Druhý potrat. Do třetice se musí podařit III.

mabe
3. čer 2009

Tak holky, je na case zalozit pokracovani naseho tematu. Tedka zakladam ja, snad to prinese stesti. 🙂

nefertitka
6. zář 2013

@mabe plne ta chapem🙂 ale jej je dobre a ty potrebujes klud 🙂

mabe
autor
6. zář 2013

tak anicka zvladla odchod ze skolky s babickou a dedou, tak je to dobry. rano byla zepry ve skolce jakasi uplakana, rikal manza, ale učitelka rikala, ze dobry babicce. jsu moc rada, ze to tak zvladla.

mabe
autor
7. zář 2013

ahojte, tak ja lezim a lezim a uz me z toho boli všechno. rikala jsem si, ze zkusim tedka dva tydny co nejvic lezet a odpočívat, pokud to pujde, aspoň at vydržíme do toho 34tt do další ko.

nefertitka
8. zář 2013

Ahojte, tak my sme po svadbe, bolo fajn, len teraz nam je vselijako, dieta nas rano nenechalo spat 😝 ...

bambi7
8. zář 2013

cafte jeej niky aaka kocka aj ja domke tak pletiem vlasky 😉

no zajtra ideme do skolky druhy pokus 😉 snad to bude ok jaj mam obavu a uz teraz ma bolo zaludok ja viem je to hrozne so mnou ale nemozem si pomoct

mabus ako?lezkas?snad ano 😉

bambi7
8. zář 2013

nef a ty ake saty si mala daj foto a ako je niky?

mabe
autor
9. zář 2013

dobre ranko, tak anicka uz na ceste do skolky. naší ji vyzvednou a pujdou s ni po skolce ven ještě, pokud teda nebude prset. ja mam v planu polehávat. 🙂 obed mam ze včerejška. zítra reknu tchanovcum, at ji vyzvednou, ve stredu zase nase mamka a mame tyden lezeni za sebou. jako sedim u telky, snidam, dam do mycky, ale jinak fakt se valim.

mabe
autor
9. zář 2013

@bambi7 drzim palce, snad jste skolku v poho zvladly

bambi7
9. zář 2013

mabus len pekne napapat a oddychovat 😉

domka je v skolke do 10 mam prist po nu 😉 jaj mne je smutno je tu ticho v byte,uz mam upratane umyte parkety a idem si dat kavicku

mabe
autor
9. zář 2013

@bambi7 kdybych nemusela vic odpočívat, tak nevim jak bych tu skolku zvládala. je mi po ni smutno, ale ma o zabavu postarany, co by se mnou dělala doma....ja ve vsedni dny jenom polehavam a staram se o anicku az po te 17h, jak ji babicky dovedou.

bambi7
9. zář 2013

jasne len pekne lezkaj ,ja som sama a je mi smutno ....
a ako sa citis?

nefertitka
9. zář 2013

@bambi7 ja som mala take ruzove, pridam foto za chvilu, od sestry som mala nakoniec pozicane...
My mame Niki este doma, aspon este zajtra, stale je zahuhnana...neviem, kde sa jej drzia hlieny, z nosa jej tecie malo, ale pocujem, ze ich ma...neviem, ci jej na to nieco dat alebo nie...zatial nekasle, len v noci sem tam, tak to necham zatial tak...

nefertitka
9. zář 2013

@bambi7 chapem, aj ja som smutna uz teraz 😝 ...neviem, kedy sa s tou skolkou zzijem

mabe
autor
9. zář 2013

@bambi7 citim se uplne normalne, zatím zadny bolesti bricha, tvrdnuti nic. tuk tuk. kdybych nevedela, ze mam mekci cipek, tak vůbec nic nepoznam.

mabe
autor
9. zář 2013

holky, ja musim zaklepat, ze anicce ten kasel presel i když chodila do skolky. jsem moc rada

nefertitka
9. zář 2013

tak sme do konca tyzdna doma, som volala so sestrickou a ze jej mam davat calciovy sirup (uplne straca hlas), fenistil kvapky, olejove zabaly na hrdlo a naparovat sa nad vodou so solou...a ze skolku radsej nie do konca tyzdna...zas muz moj neviem co je tou skolkou taky posadnuty, ten mi zas povedal, ze preco by tam nemohla ist, podla neho jej nic nie je a bla bla...on ma dojem, ze clovek je chory iba ked chrchle o dusu a ma horucky...pomoc...ja ju tam nedoliecenu proste nedam a navyse som sa pytala a pocuvam len to, co mi odporucili

mabe
autor
9. zář 2013

@nefertitka udelala jsi dobre, pokud sestřička rekla, ze se musí lecit, tak proc ji tam davat. az bude uplne v pohode, tak ji tam dej.

nefertitka
9. zář 2013

@mabe jemu vadi, ze si odvyka a tak, ale bohuzial, neda si vysvetlit, ze tam bude tak casto chora, ze bude viac doma ako v skolke...a viem ako to byva, ked nedoliecene dieeta pride do skolky, moze sa mu choroba zhorsit, alebo chytit este nieco horsie ako momentalne ma, lebo ma oslabeny organizmus a lahsie sa nan vsetko pricapi...a to tam este behaju po vonku, spotia sa a podobne...

mabe
autor
9. zář 2013

@nefertitka no, ja su rada, ze aniccin kasel uz je pryc, aji me to prekvapilo, ze to tak odeznelo samo

nefertitka
9. zář 2013

@mabe ja som zvedava, ako dlho vydrzi v tej skolke byt zdrava zas...davam tomu tyzden a aj to uz prehanam... 😠

bambi7
9. zář 2013

cafte babule
nef to poznam domka ma kasel aj 2t po chorobe niekedy ,kasel vzdy aj tie hlieny trvaju dlhsie .......aj domka to mava

jasne aj ja by som tam domku nedala 😉 najhorsie je ze vela rodicov ich tam da aj tak a potom su chore vsetky 😠
no co uz vidim ze sme nef podobne 😎 ja som na domku hakliva az moc 😀 ale co mne to nevadi 😀

nefertitka
9. zář 2013

@bambi7 vsimla som si, ze sme v tomto rovnake🙂aj ja som na malu hakliva...
ved to je to, ze je tam vela chorych deti a potom tie zdrave nemaju sancu...ale to je vecny kruh

mabe
autor
10. zář 2013

dobre ranko, tak anicka plakala když sla do skolky, snad ji to prejde, nejak se blbe vyspala. ne, ze by nechtěla do skolky,ale všechno co jsem rekla bylo spatne. odpo si ji berou tchanovci, takze zase leharo 😀 😝

bambi7
10. zář 2013

mabus ahoj akurat varim este polievku a pojdem po domku ze o 11h ale pojdem skor,vecer mi domka hovori mami a kedy budem s tebou doma nechcem ist do skolky ,nepaci sa jej tam ,neplace len je taka nijaka no uvidime moje zlatko tak mi jej bolo luto este ze ide na 3 hod uplne staci ....aj ppre mna...

co dnes varite?

mabus no snad aj anicka bude ok a nebude uz plakat ,ja ked vidim domku ako tam nechce ist jaj az mi je zle ☹
nef ako niky?lepsie?

mabe
autor
10. zář 2013

@bambi7 to anicka nemá zadnej problém. pry uz ve vytahu se s manzou smala, asi mela nejakou slabou chvilku u oblikani a ze satny valila uz za detma 🙂 ja dneska nevarim. tatka me včera dovezl obed - knedliky plnene uzenym se zelim, mnam. asi si dam uz za chvilicku. 😀 odpo si pro anicku prijdou tchanovci do skolky a dovedou ji az vecer. zítra ji vyzvedava moje mamka a ve ct ja s manzou, ale autem, abych nemusela pesky. říkam si, chudak holka, ze není se mnou a po skolce ještě s babickama, ale myslim, ze ona to tak neciti. ze skolky je videt, ze je unavena. spi tam tak cac 30min, takze po 20h uz chrni, to dřív az po 21:30h. 🙂

nefertitka
10. zář 2013

@bambi7 aj u nas to tak asi bude, minuly rok az hysaky chytala...chuda...ale vraj to je normalne...Niki rovnako, v noci aj kaslala, co doteraz nebolo

bambi7
10. zář 2013

cafte tak nakoniec ked som prisla nechcela ist domov co sa tesiiiimmmmm 🙂 boli vonku a nasla si tam kamaratku tak zajtra ide aj na obed a o 11,50 mam ist po nu 😉 jaj tak sa tesimmmm moc ze sa jej tam paci 😉

bambi7
10. zář 2013

mab domka stava skoro a aj tak zaspava o 21,30 a lezi uz od 20,30 v postielke......domka ma tolko energie a spat cez obed vobec nehrozi.....
no trosku si oddychneme skolku mame asi 20min peso a o 14 ideme na kruzok do dielnicky na tvorive dielne 😉

mabe
autor
10. zář 2013

@bambi7 jee, tak to je bezva, ze si nasla kamarádku. 🙂 tak anicka byla schopna doma spat i 2h po obede. ve skolce nez usne nebo tak, tak da pry cca 30min. zase me jde aspoň spat po te 20h a rano vstavame v 7h.

mabe
autor
10. zář 2013

@nefertitka jejda, tak nejaky nachlazeni u vas? tak se z toho brzo vykuryrujte

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru