Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

mabe
autor
30. srp 2013

@nefertitka me se taky lidi divi, jak tu skolku prozivam

nefertitka
30. srp 2013

@mabe aj mne...ale podla mna kazda matka pred skolkou aspon trosku stresuje...no a ja som z tych, co stresuje uplne najviac 😀

bambi7
30. srp 2013

cafte ja som taka ista uz sa obavam pondelka ,tiez sa bojim ako to bude a chorob domka je aj tak chora dost casto ale ked toho bude moc tak bude doma,ona sa tesi na deticky len ze tam nechce spat a to ani nebude imunologicka ze nie spat ja by som ju aj tak nedala 😉
mne je smutno uz teraz jaj je to moj cecok

ellysa
30. srp 2013

nie ste samé aj ja škôlku ťažko prežívam, teraz nastúpila po mesiaci a plakávala tak mi to srdce trhalo, od pondelka tiež u nás zmena, ostane v škôlke aj na obed a pôjdem po ňu až o 14 tej tak som tiež zvedavá ako bude
a dnes sranda keď som prišla do škôlky po ňu, na dvore asi 15 detí a učiteľky kvákali, keď ma videli že už stojím a čakám kým mi ju donesú-v lete si ju môžem vziať z dvora-tak sa začali obzerať že kde je. našli ju po 5 minútach v takom domčeku kde odkladajú hračky z dvora aj so spolužiakom a keď som sa jej pýtali, že čo tam robili, že mi nemôže povedať....no až ma zimomriavky prešli, bohvie čo si tam tí ukazovali :D

nefertitka
30. srp 2013

@ellysa moja segra zdrhla zo skolky a nasli ju niekde mimo v parku s nejakym chlapcom tiez z jej triedy a vraj sa bozkavali 😀

nefertitka
30. srp 2013

@bambi7 a ides aj do prace?

mabe
autor
30. srp 2013

ahojte, tak odpo jsem jela k nasim, mam to přes cely město cca 1h trolejbusem. to byl des, lidi smrdi, tlačilo me bricho,...hruza. pak jsme sly s mamkou a anickou nakoupit. tak jsem ji poridila, teda babicka: vestu prosivanou na zimu, boty, punchochy, tilko,....ja si koupila takovy outdoorovy boty a jedno tricko ještě tedka na vorvane. 😀 no, tedka se smeju, ale jak jsem odchazela z domu, tak jsem byla zoufala, jak me je všechno maly a jaky obrovsky bricho uz mam.
@bambi7 všichni to asi prozivame stejne, vy jste na tom lip nebo hur, ze uz vite do ceho jdete

bambi7
30. srp 2013

cafte
nef ja robim stale tie svadby takze v pohode ,normalne by som nemohla moj dlho pracuje niekedy aj do noci a kto by chodil po domku?ked spavat tam nemoze zatial takze asi tak.....imunologicka povedala ze uvidime casom tak uvidime

a ty nef ides do prace?
mabus uz si v 31 t to sa moc tesim super slniecko nase 🙂

nefertitka
31. srp 2013

@bambi7 zacnem si uz nieco hladat....

nefertitka
31. srp 2013

baby, donesiete ucitelkam aj kvety?

mabe
autor
31. srp 2013

ahojte, tak dneska jsme byly dopo i odpo po sedačkách. uz asi mame vybranou, nakonec vyhrala ikea 3mistna za 12000kc. chtely jsme jinaci, ale ta by stala 60000 a to je moc, třeba nekdy v budoucnu vysnena. 😝 😀

@nefertitka ja asi ne, my učitelky vůbec nezname, jdeme tam poprvé 😀
@bambi7 jojo, uz je to mame dobry tt, snad to tak bude pokracovat a dostaneme se do zdarneho konce. uz se moc tesim na mimco. kamarádka porodila před týdnem, teda svoje první, tak budeme spolu vozit. 🙂

nefertitka
31. srp 2013

@mabe ani my, bude mat uplne ine....
ty si otehotnela teraz s Pepinou na druhy cyklus, ze?

mabe
autor
31. srp 2013

@nefertitka jojo, presne tak druhej cyklus, procpak se ptas? 😀 myslis, ze se nosi kyticky do skolky?

mabe
autor
31. srp 2013

tak my jdeme s manzou v pondělí do skolky oba dva, on bude anicku rano vozit a ja ji budu vyzvedávat. jsem moc zvedava, jak to bude... 🙂

nefertitka
31. srp 2013

@mabe myslim, ze ano. Minuly rok sme doniesli..tak neviem, ci aj tento, a niektori nosili a niektori nie, tak neviem...
tak som zvedava, ci sa da otehotniet do 3 mesiacov 😝 ...lebo som presvedcila muza, ale on sa toho uz boji hrozne, tak sme sa dohodli, ze aby nebolo po jeho ani po mojom, tak to nechame na osud a skusime to tri mesiace, teraz asi uz od septembra...naposledy to bolo na prvy sup, ale predtym Niki nesla dlhe roky...ale som rada, ze vobec suhlasil aspon takto

mabe
autor
31. srp 2013

@nefertitka jee, tak to moc moc drzim palecky, at to vyjde a je vse ok. urcite budes nervozni a mit obavy, aby to dopadlo dobře, ale i za to to stoji. 😉 clovek pokud to nezkusi, tak nevi. ja byla tehu hnedka protože jsem vedela diky mereni BT, kdy mam ovulaci presne.

nefertitka
31. srp 2013

len sa snad dovtedy zbavim tych pliag, co mam, dal mi tbl na vkladanie na 12 dni a potom este gynoflor, ze nemusim chodit na kontrolu, ak sa budem citit dobre a povedal mi, ze to mam na 100peercent z nejakej vody, kde som sa kupala...mam tri rozne hnusoby v posve 😠 😠 😠 hned mi povedal, ze toto je typicke pre kupanie sa v takychto vodach, kde sa tlaci milion ludi...tak uz som sa asi dokupavala...

nefertitka
31. srp 2013

@mabe a ako to funguje to meranie?je pravda, ze musis predtym vkuse aspon 4 hodky spat?to u mna nehrozi...mala nam nad ranom vzdy pride do izby, vzdy v inu hodinu, niekedy aj v noci a vzdy ma zobudi...a aka ma byt teplota pri ovulacii?

nefertitka
31. srp 2013

a dakujem🙂

mabe
autor
31. srp 2013

@nefertitka nejlepší stranky http://merenibt.xf.cz/
je dulezity v cca stejnou hodinu rano v posteli, ještě před stoupnutím merit. u kazdyho je teplota jina. proste po MS merit, pak ti ma klesnout a rychle stoupnout teplota a to je ovulace. nejlepší davat si to na netu do grafu, ja používala http://www.fertilityfriend.com/ ono ti to aji vyhodnoti ovulaci. je dobry vedet, jak ti cyklus funguje. kazdej mesic to není uplne stejne, zalezi i na nachlazeni, stresu a tak..ale priblizne stejne vis.

ellysa
31. srp 2013

@nefertitka akurat nad tym uvazujem ale kedze oliv chodila do skolky cele leto mi to pride take divne nieco ucitelkam davat

nefertitka
1. zář 2013

@mabe dakujem, tak jeden den klesne a na druhy stupne a vtedy ked stupne, vtedy je ovulka?

mabe
autor
1. zář 2013

ahojte, tak dneska destivo. takze budeme si doma hrat, varit, uklízet a chystat anicce věci do skolky. nejak jsu z toho nervni, co všechno ji tam dat...manza rikal, uklidni se, vzdyt tam pujde kazdej den, tak ji další den das něco dalšího. 😀
@nefertitka jo, presne tak. tys me nejak nahlodala, jestli teda prinest kytičku, aby to nebylo vlezdoprdelstvi 😀

mabe
autor
1. zář 2013

holky, tak anicka sem tam zakasle, tak 2x do hodiny, myslite, ze ji muzu dat do skolky? rymu nemá, teplotu vůbec, uz to ma tak tyden, takova ta zadni ryma. nechci nekoho nakazit, ale zase bych byla raa, kdyby nastoupila normalka do skolky.

nefertitka
1. zář 2013

@mabe nemyslim, ze je to vlezdoprdelstvi, je to pozornost, ja chcem kupit kyticku, muz nechce, tak neviem co teraz 😝 ...
my to tiez inak budeme tak robit, muz ju tam odveze a ja pojdem MHD pre nu....
ja uz tiez mam dnes nerv na dranc, do placu mi je stale...tie nase doobedia stravene spolu su uz pase...a postupne uz aj cely den:(boze ja som tak precitlivena...snazim sa na to pozerat pozitivne, ale akosi som smutna...ale mam aj pred MS, tak hormony su trosku poburene 😝
myslim, ze pri takejto frekvencii zakaslania a ked jej nic ine neni ju tam kludne mozes dat...nemyslim si, ze tymto niekoho nakazi. Prvy den ked sa budu spoznavat ju tam urcite daj...

nefertitka
1. zář 2013

len aby som tam zajtra neplakala pred nou, minuly rok som mala na male, ale drzala som sa, spustila som, ked som odtial odisla 😝

nefertitka
1. zář 2013

boze, ked sa mi to dieta raz bude vydavat a odide mi, tak sa asi zblaznim 😀

ellysa
1. zář 2013

@mabe ale asi áno, aspoň prvý deň ju daj, vieš aké choré deti tam rodičia dávajú? sople po zem, tuberácky kašeľ a dieťa kľudne v škôlke, tak ale zasa chápem aj že rodič si kvôli práci nemôže dovoliť byť každý druhý týždeň doma, je to začarovaný kruh

mabe
autor
1. zář 2013

@nefertitka no, tak ja ještě nad tim popřemýšlím, jestli dam kytičku. 😀 vis co, ja tedka zatím si to neuvědomuju, ale az ji budu chystat věci do skolky, tak to bude něco a rano...jsem zvedava, jak dlouho tam bude chodit jenom dopo, uvidim co me rekne učitelka. anicka ma moc rada deti, takze urcite tam bude chtit byt. my mame po obede vyzvednuti mezi 12:30 az 13:00 a po spani od 14:30h, takze to vidim, ze si pro ni stejne budu chodit uz brzo a pak se uvidi s pepinou, jak to budeme zvládat. chtěla bych s anickou chodit zase do sokola. ten zacina koncem zari, tak nevim, jestli to zvladnu ještě před porodem nebo sem si rikala po novym roce, ze bych pepcu v kocarku nechala manzovi nebo babicce na hodku a chodila s anickou a pak od nového roku ještě bych pridala tanecky u nas na sidlisti

mabe
autor
1. zář 2013

@ellysa no prave jsem si rikala, ze ja jsem doma, tak si ji muzu nechat, ale zase bych chtěla, aby tam byla aspoň na začátek.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru