Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

ellysa
13. čer 2012

@bambi7 jj som, aj keď teraz mám trochu problémy, inak neviem, či som ťa nevidela na magio pláži minulý štvrtok tuším, ak si to bola ty, si bola s kamoškou, sme pri vás sedeli aj s mojim mm a s olivkou

ellysa
13. čer 2012

@mabe inak, mne sa potvrdilo, že glutén pôsobí negatívne na štítnu žľazu, ako som obmedzila chlieb, cestoviny, múku,tak mám výsledky výborné-poradila mi to jedna kamarátka, čo sa 15 rokov venuje strave a vplyvu na organizmus

mabe
autor
13. čer 2012

@ellysa ja mam autoimunitni zanet stitne zlazy, takze me se to spravit nemuze nikdy. vysledky s praskama mam vyborny, takze me funguje jak ma. je dulezity nastavit spravnou hladinu.

ellysa
13. čer 2012

@mabe ja som mala tiež zápal a vysoké protilátky, síce bez liekov, ale teraz a pred rokom je neuveriteľné ako sa mi zmenili hodnoty

mabe
autor
13. čer 2012

holky, tak vybornej zazitek tedka. pracka prala 2h a ja se sla podivat s anickou jak to vypada a voda v koupelne 5cm v predsini 10cm. takze jsem si to tedka vsechno pekne poklidila a jsu nastvana. mame s dedou spolecnou pracku jednu v baraku a on porad ze bude cistit sitko. my mu rikame s manzou, ze si to udelame sami, on je takovej sontal a on to vzdycky udela a pak rekne, ze uz to je. no, udelal to predevcirem a asi s necim pohnul. 😝 ja vim, ze chce pomoct, ale.... 😖

mabe
autor
13. čer 2012

@ellysa je dobry, ze ses z toho tak dostala. ja beru ty prasky a hodnoty ukazkovy. 🙂

bambi7
13. čer 2012

ahojjjjj mabusssssssss ako sa mas slniecko moje.....no menej som jedla castejsie viac zeleniny ......a sladke nic to bolo tazkeee....
anicka je uz velka kocka ale to uteka aj ja sa uz tesim na tehu snad sa podari potom a nebudeme cakat vecnost
no a idete niekam na dovolenku?

bambi7
13. čer 2012

ahoj elly hej boli sme tam a kde ste sedeli?ako sa mate a v ktorom si tyzd.

ellysa
13. čer 2012

@bambi7 hneď vedľa vás pri stoloch, môj mm jedol, my sme s malou pri ňom sedeli 😉
V 8tt, v pondelok som trochu zakrvácala, tak momentálne mám kľudový režim a bojím bojím

martusinek
13. čer 2012

@ellysa Mám moc velkou radost, že už je to u tebe dobré. Já to takhle měla v podstatě celé tři měsíce a je to všechno v pořádku. Hlavně opravdu lež a odpočívej!!!! jen pokud je ta svatba někde dál, tak ti tu cestu moc nedoporučuji, protože já takhle jela na křtiny a hned po příjezdu jsem začala krvácet a nakonec jsem místo křtin ležela na návštěvě v posteli a čekala, až všichni přijdou. Hlavně odpočívej a neboj, mysli pozitivně a bude to dobré. Ten ascorutin můžeš brát dlouhodobě, tak se neboj a klidně ho ber i několik týdnů. Mám obrovskou radost, jen tak dál🙂.

bambi7
13. čer 2012

elly neboj vsetko bude ok uvidis drzim palceeee

mabe
autor
13. čer 2012

@bambi7 chystame se zacatkem cervna na chatu do jeseniku s manzou, pak jedu s nasema v srpnu taky na chatu a pak s kamoskou v srpnu sami s deckama k nim na chalupu a v zari asi zase chalupa. takze zadny ciziny, proste vyuzijeme tuzemsko. 🙂

mabe
autor
13. čer 2012

@ellysa drzim palce 😉

ellysa
14. čer 2012

ahojte zatiaľ je to v poriadku, v utorok som mala ešte taký béžovo-hnedastý výtok, včera a dnes už číry alebo trošku žltkastý, klop klop klop, doktor povedal, že to mohlo byť z námahy, že nemám malú dvíhať a dávať si pozor,ale nervy mám nadranc stále

mabe
autor
14. čer 2012

@ellysa tak to je paradni, drzim dal palecky. 🙂

bambi7
14. čer 2012

cafte babule no super elly parada drz sa

mabe
autor
15. čer 2012

ahojte, tak dnesek uplne super. dopo byl tatka s anickou venku, odpo jsem byly na prasatkach, pred chvilkou jsme dorazily domu, vykoupaly a tedka smolouve a pak snad anicka hnedka vytuhne. manza na basketu, jako kazdej patek a ja v klidu telku. 🙂 anicka dalsi treti den bez plinky uplne bezvadne zvladla. vubec se nepocurala, budto si rekla, nebo jsem ji dala preventivne pred jizdou autobusem a ona neprotestovala. je moc sikovna, vidim ze prekazky byly akorat ve me. 😀
zitra pujdeme na kolo, a cestou domu se stavime podivat se na domecek, ten co mame vyhlidlej. treba majitel bude tam a rovnou se podivame na prohlidku. 🙂
v nedeli pojedeme na zahradu na kole - 40km 😝 ,ale mame na to celej den. 🙂

martusinek
16. čer 2012

@ellysa Vidíš, já ti říkala, že to bude v pohodě🙂. Hlavně klidový režim, nic nezvedat a ono se to všechno uklidní a bude dobře. Mám z toho moc velkou radost

Ahojky holky, tak já už zase bojuju se zácpou.... ach jo....je to tak nepříjemné...zkusím co se dá...trošku mě pobolívá bříško, nic hrozného to není, ale nevím, jestli je to z té zácpy nebo z rostoucí dělohy...no tak uvidíme...

Taky je u vás takové obrovské vedro? Tady je 30°C. Sedím venku pod slunečníkem a občas se chodím ochladit domů. Co vy? V tomhle vedru se toho moc dělat nedá, co?🙂 Ale jsem ráda, že je teplo a ne zima jako minulý týden.

mabe
autor
17. čer 2012

ahojte, tak my byly vcera odpo na kole, anicka byla uplne cervena jak byla sparena. tedka jedeme na zahradu na tresne, jestli budou. pak k tchanovcum na obidek, odpo bude u nas mamka, takze zase dobrej den.
@martusinek zacpa je neprijemna, snad se to brzy zklidni. to ja mela po tom zeleze, ale dokud jsem ho nebrala, tak to bylo ok. vedro je jak svina, nejsme na to zvykly zatim. 😀

nefertitka
17. čer 2012

Caute, ako? my sme sa uz vcera vratili v noci, bolo super...len tam zacal byt strasny hic, fuj, ze 37 stupnov....no v juli v auguste by som tam nesla.
a ako nase tehulky?vsetko ok?

mabe
autor
17. čer 2012

ahojte, tak my dneska pohodovej den, dopo na zahrade na tresne, ktery vubec nebyly - asi to fakt vsechno zrmzlo. potom obed u tchanovcu a odpo anicka na dvore s moji mamkou, ja vytrhavala plevel v zahradce. anicka vodou uplne zila, strasne se ji to libilo. 🙂
zitra na celej den ke kamosce, taky to bude moc fajn. 🙂
@nefertitka jee, to jste se mely krasne, zaviidiiiim. 🙂 nikolka je uz velka holka a co rika na slanou vodu?

nefertitka
17. čer 2012

@mabe no tento rok sa jej more strasne pacilo, aj to, ze je slane🙂 furt ho chcela pit🙂stale sa v nom clapkala...snad jej to pomoze na ekzemiky. Posledne dva roky jej to pomohlo. Len tam bola permanentne unavena z toho vsetkeho, more, detska disco a stale nieco dokola. Vozil nas tam traktor na plaz, tak to bol asi jej najvacsi zazitok z dovolenky;) teraz sa chuda stale pyta, kedy tam este pojdeme a preco sme prisli domov 😝 ...
a more bolo uzasne, teplucke, plytke, ciste
Minuly rok nechcela vobec ist do mora....aj teraz ju par krat splachla vlna, dusila sa, kaslala, my ze ju to odradi a ona nic, rozbeh naspat 😀 ...
strasne rychlo nam to ubehlo, este by sme tam ostali

nefertitka
17. čer 2012

a chce vymenit nase auto za traktor;)

mabe
autor
17. čer 2012

@nefertitka tak to je super, ze se ji more tak libilo. 😉

ellysa
17. čer 2012

@nefertitka nef úžasné, a kde ste presne boli?ti verím, že by si sa hneď vrátila, my sme už 4 roky neboli pri mori, a neviem či nám to kvôli tehu tento rok výde, sme hovorili, že možno ak by bolo všetko oka, by sme asi na konci augusta aspoň na sever talianska zbehli,ale uvidíme čo bude...
a inak mne ale hrozne vyskočilo brucho, som ako pri oliv v 5 mesiaci
svadbu som zvládla, len som sedela a o 23.00 bola doma v posteli, teraz sme už domka, zobrala som si na celý týždeň mojich rodičov aby mi pomohli, asi ich budeme doobeda tráviť pri bazéne, ja budem ležať a oni dozerať na malú

mabe
autor
17. čer 2012

@ellysa kocko jaka? brisko uz mas? 😀 no,ono to podruhe pry leze rychle 😉 tak to je super, ze jeste pomuzou tvoji rodice

mabe
autor
17. čer 2012

holky, my si nasly pana, co mu patri ten barak, o ktery bysme mely zajem, i kdyz jsme ho jeste nevidely uvnitr, sehnal jeho mail, jinak to vyrizuje realitka, a napsal mu. tak jsme zvedavi, jestli to klapne a napnuti zaroven. rikaly jsme si, ze bysme tento barek chtely. 🙂 barak akorat 3+1, kolem sebe zahradu, prostor, vesnice ve meste - 5min od dopravniho uzlu od mesta a pritom klidek a par domku u lesa. 🙂 jasne, ze by to stalo vic nez byt, ale zase svuj klid a tak...

ellysa
17. čer 2012

@mabe strašnéééééééé, momentálne som prejedená, som zjedla hádam kilo koláčov na tej svadbe a som nafúknutá, ale teda brucho je riadne už, od zajtra zeleninka a ovocie, však v tých hicoch mi asi nebude nič iné chutiť

mabe
autor
17. čer 2012

@ellysa no, teda, pekne ti vystouplo brisko. i kdyz me taky kdybych snedla plno kolacku. 😀

ellysa
17. čer 2012

@mabe držím palce, my by sme tento týždeň konečne mali podpísať predaj nášho bytu, dúfam, že kupujúci si to na poslednú chvíľu nerozmyslia

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru