudlík, keď a prevaľuje, keď si vzdychne, keď som si chcela byť úplne na istom dala som jej monitor dychu čo máme, dáva sa na tepláčky a ten by som počula pípať

bambi7
2. říj 2010

cafte babulky
no domka spinka od 20h ....boli sme vonku bolo super a co mate vy na plane co ste robkali?

ellysa
2. říj 2010

@bambi7 ahoj bam, aj moja už buvá aj ja už idem, my sme dnes boli plávať na obede a potom môj šiel domov aj s malinkou a ja som si urobila babskú jazdu s kamoškou, boli sme na interbeauty

mabe
autor
3. říj 2010

ahojte, tak me dneska zase nic moc. jestli se to nezlepsi do zitrka, jdu k dr., at me na to neco da. uz to trva skoro tyden a neba me to. hlavne si chci uzivat ancu a to takhle nejde. 😒 ven s ni chodi babicky a dedecci. v cem davate mimiskum prikrmy? mate plastovy misky nebo tak neco?

ellysa
3. říj 2010

@mabe mám aj plastový tanierik ale to je ešte veľký, malá ak zje tak možno lyžičku dve, tak ztiaľ mám také malé myštičky porcelánové, do toho jej to dávam

mabe
autor
3. říj 2010

tak ja mam pet misticek malickych, kdybych mela uvareny, tak vzit sebou. nekde se pise, ze se nema jidlo ohrivat v mikrovlnce, ale kdyz nekde budu, tak asi v parni lazni to porad nepujde.

mabe
autor
4. říj 2010

dobre ranko devcata, tak dneska je me lip. ryma trosicku a lechta me slabe v krku. tak k dr. nepujdu. budu jeste dneska doma a uz to snad bude ok. uz je videt, ze prikrmy zacneme asi na posledni chvili. anicka ma kazdy 2h hlad a zase jedla aji v 23h a pak v 4h. uz se na to tesim, ale zaroven jsem nervozni. zitra to zacne. 🙂

ellysa
4. říj 2010

@mabe no ja som tiež začala s príkrmom asi tak, že som jej dala minulý týždeň mrkvu a týždeň nič 😒 ale dnes jej chcem zemiačik skúsiť, inak aj oliv je viac hladná, včera som jej podvečer namiesto jednej dávky mlieka skúsila dať do fľašky takú redšiu ryžovú kašičku a v noci buvala do 4.00, tak neviem, či je to tým

mabe
autor
4. říj 2010

@ellysa ahojky, tedka te nechapu, jak zacala si s mrkvi a nic? anicka je dneska extremne protivna. rano jsem ji namazala zuby calgelem a pomohlo to, asi ji zase namazu.

ellysa
4. říj 2010

@mabe aj oliv iba mrnčí, tiež mažem, no že som jej dala mrkvičku jeden deň a potom zasa len mlieko, neviem jej to dávať pravidelne, to mlieko len je pohodlnejšie

mabe
autor
4. říj 2010

@ellysa kolikrat denne mazes? ja ji chci davat pravidelne, uvidime

ellysa
4. říj 2010

@mabe no ako kedy, ak sa mi zdá že ju trápia zúbky, že mrnčí a pchá si ruky do úst, ale na tom geliku je napísané, že aj každé 3h sa môže
inak dnes som jej dala takú kombinovanú bio zeleninku -mrkva,zemiak, karfiol od hipp a spapala 3 malé lyžičky, čo je na ňu až až, a veľmi jej chutila

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru