Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
21. črc 2009

elly, beru. Tedka jsem chvilku lezela a ted budu na chvilicku na netu, ale chce se me mooooooooc spaaaaaaat. Delam si sekanou a koupila jsem si okurecky, mnam. Uz mam na nu chut. Tedka si to dam s rohlikem a az dojde manza, tak udelam brambory. 🙂

farmarska
21. črc 2009

ahoj holky, pár dní jsem tu u vás nebyla, páč si tedka marodím s angínou 😝
víkend byl ve znamení 40stupňových teplot,vlastní slinu jsem nepolkla, dnes už je to celkem dobrý, antb. asi už zabrala 😉
jsem tu hlavně abych okoukla, co novýho u naší maminy mabe .. a vidím, že je vše jak má 🙂
to je moc dobře 😵
mabuško hezky odpočívej a v těhu je na todle mírný nachlazení dobrá i vincentka do nosu, a pak jsou supr ty propolisové pastilky -propolky se to tuším jmenuje. Může se to v těhu a je to propolis s medíkem a vit, C. no mně to vždycky dělalo dobře 🙂

farmarska
21. črc 2009

jo a z vitamínků mi doktor v těhu psal acidum folicum, nebo jak se to píše, má to bejt ta listovka s béčkem a pak ještě gravital vit. , ale já to střídala obden s tím femibionem, je drahej, ale taky jsem na něj slyšela samou chválu, tak co by člověk pro mimi neudělal 😅
a z čajíků vím, že těhulky můžou zázvorovej, ten je dobrej na nachlazení (s medem a citronem) a taky na nevolnost, vaří se i malým dětem, třeba namísto kinedrylu před cestou.
Pak taky prodávají, třeba v lékárně, už čajíky bylinkové namíchané, určené pro těhotné.
určitě je dobrý se tam fakt poptat
🙂

farmarska
21. črc 2009

hele tady jsem našla něco k tématu..
http://www.chytrazena.cz/miminka/tehotenstvi/by...

farmarska
21. črc 2009

ale že bych se pod to všechno podepsala.. to netvrdím 😕

ellysa
21. črc 2009

mabe dobrú chuť, len pekne fazuľku nakŕm, aby podrástla 😉 , ja som mala na obed špenátovú polievku a kuracie soté s ryžou a k tomu všetkému dávali ešte jeden kopček zmrzliny, tak mám teraz brucho ako balón (teda mám ho aj inak ako balón-ale teraz obzvlášť).
farmarska prajem ti skoré uzdravenie, len pekne ležkaj a lieč sa, a inak dobrá fotka- aj keď ti na nej asi nie je najlepšie 😀

farmarska
21. črc 2009

no jo, já jsem taková hračička a fotky v pasu si měním vždycky podle momentálního stavu 😀
to aby všem hned bylo jasné, která uhodila 😀 😀

mabe
autor
21. črc 2009

Ahoj farmarko, diky za vycerpavajici info. 🙂 Ja jsem jenom trosicku nachlazena, nechtela jsem to podcenit, aby se to nerozjelo, tak jsem zustala radsi doma. Zitra jdu na endo, tak se pak stavim do lekarny a neco koupim. Fotecka paradni. 😀 Uz mam velkej hlad a ta sekana, ne a ne se upect. Jeste tak pul hodky to chce. Jinak se mam dobre, ale chce se me spaaaaaaaaaaaat. Napapkam se a lehnu. Uz se tesime. 🙂 Verim, ze to tentokrat bude dobre.

elly, nakrmim, az se ta sekana udela potvora jedna. 😉

nefertitka
21. črc 2009

ahojte....
mabe uz ti je lepsie?citala som,ze pijes cajiky,radsej to s nimi neprehanaj....par hrncekov neuskodi,ale nie 2 litre radsej prosim ta...
videla som,ze aj Lid nas dosla pozdravit, som rada,ze sa maju fajn a vytesuju sa z maleho 😀 ...jaj mne ten cas tak leti...to je hrozne,nedavno sme sa vsetci snazili,uz mame babatka,podaktore otehotneli,a su tu nove babule,co sa snazia...o chvilu sa ani nenazdam a budem mat vnucatka 😀
vsetkym novym drzim palceky...zas sa urcite ani nenazdam a budu vsetky rad radom rodit🙂

mabe
autor
21. črc 2009

Nefi, ja myslela, ze caj je ok. Tak ja uz tomu nerozumim. Piju ovocnej s medem.

farmarska
21. črc 2009

mabe, čaj je ok. 😵
a dostatek tekutin taky!!! 😵 😵
bud v klídku 😵 😵 😵

mabe
autor
21. črc 2009

tak jak to ta nef myslela? Ja prave tedka druhej den piju hodne, at to nachlazeni vycuram. 😀 Je pravda, ze chodim furt na zachod az hruza.

mabe
autor
21. črc 2009

omezim teda to C, nebudu vsude davat citron.

nefertitka
21. črc 2009

no mne lekar zakazal vela cajov,ze len par salok denne....a hlavne nie zeleny a cierny,ovocny je najlepsi...ale ako pisala aj bam predtym,kazdy nieco ine zakazuje a vsade pisu nieco ine, tak ja uz neviem...ale radsej by som pila ovocne zriedene dzusiky,Lucku a tak...

nefertitka
21. črc 2009

ja som pila tak 2 salky caju denne...na radu lekara

farmarska
21. črc 2009

mabe přesně jak píšeš, hodně pít a z těla vyplavit škodliviny 😉 🙂

mabe
autor
21. črc 2009

tak to ja mam uz dneska treti ovocnej caj s medem 😕

nefertitka
21. črc 2009

tak to skus striedat,vela pit treba,ale skus aj dzus napriklad;) Ale to je len moja rada,samozrejme si urob,ako ty uznas za vhodne 😉

mabe
autor
21. črc 2009

dzus taky piju. Dam si 4 x 0,5l caje ovocnej a jeden rano cernej a jinak dzus. Tedka sem cetla, ze ne litry cernyho, zelenyho a bylinkovy. Tak to nepiju.

nefertitka
21. črc 2009

🙂 a ako sa citis?

mabe
autor
21. črc 2009

dobre, trosicku nachlazena, ale nesmrkam, jenom tak trosku zalehla. Dneska zitra doma a bude to ok. Jinak jsem hroozne unavena. Tedka jsem nasla detsky caj s ovocem - je tam napsano, ze je bez kofeinu od 9 mesicu - to bych mohla, ne? Zitra si koupim caj pro tehotne a bude to. 🙂

mabe
autor
21. črc 2009

nemuzu se dockat na pondelni UTZ. Uz se moc tesim. Snad to bude ok, ja tomu verim.

nefertitka
21. črc 2009

vidis,dobry napad;)podla mna detsky cajik urcite nemoze uskodit;)

jej no ja si pamatam,v takom 6tt som videla bit srdiecko🙂)) je to nadherny pocit;) a bude to ok neboj,citim to v kostiach😉

ellysa
21. črc 2009

AHOJ NEF
mab jasné, že to bude v poriadku neboj, už tam bude malá bodka a možno aj srdiečko 😉

mabe
autor
21. črc 2009

holky, moc se tesim, treba uz srdicko bude. Jak uz jsem psala, jeste jsem mimiska nevidela. Sice to mam potrvrzene z krve a testu, ale dukaz jeste nemam. 😕 Jdu uz vytahnou sekanou nebo umru hladem.

nefertitka
21. črc 2009

ahoj elly....

nefertitka
21. črc 2009

neboj mabe,nieco uz urcite uvidis;)

nefertitka
21. črc 2009

musim ist,male sa mi zobudilo🙂

ellysa
21. črc 2009

jeeeeeeeeeeemine to hádam nie, utekaj sa najesť 😀, teda neutekaj, pekne opatrne 😀

ellysa
21. črc 2009

nef pozdrav malinkú, inak dnes idem zasa na kupko, tak sa tom možno aj niekedy stretnem. Ak pôjdete niekedy do Brucku, daj vedieť, aké to tam je 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru